Niestety, ta okazja już wygasła

Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna QI 15W QC 3.0 w zestawie dodatkowo ładowarka QC 18W

sie 3. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA INDUKCYJNA QI 15W QC 3.0 w zestawie dodatkowo ładowarka QC 18W.
Dostawa w SMART za darmo.

Najważniejsze cechy:

  • Dla wszystkich telefonów i urządzeń z obsługą protokołu szybkiego ładowania bezprzewodowego Qi
  • Możliwość ładowania telefonu ustawionego poziomo lub pionowo
  • Podwójna cewka, aby ładowanie bezprzewodowe było szybkie i stabilne nawet 80% efektywności
  • Solidne wykonanie, designerski wygląd z dbałością o detale
  • Ładowarka USB-A 18W QC 3.0 w komplecie
  • Antypoślizgowe elementy
Zestaw zawiera:

  • 1x Ładowarka T555-F
  • 1x Ładowarka QC 18W
  • 1x Kabel USB - micro USB
  • 1x Instrukcja

CHOETECH T555-F 15W + ładowarka QC 18W + kabel micro USB Qi Fast ChargeSzukasz sposobu na błyskawiczne, a przy tym w pełni bezpieczne ładowanie swojego smartfona? Ładowarka indukcyjna CHOETECH T555-F to idealne rozwiązanie dla Ciebie. To niewielkie urządzenie posiada ogromne możliwości.

Twój smartfon będzie naładowany nawet 1,6x szybciej niż w przypadku tradycyjnych ładowarek. Ładowarka obsługuje Qi przy różnych prędkościach ładowania, w tym 15 W, 10 W, 7,5 W, 5 W.


T555-F zdecydowanie wyróżnia się na tle innych ładowarek indukcyjnych, z uwagi na brak konieczności układania telefonu na płaskiej powierzchni. Pionowa podkładka z cewkami Qi pozwala na szybkie ładowanie w dowolnej pozycji, również w czasie, kiedy korzystasz z telefonu.

Możesz oglądać film, prowadzić rozmowę wideo czy przeglądać media społecznościowe – a po krótkim czasie bateria będzie pełna! Ładowarka CHOETECH T555-F wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Na spodzie umieszczane są specjalne podkładki antypoślizgowe, które zapobiegają jej upadkowi.

Ładowarka wyposażona jest w nowatorskie rozwiązania, które całkowicie chronią telefon przed zmianami napięcia i przeładowaniem. Oprócz tego posiada inteligentny system oświetlenia LED, który jest na tyle łagodny, że nie działa rozpraszająco nawet w ciemnej sypialni. Krótko mówiąc CHOETECH T555-F to ładowarka idealna, która zaskakuje swoimi możliwościami – w szczególności błyskawicznym tempem ładowania! Do zestawu dołączony jest kabel i ładowarka sieciowa QC.

Upewnij się, że twój telefon ma wbudowany standard QI aby uzyskać kompatybilność z ładowarką.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy