Kupony rabatowe na 20zł na zakupy @ Allegro‌
45°Zakończono

Kupony rabatowe na 20zł na zakupy @ Allegro‌

Pepper 9
paź 17. 2014
Kolejna edycja promocji, w której kupując przez aplikację mobilną zaoszczędzimy 20zł!

Kupon promocyjny może być przyznany użytkownikowi raz podczas trwania Akcji promocyjnej w dniach od 17 do 23 października.

Jeśli jesteście użytkownikami serwisu aukcyjnego Allegro, przedstawiamy Wam, jak otrzymań kupon na 20zł zniżki przy zakupach za minimum 50zł!

Aby otrzymać kupon uprawniający do zniżki, należy:
- pobrać lub zaktualizować mobilną aplikację allegro
- otworzyć 'moje allegro' w aplikacji i kliknąć "odbierz kupon" co spowoduje przyznanie kuponu na 20zł (ważnego do 30 października)

Następnie możemy wykorzystać kupon na dowolne zakupu poprzez darmową mobilną aplikacje allegro, za minimum 50zł! Kupony wykorzystać można tylko i wyłącznie przy (dowolnym) zakupie poprzez KUP TERAZ. Pamiętajcie, że aby wykorzystać kupon, płatność MUSI odbyć się poprzez aplikację mobilną!


NIEAKTUALNE - allegro nie wiedzieć czemu cofnęło kupony VISA

Dodatkowo - sprawdźcie swoje konta ponieważ allegro przyznało także (nie wiem czy automatyczne, czy z nowymi kuponami) kupony rabatowe VISA o wartości 25zł w całości do wykorzystania na koszt dostawy!

Aby wykorzystać kupon, należy za zakup w aukcji KUP TERAZ zapłacić poprzez mobilne allegro właśnie kartą VISA. Sam kupon ważny jest do końca listopada, jednak nie znalazłem jaka jest minimalna kwota zakupu. Jeśli gdzieś to znajdziecie koniecznie dajcie znać!

9 Komentarzy

admin

U mnie automatycznie dodał się kupon od Visy, w opisie jest: "Wykorzystaj do 25 zł na koszty dostawy przy płatności kartą Visa"

Autor Pepper

Nie wiedzieć czemu u mnie opis się nie otwiera.

Autor Pepper

Kod Visa, który chciałem wykorzystać zniknął z mojego konta.

admin

u mnie też :-(

@Kaban
Na stronie kupony.allegro.pl/ jest napisane: "darmowa dostawa z kartą VISA - wkrótce dostępne". Najbardziej mnie interesuje czy będzie można połączyć kupon rabatowy z kuponem na dostawę, chociaż wątpię.
Czy mi się wydaje, czy te akcje allegro są związane z rychłym wejściem do Polski Amazona?

Autor Pepper

'wkrótce dostępne" może oznaczać, że dopiero po wygaśnięciu ważności aktualnych kodów.

Ciężko powiedzieć - raczej nie. Bardziej chodzi o propagowanie mobilnej appki, dzięki której ludzie będą mogli kupować zawsze i wszędzie, a co za tym idzie, allegro będzie mogło więcej zarobić.

Pal licho o przyczyny akcji, dobrze, że takie są:)
Hmm, sądzę, że akcja z Visą zostanie wprowadzona wcześniej. Mój kupon rabatowy traci ważność dopiero 1go listopada.

Autor Pepper

Mój wcześniej bo niepotrzebnie pospieszyłem się z generowaniem go. Pewnie akcja z Visa będzie nie wcześniej niż 7 listopada, aż wszystkie kody na -20zł wygasną.

Pepper

Majk ale co masz na mysli wejscie amazona ?? oni tu tylko chyba beda miec centra dystrybucyjne. Nie wydaje mi sie zeby powstala strona amazon.pl. No chyba ze masz jakies wiesci to sie podziel
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst