Kurtka narciarska Lupilu dla dzieci za 49 zł @ Lidl
Zakończono

Kurtka narciarska Lupilu dla dzieci za 49 zł @ Lidl

Pepper 0
lis 2. 2014
W lidlu wraca jak co roku promocja na kurtki i spodnie narciarskie dla dzieci. Za kurtkę narciarską trzeba zapłacić 49 zł a za spodnie 39 zł w opcji dla mniejszych dzieci.
Natomiast jeśli zamierzamy kupić ubranie dla nastolatków możemy skorzystać z oferty ubrań pepperts!, wtedy kurtki kupimy w cenie 59 zł a spodnie za 49 zł.
Kurtki są z dobrej jakości materiałów i w tej cenie jest to okazja.
Kurtki mają wodoszczelność 3000mm słupa wody zapewniając wiele godzin zabawy bez obawy o przemoczenie ubrania. Kurtka ma ściągane rękawy w celu zapobiegania dostawania się śniegu a wykończenie rękawów polarem dodatkowo zabezpiecza przed utratą ciepła. Kurtki nie są ocieplane, aby zapewnić pełną ochronę należy dokupić najlepiej polar do kurtki.
Spodnie są wykonane w tej samej technologi wodoszczelności oraz posiadają praktyczne śniegołapy z gumką przy zakończeniu nogawek.

Zarówno kurtka jak i spodnie są wodoszczelne i nie przepuszczają wiatru. Ponadto posiadają elementy odblaskowe w celu zapewnienia lepszej widoczności.

Lupilu dla dzieci kurtki jak i spodnie są dostępne w 3 wzorach dla chłopców i dziewcząt a rozmiary są w zakresie 86-116.

Pepperts! dla nastolatków podobnie jak dla dzieci oferuję 3 wzory dla chłopców i dziewcząt a rozmiary są w zakresie 122-152


Jak to w lidlu bywa trzeba się spieszyć z zakupem gdyż towar może ulec wyprzedaniu w ciągu godziny

Przykład sprzedazy lidl wersja lekk youtube.com/wat…-TA

i wersja hardcore youtube.com/wat…lzM


Polecam ustawić się w kolejkę
Aktualizacje społecznościowe
  1. Lidl Okazje
  2. Lidl gazetka
  3. Moda
Kategorie
  1. Moda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy