Niestety, ta okazja już wygasła

Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W z przewodem USB-C do USB-C 1m biała (możliwe obniżenie ceny)

mar 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tytułem wstępu: sprawdźcie kupony, bo może uda wam się obniżyć cenę do 25,23zł z kuponem 10/30 od Shopee z banerów pod tytułem "Domowe Spa" lub "Zagraniczne Okazje".

516989-Vk8dJ.jpg
Specyfikacja ładowarki
Producent: Baseus
Nazwa: Super Si Quick Charger 1C
Model: TZCCSUP-L02
Waga: 51 g
Kolor: Biały
Wejście: AC 100V-240V~, 50/60Hz, 0,7A
Wyjście: USB-C 5V=3A, 9V=2,77A, 12V=2,1A

Specyfikacja kabla
Producent: Baseus
Nazwa: Mini White Cable Type-C to Type-C 3A
Materiał: TPE
Długość: 1 m
Natężenie: 3A
Interfejs : USB-C do USB-C

Ładowarka Baseus TZCCSUP-L02
Kompaktowa ładowarka Baseus TZCCSUP-L02 umożliwia szybkie ładowanie urządzeń z mocą do 25W. Dzięki złożonemu systemowi zabezpieczeń chroni zasilane sprzęty przed uszkodzeniem. Wyróżnia się kompatybilnością z całą gamą smartfonów i tabletów, a zakres napięć AC 100-240V pozwala z niej korzystać niemal na całym świecie. Jej ogromne możliwości idą w parze z niewielkim rozmiarem - z łatwością zmieścisz ją nawet w kieszeni!

Nawet 3 razy szybsze ładowanie
Korzystając z tego praktycznego urządzenia, naładujesz telefony obsługujące szybkie ładowanie PD nawet 3 razy szybciej niż z pomocą tradycyjnych ładowarek. Umożliwia ono uzupełnienie około 50% akumulatora już w 30 minut. To znakomita oszczędność czasu - już nie musisz godzinami czekać, aż Twój smartfon będzie ponownie gotowy do działania!

Niezrównane bezpieczeństwo użytkowania
Ładowarka Baseus automatycznie dopasowuje wartość natężenia do rodzaju zasilanych urządzeń, aby zapewnić im optymalną prędkość ładowania oraz chronić je przed uszkodzeniem. Urządzenie ma też między innymi specjalną ochronę przed przeciążeniem, zwarciem czy przegrzaniem. Wykonana z tworzywa ABS obudowa przyczynia się do bardziej efektywnego rozprowadzania ciepła, chroniąc Cię przed poparzeniem i zapobiegając zniszczeniu ładowarki.

Naładuje wiele różnych urządzeń
Doskonale sprawdzi się w przypadku smartfonów lub tabletów z systemem Android. Z powodzeniem wykorzystasz ją również między innymi w połączeniu z powerbankami, lampkami biurkowymi czy ręcznymi wentylatorami. Obsługa wielu protokołów szybkiego ładowania sprawia, że tę wyjątkową ładowarkę zastosujesz niemal w każdej sytuacji!

Doskonałej jakości kabel w zestawie
W zestawie znajdziesz również praktyczny kabel Baseus USB-C do USB-C o długości 1 m. Z jego pomocą w pełni wykorzystasz możliwości ładowarki i efektywnie naładujesz swoje urządzenia. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa TPE, co sprawia, że wyróżnia się dużą odpornością na zużycie. Ten użyteczny kabel pozwoli Ci szybko i wygodnie ładować określone sprzęty zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.
Aktualizacje społecznościowe
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz