Niestety, ta okazja już wygasła
[$9,99] Ładowarka impulsowa do aku 12 V, robi gęstość, podnosi wyładowane aku.
-32° Zakończono

[$9,99] Ładowarka impulsowa do aku 12 V, robi gęstość, podnosi wyładowane aku.

38,53zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
AvatarUsunięty18875326
-32° Zakończono
[$9,99] Ładowarka impulsowa do aku 12 V, robi gęstość, podnosi wyładowane aku.
lip 19. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna promka na "robiący gęstość" prostownik impulsowy "iMars" (przychodzą losowe marki tego samego sprzętu) [USD 9,99]
Aktualizacje społecznościowe
26 Komentarzy
Skąd wiadomo, że robi gęstość? Jakieś testy masz ? Jakoś nazwa iMars do mnie wcześniej nie trafiła. ..
Takie coś nie zrobi. Miałem C-Tek MXS5 Test&Charge - nie tani i nic nie warty.
Swój akumulator dwu letni dopiero odratowałem jak kupiłem Kulona 912
Polecam, ale nie mało kosztuje.
Edytowane przez: "marcinsu" lip 19. 2019
bylski19/07/2019 10:52

Skąd wiadomo, że robi gęstość? Jakieś testy masz ? Jakoś nazwa iMars do mn …Skąd wiadomo, że robi gęstość? Jakieś testy masz ? Jakoś nazwa iMars do mnie wcześniej nie trafiła. ..Robi w bardzo prosty - wali w baterie takim prądem ze wygotowuje wode z elektrolitu
marcinsu19/07/2019 11:09

Takie coś nie zrobi. Miałem C-Tek MXS5 Test&Charge - nie tani i nic nie w …Takie coś nie zrobi. Miałem C-Tek MXS5 Test&Charge - nie tani i nic nie warty.Swój akumulator dwu letni dopiero odratowałem jak kupiłem Kulona 912 Polecam, ale nie mało kosztuje.


No właśnie, o Kulonie słyszałem, ale on 38 zł nie kosztuje...
A będzie końcówka europejska czy taka jak na zdjęciu? Pytam, bo nie mam żadnych przejściówek.
Avatar
Usunięty188753
Robili ludzie testy i dzielili się opiniami na pepperku przy wcześniejszych wrzutach.
Wczoraj taki mi przyszedł. Po naładowaniu w trybie auto na Full przełączyłem go w tryb Repair. Dalej podnosił napięcie, a elektrolit mocno szumiał. Tryb Repair działa 24 godz. i potem przechodzi w Auto, ale można znów go załączyć. W tych warunkach musi zrobić gęstość, co potwierdzają testy innych pepperowiczów.
Cytata z OLX "W trybie regeneracyjnym ładowarka robi odpowiednią gęstość elektrolitu bez problemu 1,275g."
Edytowane przez: "Usunięty188753" lip 19. 2019
maksborko19/07/2019 11:30

A będzie końcówka europejska czy taka jak na zdjęciu? Pytam, bo nie mam żad …A będzie końcówka europejska czy taka jak na zdjęciu? Pytam, bo nie mam żadnych przejściówek.

Jak przewiniesz specyfikację do zawartości przesyłki, piszą że dołączają przejściówkę w zależności od kraju zamówienia
Edytowane przez: "Iśśś" lip 19. 2019
Avatar
Usunięty188753
Oświećcie mnie, bo jestem tu nowy - dlaczego identyczna oferta w maju zyskała status hot, chociaż cena była wyższa o 20 złotych?
Jeśli chodzi o robienie gęstości to napisałem w cudzysłowie, bo osobiście nie testowałem, ale jestem przekonany że zrobi.
@Barte_Z_ musisz przywyknąć
A wiadomo czy model zielony różni się czymś od wcześniej wstawianego modelu żółtego? Żółty ma wtyczkę EU, więc jedna różnica już jest, czy jeszcze coś?
Edytowane przez: "kuku" lip 19. 2019
czym sie rozni ta w porownaniu do tych z lidla i biedronki?
Avatar
Usunięty188753
Ta z lidla w trybie zimowym ładuje tylko do 14,7V (jakieś 80% pojemności lub nieco więcej). Ma dodatkowo 3 lata gwarancji, nie trzeba się szarpać z kitajcem o gwarancję i jeszcze jest trochę odporna na zachlapanie. Minimalne napięcie aku to 7 lub 7,5 V, inaczej trzeba je sztucznie podbić, bo ładowarka głupieje.

Chińczyk chyba ma gwarancję, a jeśli już to na pewno w Chinach i nie więcej niż rok :-)
W tym modelu wtyczka jest jakaś inna, ale wg opisu wysyłają adapter.
Nie jest odporna na zachlapanie.
Za to ładuje do 14,7V w trybie normalnym, a w zimowym ponoć do 15,5 V. Tryb regeneracyjny przez kolejne 24 godziny ładuje akumulator impulsami (chyba 2A), co powinno podnieść bardzo rozładowany AKU, teoretycznie odsiarczyć go i doładować do pełna. Tryb repair ładuje powyżej 15V, teoretycznie do 15,5V, ale nie sprawdzałem, bo nie mam w zwyczaju zostawiać chińskich wynalazków bez nadzoru, a spać kiedyś trzeba. U mnie dobił do 15,05 V i wyłączyłem.
marcinsu19/07/2019 11:09

Takie coś nie zrobi. Miałem C-Tek MXS5 Test&Charge - nie tani i nic nie w …Takie coś nie zrobi. Miałem C-Tek MXS5 Test&Charge - nie tani i nic nie warty.Swój akumulator dwu letni dopiero odratowałem jak kupiłem Kulona 912 Polecam, ale nie mało kosztuje.


Kulon 912 to najwyższa półka,tylko gdzie go kupic tylko w Rosji.
Avatar
Usunięty188753
Historia zatoczyła koło, znowu radzieckie towary są najlepsze :-)
Kulon stoi na allegro po 7 stówek.

A ja znowu podpiąłem tego chińskiego cudaka. Wczoraj po godzinie miał w trybie Repair 15,05 V (wcześniej naładowany w trybie automatycznym.
Dziś napięcie spoczynkowe na aku to 12,99V (chyba nieźle) i po kolejnej pulsowania godzinie chińczyk dobił do 15,1V. Lidlowa ładowarka ma zdecydowanie mniejsze możliwości. Szkoda że nie mam amperomierza cęgowego bo bym popatrzył na natężenie prądu. I areometru ...
Usunięty18875319/07/2019 19:09

Historia zatoczyła koło, znowu radzieckie towary są najlepsze :-)Kulon st …Historia zatoczyła koło, znowu radzieckie towary są najlepsze :-)Kulon stoi na allegro po 7 stówek.A ja znowu podpiąłem tego chińskiego cudaka. Wczoraj po godzinie miał w trybie Repair 15,05 V (wcześniej naładowany w trybie automatycznym.Dziś napięcie spoczynkowe na aku to 12,99V (chyba nieźle) i po kolejnej pulsowania godzinie chińczyk dobił do 15,1V. Lidlowa ładowarka ma zdecydowanie mniejsze możliwości. Szkoda że nie mam amperomierza cęgowego bo bym popatrzył na natężenie prądu. I areometru ...Odłączasz aku od instalacji auta podczas Repair czy lecisz na żywca z podpiętym?
slawek7719/07/2019 17:33

Kulon 912 to najwyższa półka,tylko gdzie go kupic tylko w Rosji.


Zapraszam Cię do mojego filmiku (dokładnie do opisu pod filmem).
Avatar
Usunięty188753
Odłączyłem, bo robię to pierwszy raz (ten tryb), a poza tym chciałem robić testy bez obciążenia.

Myślę, że komputery w pojazdach są dość odporne na zwiększone napięcia. Kiedyś sfajczył mi się regulator napięcia i przez "chwilę" puścił maksymalne napięcie z alternatora - chyba 18V. Aku rozdęło, komputer przeżył.

W trybie Repair napięcie pływa o ok. 0,04-0,05 V, a jeśli chodzi o prąd to aku robi za kondensator wygładzający, a poza tym alternator napieprza prądem dużo bardziej agresywnie i zmiennie i nic się nie dzieje. Jakiś tym na YT mierzył prąd w trybie Repair i było to bodajże 2A (w sumie sporo).

W drugim aucie będę ładował już bez odpinania, bo jakiś kretyn wymyślił plastikową nakładkę na akumulator i strasznie niewygodnie odkręcić klemy, a zdejmując w zimie plastiki można je połamać. W pierwszym aucie za to mam motylek i lewą ręką odpinam aku w sekundę.
co robi ? :/
Usunięty18875319/07/2019 11:10

Robili ludzie testy i dzielili się opiniami na pepperku przy …Robili ludzie testy i dzielili się opiniami na pepperku przy wcześniejszych wrzutach.Wczoraj taki mi przyszedł. Po naładowaniu w trybie auto na Full przełączyłem go w tryb Repair. Dalej podnosił napięcie, a elektrolit mocno szumiał. Tryb Repair działa 24 godz. i potem przechodzi w Auto, ale można znów go załączyć. W tych warunkach musi zrobić gęstość, co potwierdzają testy innych pepperowiczów.Cytata z OLX "W trybie regeneracyjnym ładowarka robi odpowiednią gęstość elektrolitu bez problemu 1,275g."


Gazowanie elektrolitu:
Po pierwsze niszczy akumulator odrywając masę czynną z płyt
Po drugie powoduje wydzielanie wodoru co jest bardzo niebezpieczne
Należy go za wszelką cenę unikać, dobre automaty odcinają napięcie tuż przed gazowaniem
Avatar
Usunięty188753
W takim razie najlepiej ładować zasilaczem laboratoryjnym, bo gazowanie zaczyna się od 14,5V. Tylko przy tym napięciu trzeba podać spory prąd (jak aternator) albo ładować bardzo długo. Wygląda na to że najzdrowiej dla aku jest dużo jeździć :-)

Legendarny stefpol napiernicza nawet do 16V i wtedy to się dopiero gotuje :-)

Który automat nie powoduje gazowania (nie przekracza 14,5V), a zrobi gęstość? I w jakim czasie? Chętnie kupię.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Usunięty188753. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst