Niestety, ta okazja już wygasła
Kurs angielskiego/niemieckiego z e-tutor ponownie 50% taniej do świąt
197° Zakończono

Kurs angielskiego/niemieckiego z e-tutor ponownie 50% taniej do świąt

140zł279zł-50% Darmowa dostawa DarmowaeTutor Okazje
28
197° Zakończono
Kurs angielskiego/niemieckiego z e-tutor ponownie 50% taniej do świąt
gru 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Twój kurs angielskiego
Zrób sobie prezent na Święta i postaw na kurs online, z którym nauka to przyjemność.

Podejmuj wyzwania, zdobywaj monety i skutecznie poznawaj angielski dzięki grom językowym. Nie wydawaj pieniędzy na nieefektywne formy nauczania i nudne lekcje, wybierz nowoczesną metodę online.

Skorzystaj z promocji -50% i zakończ rok 2020 z przytupem.


Nie wyrobiłem sobie opinii używając darmowej wersji próbnej, może ktoś ma korzysta i zdradzi. Na pepperze widzę, że jest to znany i lubiany kurs.
Moim zdaniem idealny do nauki słówek z "drugim znaczeniem".
Aktualizacje społecznościowe
Ho ho ho! Zaczynamy świąteczną promocję w eTutorze. Roczne kursy angielskiego i niemieckiego możesz teraz kupić połowę taniej. Zakończ obecny rok i rozpocznij w nowy z eTutorem!

Święta to oczywiście nie tylko prezenty. Jeśli jednak brakuje Ci upominków dla najbliższych tuż przed wigilią albo - co gorsza - nie masz na nie pomysłu, to jesteś w niezłych tarapatach. eTutor spieszy więc na ratunek! Zrób sobie lub najbliższym prezent w postaci kursu językowego! Od dziś do 31 grudnia 2020 r. roczne kursy eTutor angielski i eTutor niemiecki są o 50% tańsze. Zapłacisz za nie jedynie 140 zł zamiast cennikowych 279 zł.

Skorzystać z promocji może każdy Użytkownik indywidualny - w przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczany jest rok.
ETutor Okazje
28 Komentarzy
Prześlij Komentarz