Niestety, ta okazja wygasła 27 listopada 2021.
145° Zakończono
33
Opublikowano 15 lipca 2020

Kupując na erli.pl zyskujesz pobyt w Hotelu Holiday Park & Resort

1zł
Awatar użytkownika Dawid_Dejvid
Opublikowane przez Dawid_Dejvid
Dołączył w 2019
10
132

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam serdecznie,

rozmawiałem z przedstawicielami handlowymi tego portalu. Mają bardzo ciekawą opcję na swojej platformie zakupowej. Bardzo podobna strona do Allegro. Za każde wydane 1zł zyskujemy 1pkt. Za każde 2100pkt otrzymujemy darmowy pobyt dla 4 osób w apartamencie w ich hotelu. Za 2800zł otrzymujemy darmowy tygodniowy pobyt w domku dla 9 osób.

Patrzyłem hotele mają między innymi nad morskimi miejscowościami takimi jak:
Ustronie Morskie,
Mielno,
Pobierowo,
Rowy,
Niechorze.

Hotele Holiday Park Resort mają bardzo dobre opinie na booking. Mają baseny oraz spa.

Zajebista opcja żeby przyciągnąć klientów i chyba Allegro u mnie w tym momencie idzie w odstawkę.

Punkty prędzej czy później się uzbiera, a darmowy nocleg nad morzem to zajebista sprawa. Nie trzeba szukać wolnych domków. Wsiadamy w samochód i jedziemy.

Pula nagród to vouchery o łącznej wartości aż 187 500 000zł.

PS. Hotele należą do tej firmy, więc nic na tym nie tracą.
Erli Więcej szczegółów na Erli
Aktualizacje społecznościowe

33 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika nick_do_zmiany_30
  Tommy5015/07/2020 11:56

  Gdzie jest haczyk, albo gdzie sobie odbijają na cenie? Za wszystko zawsze …Gdzie jest haczyk, albo gdzie sobie odbijają na cenie? Za wszystko zawsze płaci Klient, więc trzeba poszukać gdzie człowieka chcą dymnąć.Wierzę w Peppersow, że znajdą gdzie jest fakap.A to Erli to jakiś krzak, czy ma kapitał zakładowy minimum 1.000.000 PLN?


  Administrator – Platforma B2B spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Śremie (63-100) przy ul. Nowa Strzelnica 3/17, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000768895, posiadająca NIP 7851806847 oraz kapitał zakładowy w wysokości 10.000,00 zł
 2. Awatar użytkownika Paradygmat
  Pula nagród 187 mln, buhaha.
  Kaufland tyle rocznie na wszystkie działania marketingowe wydaje. Jaki obrót ta firemka musiałaby mieć żeby tyle przeznaczyć na nagrody? Licząc że oddałby 1% obrotu rocznego na marketing, co jest bardzo dużo, to sprzedaż roczna byłaby na poziomie 19mld, 4 razy więcej niż np. media expert

  Kto to plusuje? Jest 21 wiek, śmiejecie się z okradania starszych na wnuczka a wierzycie w takie bajki? (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Stawros
  Przecież to wał !!! Plusowanie tej "okazji" powinno być traktowane jako współudział...
 4. Awatar użytkownika Krystianos
  Przecież za tą spółką stoi gigant. Tym samym pozdrawiam tych co nie wierzą - ale rezerwacji już dokonałem na voucher. Jeśli nie wierzycie poprosić można o potwierdzenie mailowe. Co do kapitału - nie on świadczy o zapleczu finansowym firmy, a ośrodki są ich to nic nie tracą.
  p.s. jedzenia kupować nie trzeba, jedynie dojdzie ok 100-150 zł kosztów dodatkowych woda i prąd, parking - więc jeśli nie wiecie nie piszcie bo też czytając te komentarze zwątpiłem, a finalnie mam wczasy i potrzebne rzeczy w domu.
 5. Awatar użytkownika Paradygmat
  Pić na wodę fotomontaż
 6. Awatar użytkownika Paradygmat
  jackowy15/07/2020 12:08

  Kapitał zakładowy wcale nie musi o czymś świadczyć. Są firmy deweloperskie …Kapitał zakładowy wcale nie musi o czymś świadczyć. Są firmy deweloperskie sprzedające po setki mieszkań rocznie które mają kapitał w wysokości 5000 zł :P a co tego co roku wykazują stratę


  A klienci zostają z długami na hipotece, znam takie firmy
 7. Awatar użytkownika Paradygmat
  Aksa_Aksamit15/07/2020 12:29

  Nie jestem w stanie uwierzyć w tę promocję,Sprawdziłem i koszt noclegu dla …Nie jestem w stanie uwierzyć w tę promocję,Sprawdziłem i koszt noclegu dla 4 osób w tych apartamentach to kwota 3993 zł Więc przykładowo kupuję ekspres do kawy za 2100 na tej stronie i mam urządzenie oraz pobyt wart prawie 4k ? Nie jest to możliwe moim zdaniem


  Oczywiście że nie jest, ale jelenie będą się nabierać na pseudoprogram lojalnościowy
 8. Awatar użytkownika Aksa_Aksamit
  Paradygmat15/07/2020 12:31

  Oczywiście że nie jest, ale jelenie będą się nabierać na pseudoprogram loja …Oczywiście że nie jest, ale jelenie będą się nabierać na pseudoprogram lojalnościowy


  na ten moment w KRS widnieje jedna osoba zarządu z kapitałem zakładowym: 85 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.250,00 ZŁ
  Już nawet informacja o kapitale zakładowym jest fałszywa bo odnosi się do stanu faktycznego ale z dnia 28.01.2019 r.
 9. Awatar użytkownika NocnyŁowca
  Pewnie trzeba wykupić posiłki u nich w kosmicznej cenie i zapłacić że 2 tys za kartę do pokoju ktura dostaniesz na pamiątkę
 10. Awatar użytkownika fanfan
  NocnyŁowca15/07/2020 12:47

  Pewnie trzeba wykupić posiłki u nich w kosmicznej cenie i zapłacić że 2 tys …Pewnie trzeba wykupić posiłki u nich w kosmicznej cenie i zapłacić że 2 tys za kartę do pokoju ktura dostaniesz na pamiątkę  regulaminu akcji brak - ale może to ten będzie:
  holidaypark.pl/sta…pdf

  i tam już mamy:
  "Voucher Prezentowy nie obejmuje Usług Dodatkowych w rozumieniu Regulaminu Holiday Park& Resort i ulepszeń, w tym: usługi sprzątania, kosztów mediów,parkingu, dostarczenia ręczników oraz innych ulepszeń, których aktualne ceny oraz sposób rozliczania zawarte są w RegulaminieHoliday Park & Resort; "
 11. Awatar użytkownika eknoem
  Ale biadolicie, ktoś z was był w tych ośrodkach? Ja tak, zresztą by dowiedzieć się i kosztach dodatkowych (czasami wcale nie są obowiązkowe) można zasymulować sobie rezerwacje na ich stronie. Obowiązkowe jest sprzątanie 150, parking i media (mi za 4 noce wyszło około 50zł, dużo bo woda grzana prądem). Odnośnie promocji to podejrzewałem jak tylko zobaczyłem że dotyczy tego co poza sezonem, w sezonie to ceny mają kosmiczne. Dodatkowo informacyjnie, na wyjeździe dostajesz rabat na następne pobyty, już nie pamiętam, chyba 25, 40, 60 procent na 2021, 22 i 23.
 12. Awatar użytkownika Tommy50
  jackowy15/07/2020 12:08

  Kapitał zakładowy wcale nie musi o czymś świadczyć. Są firmy deweloperskie …Kapitał zakładowy wcale nie musi o czymś świadczyć. Są firmy deweloperskie sprzedające po setki mieszkań rocznie które mają kapitał w wysokości 5000 zł :P a co tego co roku wykazują stratę


  Jak się coś zdupczy to każdy poszkodowany zostanie w ciemnej d.pie.
  Takie spółki powinny moc zawierać umowy tylko do wysokości własnego kapitału.
  Masz 5.000 zł to umowa do 5.000 zł.
  Chcesz obracać milionami? To najpierw je zainwestuj.
  Tak samo Amber Gold niby milionami obracał a kapitał zakładowy żałośnie niski i dlatego im nie zaufałem.
 13. Awatar użytkownika fanfan
  eknoem15/07/2020 14:44

  Ale biadolicie, ktoś z was był w tych ośrodkach? Ja tak, zresztą by dow …Ale biadolicie, ktoś z was był w tych ośrodkach? Ja tak, zresztą by dowiedzieć się i kosztach dodatkowych (czasami wcale nie są obowiązkowe) można zasymulować sobie rezerwacje na ich stronie. Obowiązkowe jest sprzątanie 150, parking i media (mi za 4 noce wyszło około 50zł, dużo bo woda grzana prądem). Odnośnie promocji to podejrzewałem jak tylko zobaczyłem że dotyczy tego co poza sezonem, w sezonie to ceny mają kosmiczne. Dodatkowo informacyjnie, na wyjeździe dostajesz rabat na następne pobyty, już nie pamiętam, chyba 25, 40, 60 procent na 2021, 22 i 23.  biadolimy bo:

  - nie ma regulaminu samej akcji więc nie wiadomo jak wymieniać, w jakim terminie, jakie opłaty dodatkowe, etc.
  - wiarygodność firmy jest (delikatnie) niezbyt wielka
  - autor opisał ofertę w tonie bardzo hurra! np. "chyba Allegro u mnie w tym momencie idzie w odstawkę."

  nikt nie biadoli na sam pobyt i jego koszt gdyż nawet nie wiadomo jaki jest prawdziwy koszt pobytu.
 14. Awatar użytkownika Paradygmat
  eknoem15/07/2020 14:44

  Ale biadolicie, ktoś z was był w tych ośrodkach? Ja tak, zresztą by dow …Ale biadolicie, ktoś z was był w tych ośrodkach? Ja tak, zresztą by dowiedzieć się i kosztach dodatkowych (czasami wcale nie są obowiązkowe) można zasymulować sobie rezerwacje na ich stronie. Obowiązkowe jest sprzątanie 150, parking i media (mi za 4 noce wyszło około 50zł, dużo bo woda grzana prądem). Odnośnie promocji to podejrzewałem jak tylko zobaczyłem że dotyczy tego co poza sezonem, w sezonie to ceny mają kosmiczne. Dodatkowo informacyjnie, na wyjeździe dostajesz rabat na następne pobyty, już nie pamiętam, chyba 25, 40, 60 procent na 2021, 22 i 23.


  Żeby biadolić to najpierw ta oferta musialaby być prawdziwa. Nikogo nie interesuje opis hotelu tylko "program lojalnościowy" tej niby firmy. Czytaj ze zrozumieniem. Nawet niech to będzie poza sezonem to pobyt nie kosztuje 30zł dobę. Wierzysz w to kupisz np tv i dostaniesz kilka tys na pobyt w hotelu? W jakim świecie Ty żyjesz?
 15. Awatar użytkownika Dawid_Dejvid
  Autor
  Musicie wiedzieć, że ta strona należy do właścicieli tych hoteli, więc nic na tym nie tracą, oferując nocleg. Pokoje w tych czasach pewnie i tak stoją puste, a przynajmniej zarobią coś na klientach w barze, restauracji czy na jakiś atrakcjach.
 16. Awatar użytkownika Usunięty168510
  Anonymous User
  Nie ma raczej haczyków, jedyny to taki, że trzeba zakup zrobić z płatnością online i się zarejestrować. Kupiłem drabinę za 339 zł i faktycznie naliczyli mi tyle samo punktów. A dodam, że akurat ta drabina była tu najtaniej i sprzedawcą nie jest portal,tylko sklep, który również sprzedaje na allegro i to drożej.
 17. Awatar użytkownika Marcel.Caban
  Klaudia_Chamera25/10/2021 16:23

  I jak wczasy? Niedługo będę mogła aktywować punkty, odbiorę voucher i będę …I jak wczasy? Niedługo będę mogła aktywować punkty, odbiorę voucher i będę rezerwować. . Zastanawiam się czy są jakieś haczyki oprócz kosztów dodatkowych związanych ze sprzątaniem, ręcznikami, parkingiem. Czytałam, że jeszcze płaci się za zużyte media.


  Byłem u nich z vouchera. Trzeba wpłacić kaucję, sprzątanie i parking. Następnie z kaucji rozliczają: bar, wodę, prąd oraz zniszczenia. Cena prądu oraz wody są równie ekskluzywne jak ośrodek
 18. Awatar użytkownika Krystianos
  Klaudia_Chamera25/10/2021 16:23

  I jak wczasy? Niedługo będę mogła aktywować punkty, odbiorę voucher i będę …I jak wczasy? Niedługo będę mogła aktywować punkty, odbiorę voucher i będę rezerwować. . Zastanawiam się czy są jakieś haczyki oprócz kosztów dodatkowych związanych ze sprzątaniem, ręcznikami, parkingiem. Czytałam, że jeszcze płaci się za zużyte media.


  Wszystko wg regulaminu, tak płacisz za media jak każdy, ale i tak wychodzi spoko. Masz wczasy jak inni i koszty jak inni minus kwota tego bonu więc spoko
 19. Awatar użytkownika Tommy50
  Gdzie jest haczyk, albo gdzie sobie odbijają na cenie? Za wszystko zawsze płaci Klient, więc trzeba poszukać gdzie człowieka chcą dymnąć.
  Wierzę w Peppersow, że znajdą gdzie jest fakap.
  A to Erli to jakiś krzak, czy ma kapitał zakładowy minimum 1.000.000 PLN?
 20. Awatar użytkownika jackowy
  Aż się nie chce wierzyć, regulaminu też nie widać więc z oceną się wstrzymam.
Awatar użytkownika