Niestety, ta okazja już wygasła
Kurtka Ellesse
-155° Zakończono

Kurtka Ellesse

199zł360zł-45%TK Maxx Okazje
12
wrz 30.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Niezła promocja na kurtki ellesse w tkmax. W internie ok 360 kosztują, a w sklepie były w cenie 199zl
Aktualizacje społecznościowe
TK Maxx Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Nie warta 100 zł
2904459-1BesH.jpg
Ten sklep to najgorsze dno. Kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki.. Nie polecam tam nawet wchodzić
MotoMan30/09/2019 23:11

Nie warta 100 zł


Wygląda jak jakaś kurtka z lumpu
marrc30/09/2019 23:05

Ten sklep to najgorsze dno. Kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki.. Nie …Ten sklep to najgorsze dno. Kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki.. Nie polecam tam nawet wchodzić


Niezły biznes robią na tym. Resellerzy również skupuja i w necie sprzedają dalej z zyskiem.

Praw swoje farmazony gdzie indziej
Troya100001/10/2019 08:54

. Resellerzy również skupuja i w necie sprzedają dalej z zyskiem.


Faktem jest, że towar jest tam mocno przebrany, brak rozmiarów, rzadko trafia się okazja.
Czy sprzedają? jak znajdzie się chętny, a dziś, przy tak olbrzymiej podaży, raczej z tym trudno.
JEAKAR01/10/2019 10:14

Faktem jest, że towar jest tam mocno przebrany, brak rozmiarów, rzadko t …Faktem jest, że towar jest tam mocno przebrany, brak rozmiarów, rzadko trafia się okazja.Czy sprzedają? jak znajdzie się chętny, a dziś, przy tak olbrzymiej podaży, raczej z tym trudno.


A co Ty chcesz od outletu? Pełnej rozmiarowki i bieżącej kolekcji ?
Troya100001/10/2019 10:26

A co Ty chcesz od outletu? Pełnej rozmiarowki i bieżącej kolekcji ?Nie, po prostu w pewnym sensie zgadzam się z opinią @marrc >>> "Ten sklep to najgorsze dno. Kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki."
BTW, np. w Designer Outlet Piaseczno w wielu sklepach dostępnych jest wiele rozmiarów.
Edytowane przez: "JEAKAR" paź 1.
Troya100001/10/2019 08:54

Niezły biznes robią na tym. Resellerzy również skupuja i w necie sprzedają …Niezły biznes robią na tym. Resellerzy również skupuja i w necie sprzedają dalej z zyskiem.Praw swoje farmazony gdzie indziej


Tak robią, sprzedają ale to nie zmienia faktu że ten sklep sprzedaje kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki, a ludzie tacy jak ty się jarają że kupili coś z logo taniej. O ile jeszcze np w Londynie w tym sklepie są rzeczy warte zakupu to do Polski trafia najgorszy szrot.
Jak się nie ma argumentów to się pisze o "farmazonach"
marrc01/10/2019 18:04

Tak robią, sprzedają ale to nie zmienia faktu że ten sklep sprzedaje ki …Tak robią, sprzedają ale to nie zmienia faktu że ten sklep sprzedaje kilkuletnie leżaki magazynowe i odpadki, a ludzie tacy jak ty się jarają że kupili coś z logo taniej. O ile jeszcze np w Londynie w tym sklepie są rzeczy warte zakupu to do Polski trafia najgorszy szrot.Jak się nie ma argumentów to się pisze o "farmazonach"


Każdy kto kupuje w outlecie jara się tym że kupił taniej. Chyba taka ich rola ?

Ja się jaram bo kupuje coś co jest warte tej ceny a nie jest przeplacone razy kilka w butiku. Śmieci trafiają się wszędzie Ale ktoś to kupi za grosze i będzie się cieszyć. Dla jednego to może być dziadostwo kiczowate A drugiemu się spodoba bo ma logo i jest w cenie produktu z Auchan.

Postrzeganie outletów w Polsce jest śmieszne. Za granicą każdy się chwali że zdobył coś taniej w outlecie. W Polsce nazywanie tego smietnikiem jest norma. Robią to Ci których na coś nie stać albo kupili rzeczy przepłacając w sklepie kupując obecne modele z obecnej kolekcji.

Dalej nie rozumiesz że w outlecie nigdy nie będzie obecnej kolekcji i trafiają tam rzeczy których nikt nie chciał w regularnej cenie. A nie... przepraszam jednak to rozumiesz ale nie wiem po co chcesz taka oczywista rzecz wmówić komus kto dobrze o tym wie ?

Nie odkryłeś żadnej Ameryki i nie wiem co chcesz osiągnąć walkujac nadal ten temat?
Troya100001/10/2019 18:15

Każdy kto kupuje w outlecie jara się tym że kupił taniej. Chyba taka ich ro …Każdy kto kupuje w outlecie jara się tym że kupił taniej. Chyba taka ich rola ?Ja się jaram bo kupuje coś co jest warte tej ceny a nie jest przeplacone razy kilka w butiku. Śmieci trafiają się wszędzie Ale ktoś to kupi za grosze i będzie się cieszyć. Dla jednego to może być dziadostwo kiczowate A drugiemu się spodoba bo ma logo i jest w cenie produktu z Auchan.Postrzeganie outletów w Polsce jest śmieszne. Za granicą każdy się chwali że zdobył coś taniej w outlecie. W Polsce nazywanie tego smietnikiem jest norma. Robią to Ci których na coś nie stać albo kupili rzeczy przepłacając w sklepie kupując obecne modele z obecnej kolekcji.Dalej nie rozumiesz że w outlecie nigdy nie będzie obecnej kolekcji i trafiają tam rzeczy których nikt nie chciał w regularnej cenie. A nie... przepraszam jednak to rozumiesz ale nie wiem po co chcesz taka oczywista rzecz wmówić komus kto dobrze o tym wie ? Nie odkryłeś żadnej Ameryki i nie wiem co chcesz osiągnąć walkujac nadal ten temat?
Na stronie tkmaxx tu:
tkmaxx.pl/con…imy
Masz wyraźnie napisane że nie są outletem :-) Tyle Twojej wiedzy o tym sklepie..
AdineX201/10/2019 02:10

Wygląda jak jakaś kurtka z lumpu


Noo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst