Kupony zniżkowe od 30 do 100zł  na zakupy obuwia oraz odzieży @ Allegro
78°Zakończono

Kupony zniżkowe od 30 do 100zł na zakupy obuwia oraz odzieży @ Allegro

Pepper 10
lis 4. 2014lis 5. 2014
Jeśli jesteście użytkownikami Allegro, którzy skorzystali w przeszłości z aplikacji mobilnej - sprawdźcie swoje skrzynki mailowe! Allegro rozsyłało kilka dni temu kupony rabatowe, dzięki którym zaoszczędzimy na zakupie odzieży oraz obuwia przy zakupie poprzez aplikację mobilną.

Na kilka kont w tym moje oraz znajomych trafiły kody:
- 30zł rabatu przy zakupach na 100zł
- 30zł rabatu przy zakupach na 50zł
- 50zł rabatu przy zakupach na 100zł
- 100zł rabatu przy zakupach na 250zł

Aby wygenerować kupon należy w otrzymanym mailu kliknąć baner lub link 'odbierz kupon'. Kiedy kupon zostanie dodany do naszego konta, będziemy mogli go wykorzystać na DOWOLNY zakup w kategorii odzież oraz obuwie. Akcja z kodami na odzież trwa tylko 6 listopada i do tego czasu należy wygenerować oraz wykorzystać przyznany kod!

10 Komentarzy

Dostałem dwa kody

Autor Pepper

oba zadziałały?

Jeszcze ich nie wykorzystałem, mam zamiar zrobić to jutro.
W każdym bądź razie w aplikacji są widoczne.

Autor Pepper

Otrzymałem dwa maile, jednak kod przyznali mi tylko jeden. Chyba mają nie do końca dopracowany system jeszcze.

Deal działa, nie trzeba kupować jednego przedmiotu ani od jednego sprzedawcy, musi być tylko odpowiednia suma bez kosztów wysyłki.

Autor Pepper

Dziwi mnie tylko na jakiej podstawie przyznawali kody, bo chyba tylko i wyłącznie losowo.

Cześć,
ja dostałem 30 zł przy 100.
Mam do Was pytanie. Znacie może jakiś sklep lub sprzedawcę na allegro, gdzie zwrot to waru jest za friko, tak jak np. w Zalando?

Autor Pepper

@Majk - Z tym może być problem z prostej przyczyny - dużo biurokracji przy odzyskiwaniu chociażby prowizji od allegro. Jeśli jednak znajdziesz takich sprzedawców czy sklepy na allegro daj znać. Także nie uśmiecha mi się kupować odzieży, czy butów zupełnie w ciemno, bez możliwości zwrotu.

Chyba wykrakałem:) paczkomaty.pl/All…uje
Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale przydałoby się (na pewno w przypadku produktów z działu moda) zgłaszanie reklamacji za pomocą zdjęć towaru - tak jest np. w Zalando i chyba w sarenza.pl. Miałem okazję reklamować towar w zalando poprzez przesłanie zdjęć reklamowanych butów. Bardzo mi się spodobał ten proces. Btw. reklamacja została uznana i zwrot całej kasy na konto.

Autor Pepper

Oho, to jest coś czego brakowało. Zawsze jak coś się zwracało, to była wielka batalia na allegro kto ma zapłacić za wysyłkę.

Oprócz Zalando i sarenza jest jeszcze kilka sklepów z darmową dostawą i zwrotem, np eastend.pl - zwrot do 365 dni od daty zakupu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst