Niestety, ta okazja już wygasła
wrz 23. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

65 Watową ładowarkę samochodową od Baseusa dostaniemy w super cenie w Empiku.
W Ceneo od 49,99 zł.
Dostawa od 7,99 zł, lub darmowy odbiór w salonach
Mam ją i polecam, spisuje się fantastycznie. Podłączone na stałe mam do niej dwa urządzenia - rejestrator i telefon z navi.

439020_1.jpg
Opis i specyfikacja via Empik
Baseus ładowarka samochodowa USB / USB Typ C 65 W 5 A SCP Quick Charge 4.0+ Power Delivery 3.0 ekran LCD
Dla szybkiego ładowania dwóch różnych urządzeń w tym samym czasie marka Baseus zaprojektowała ładowarkę samochodową. Jest kompatybilna ze wszystkimi współczesnymi modelami aut osobowych i ciężarowych i napięciu od 12 do 24V. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz rozmiarowi pasuje do wszystkich gniazd – pozostaje stabilnie podłączona nawet w czasie jazdy po wybojach czy progach zwalniających.

Ekran cyfrowy
Inteligentny wyświetlacz cyfrowy pozwala na kontrolowanie stanu technicznego pojazdu oraz poziomu napięcia na akumulatorze. Dane są na bieżąco aktualizowane, abyś miał do nich stały dostęp w czasie rzeczywistym. Ekran wyświetla również wartość napięcia i natężenia prądu ładującego się telefonu.

Ładuj różne urządzenia
Dzięki ładowarce posiadającej dwa porty możesz ładować w tym samym czasie dwa urządzenia – tak samo efektywnie! Obsługuje telefon, tablet, laptop, aparat, nawigację GPS.
  • Pojedynczy port: Typ-C: 65W, USB : 30W
  • Podwójne ładowanie: Typ-C + USB: 45W + 18W(63W)

Ładowanie w podróży
Zapomniałeś naładować laptop przed podróżą? Wysłać ważne emaile? Podłącz laptop do ładowarki i korzystaj z szybkiego ładowania 65W. Już po chwili będziesz miał dostęp do swojego urządzenia.

Wydajność i bezpieczeństwo
Ładuj dwa urządzenia jednocześnie i nie martw się ich przegrzewaniem. Nowoczesna technologia zapewnia automatyczne wyłączenie ładowarki, gdy bateria będzie już pełna. To pozytywnie wpływa na jej kondycję i wydłuża żywotność.

Futurystyczny design
Przezroczysta obudowa i efektowne niebieskie światło zapewniają doskonałe podświetlenie wewnętrznej konstrukcji.

439020_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz