Niestety, ta okazja już wygasła
Łącznik pralka - suszarka Auchan M1 Zabrze
121° Zakończono

Łącznik pralka - suszarka Auchan M1 Zabrze

89zł199zł-55%Auchan Okazje
18
kwi 3. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

18 Komentarzy
Myślałem że to pralko suszarka firmy Łącznik. Za taką kasę już chciałem brać byłoby dla teściowej na przyuszły dzień kobiet
Jak pomnę jak moja pralka potrafi czasem przytańcować przy wirowaniu to strach pomyśleć co by się działo z ta suszarką na górze.
puchbeary03/04/2019 09:08

Jak pomnę jak moja pralka potrafi czasem przytańcować przy wirowaniu to st …Jak pomnę jak moja pralka potrafi czasem przytańcować przy wirowaniu to strach pomyśleć co by się działo z ta suszarką na górze.


Suszarka nie pracuje na tak wysokich obrotach jak pralka, więc bez obaw
Edytowane przez: "marti0" kwi 3. 2019
marti003/04/2019 09:47

Suszarka nie pracuje na tak wysokich obrotach jak pralka, więc bez obawJa rozumiem ale czy tak czy tak pralka wpadając w wibracie będzie je przenosić na urządzenie z którym będzie połączona. Będąc na górze może spaść a będąc na dole może zrzucić "pasażera". Sporadycznie ale zdarzało się, że nie mogąc wyważyć pralka nie kończyła cyklu wirowania. Problem przemieszczania załatwiła mata antywibracyjna ale mimo to często podczas wirowania przedmioty położone na pralce - płyn, ręcznik - zostają zrzucone. Nie wyobrażam sobie postawienia kolejnego sprzętu na górze.
Suszarka waży ponad 50 kg. Będzie jedynie dociskac pralke podczas wirowania, nie ma szans spaść
puchbeary03/04/2019 09:08

Jak pomnę jak moja pralka potrafi czasem przytańcować przy wirowaniu to st …Jak pomnę jak moja pralka potrafi czasem przytańcować przy wirowaniu to strach pomyśleć co by się działo z ta suszarką na górze.To znaczy że źle wypoziomowana
Scanias03/04/2019 10:44

To znaczy że źle wypoziomowanapoziomowana z poziomicą. cudów nie ma - fizyki nie oszukasz - jak się dwie poszwy ze sobą splątają to wyważenie jest ekstremalnie trudne.
puchbeary03/04/2019 10:50

poziomowana z poziomicą. cudów nie ma - fizyki nie oszukasz - jak się dw …poziomowana z poziomicą. cudów nie ma - fizyki nie oszukasz - jak się dwie poszwy ze sobą splątają to wyważenie jest ekstremalnie trudne.O czym ty piszesz, żadna pralka nie ma prawa sie ruszać podczas wirowania, po to ma betonowy blok pod bębnem.
Scanias03/04/2019 10:57

O czym ty piszesz, żadna pralka nie ma prawa sie ruszać podczas wirowania, …O czym ty piszesz, żadna pralka nie ma prawa sie ruszać podczas wirowania, po to ma betonowy blok pod bębnem.Widocznie moja nie wie że nie ma prawa i czasem robi to w sposób bezprawny . Szkoda drążyć - nie kręćmy gównoburzy bo i nie ma o co. Zdrówka
puchbeary7 min

Widocznie moja nie wie że nie ma prawa i czasem robi to w sposób bezprawny …Widocznie moja nie wie że nie ma prawa i czasem robi to w sposób bezprawny . Szkoda drążyć - nie kręćmy gównoburzy bo i nie ma o co. Zdrówkano jasne że niema o co nie miałem takiego zamiaru.
Stoi u mnie ten układ suszarka na pralce od 2 lat i nic się z tym nie dzieje. Sprzęty mam różnych firm. Wszystko jest tak pomyślane żeby działało więc nie ma obaw. Ten łącznik z półką to mega wygodny patent, a w tej cenie to za pół darmo.
puchbeary2 g, 35 min

Ja rozumiem ale czy tak czy tak pralka wpadając w wibracie będzie je p …Ja rozumiem ale czy tak czy tak pralka wpadając w wibracie będzie je przenosić na urządzenie z którym będzie połączona. Będąc na górze może spaść a będąc na dole może zrzucić "pasażera". Sporadycznie ale zdarzało się, że nie mogąc wyważyć pralka nie kończyła cyklu wirowania. Problem przemieszczania załatwiła mata antywibracyjna ale mimo to często podczas wirowania przedmioty położone na pralce - płyn, ręcznik - zostają zrzucone. Nie wyobrażam sobie postawienia kolejnego sprzętu na górze.


Po to właśnie jest ten łącznik, coby to nie spadło.
wydawało mi się że taki łącznik powinien być dedykowany do pary pralka-suszarka... U mnie łącznik jest przykręcony do pralki, a suszarka wsunięta nóżkami w specjalne wyżłobienia w łączniku. Wysuwana półka jest mega przydatna.
puchbeary1 g, 40 min

Widocznie moja nie wie że nie ma prawa i czasem robi to w sposób bezprawny …Widocznie moja nie wie że nie ma prawa i czasem robi to w sposób bezprawny . Szkoda drążyć - nie kręćmy gównoburzy bo i nie ma o co. Zdrówka


Ale co nie ma drążyć właśnie jest posiales wiatr więc zbieraj burzę. Jaki to model? Który rok? Wypoziomowales? Moze ma usterkę? Widział to majster od kalgonu? Nie ignoruj tego może to początki Parkinsona...A tak w ogóle jak Twoja pralka tańczy to idź z nią do mam talent zatancz w dupecie wygrana w kieszeni
Edytowane przez: "RedOnionWwa" kwi 3. 2019
Taki łącznie ewentualnie tylko dla starych wypalonych małżeństw inaczej główna funkcja pralki wysokoobrotowej odpada.
RedOnionWwa03/04/2019 13:02

Taki łącznie ewentualnie tylko dla starych wypalonych małżeństw inaczej głó …Taki łącznie ewentualnie tylko dla starych wypalonych małżeństw inaczej główna funkcja pralki wysokoobrotowej odpada.


Opowiesz nam coś więcej o tej funkcji?
cstwor3 g, 43 min

Opowiesz nam coś więcej o tej funkcji?


Filmik Ci wyśle na priva
puchbeary8 g, 4 min

poziomowana z poziomicą. cudów nie ma - fizyki nie oszukasz - jak się dw …poziomowana z poziomicą. cudów nie ma - fizyki nie oszukasz - jak się dwie poszwy ze sobą splątają to wyważenie jest ekstremalnie trudne.


Wyczyść nóżki od dołu i miejsca w którym stoi pralka, ja zrobiłem to benzyną ekstrakcyjną i po problemie. Podczas przesuwania prawdopodobnie dostał się kurz, stąd brak przyczepności.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst