Niestety, ta okazja już wygasła
L.A. Noire Xbox One
194° Zakończono

L.A. Noire Xbox One

39,90zł129,90zł-69% 7,99zł Muve Okazje
5
194° Zakończono
L.A. Noire Xbox One
lip 13.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mroczny i brutalny thriller kryminalny w Los Angeles lat 40.

Powojenny boom i złota era Hollywoodu trwają w najlepsze, a Cole Phelps, detektyw pracujący dla policji Los Angeles, musi poradzić sobie w mieście uginającym się pod ciężarem własnego sukcesu. Politykę toczy rak korupcji, handel narkotykami rośnie z dnia na dzień, a wskaźnik morderstw bije rekordy wszech czasów. Phelps musi wdrapać się po szczeblach kariery i zrobić wszystko, aby odkryć prawdę kryjącą się za serią podpaleń, wymuszeń i brutalnych zabójstw, która może wstrząsnąć posadami zepsutego miasta. W walce o sprawiedliwość detektyw stanie oko w oko nie tylko z półświatkiem L.A., ale też kolegami z własnego wydziału.

L.A. Noire wykorzystuje rewolucyjną technologię animacji twarzy, która oddaje każdy niuans i najmniejszy szczegół mimiki aktorów. To nowatorskie i interaktywne doświadczenie, które łączy w sobie dynamiczną akcję z typowo detektywistyczną pracą. Wyjaśniaj brutalne zbrodnie, spiski i intrygi zainspirowane prawdziwymi przestępstwami, które popełniono w Los Angeles w 1947 r., jednym z najbrutalniejszych i najbardziej chaotycznych okresów w historii Miasta Aniołów. Szukaj dowodów, ścigaj podejrzanych i przesłuchuj świadków, aby odkryć prawdę w mieście, w którym każdy ma coś do ukrycia.

  • Dostępne w 1080p na Xbox One i niesamowitym 4K na Xbox One X.
  • Zawiera oryginalną grę z pakietem całej zawartości do pobrania oraz nowymi przedmiotami kolekcjonerskimi i garniturami detektywa do odblokowania zapewniającymi specjalne zdolności.
  • Posiada szereg technicznych i graficznych usprawnień, które wprowadzają nowy wymiar realizmu.
Aktualizacje społecznościowe
Muve OkazjeMuve kody rabatowe
5 Komentarzy
To wersja pudełkowa, jak mniemam?
Dobry tytuł? Godny polecenia?. Bo gameplay bardzo przypomina starą dobrą mafię 1. Aż się łezka w oku kręci 😁
Edytowane przez: "M4rio18" lip 14.
M4rio1814/07/2020 07:36

Dobry tytuł? Godny polecenia?. Bo gameplay bardzo przypomina starą dobrą ma …Dobry tytuł? Godny polecenia?. Bo gameplay bardzo przypomina starą dobrą mafię 1. Aż się łezka w oku kręci 😁


Mega dobra produkcja i jak na rockstar bardzo inna w porównaniu z ich innymi dziełami, przesłuchania i sprawdzanie jak człowiek się zachowuje po zadanym pytaniu odgrywa tu kluczową rolę. Grałem jeszcze na x360 teraz wciągnę na one
Na Allegro za 44,90 i odpada koszt przesyłki ze Smartem (też od Muve)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst