paź 20. 2016
Powracają lecz na krótko 2 kupony do restauracji McDonalds od 20-10 do 02-11-201629129-RlHxp.jpg
Aktualizacje społecznościowe
763-D8Pmx.jpg
Najlepsze komentarze
"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż te ich niewymyślne kupony z MC" - faktycznie zdrowiej zjeść kebaba niz kupon, dzieki!
17 Komentarzy
Zamiast zestawu z big mac za dyche chcą ludzi udobruchać mcdouble?
zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż te ich niewymyślne kupony z MC
Dokładnie, kiepska oferta. Zwłaszcza, że (z tego co czytam w aplikacji) McDouble w regularnej cenie kosztuje 5zł.

Szkoda, że kupony skończyły się niemal równo z wprowadzeniem darmowej kawy. Na szczęście w miejscu, gdzie ja chodzę obok jest jeszcze KFC z kuponami oraz B-Smart za 4,95zł. Można też wejść do BurgerKinga (też są kupony) jak ktoś ma obok.
"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż te ich niewymyślne kupony z MC" - faktycznie zdrowiej zjeść kebaba niz kupon, dzieki!
mieszkopaź 20. 2016

"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż t …"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż te ich niewymyślne kupony z MC" - faktycznie zdrowiej zjeść kebaba niz kupon, dzieki!

​i smaczniej przede wszystkim!
no nie wiem, kebabem już dwa razy w żuciu się zatrułem, a jedzenie z maca jeszcze nigdy mi nie zaszkodziło xd
konrad.nowakpaź 20. 2016

no nie wiem, kebabem już dwa razy w żuciu się zatrułem, a jedzenie z maca j …no nie wiem, kebabem już dwa razy w żuciu się zatrułem, a jedzenie z maca jeszcze nigdy mi nie zaszkodziło xd

Udowodniono działanie kancerogenne żarcia z maca, to tak od razu nie szkodzi tylko po latach..
To już zamiast kuponu McDouble lepiej 2x 2 fot U
zagutekpaź 20. 2016

Udowodniono działanie kancerogenne żarcia z maca, to tak od razu nie s …Udowodniono działanie kancerogenne żarcia z maca, to tak od razu nie szkodzi tylko po latach..

​Źródło?
icemanevopaź 20. 2016

​Źródło?Tu nawet nie potrzeba zrodla.To na logike, to jest syf fastfood to nie jest zdrowe.
Predzej czy pozniej ta chemia skumulowana w organizmie da o sobie znac
Autor
A w którym żarciu nie ma chemii ?
mieszkopaź 20. 2016

"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż t …"zdrowiej i taniej zjeść kebaba lub jakiegokolwiek fast fooda z budki niż te ich niewymyślne kupony z MC" - faktycznie zdrowiej zjeść kebaba niz kupon, dzieki!Naprawdę? Aż tylu plusujących głupi komentarz ? Jestem ciekaw jaki jest przedział wiekowy na portalu, większości użytkowników iq nie przekracza temperatury pokojowej. Dymek ma racie a kupony do maca to co najwyżej do pieca.
zagutekpaź 20. 2016

Udowodniono działanie kancerogenne żarcia z maca, to tak od razu nie s …Udowodniono działanie kancerogenne żarcia z maca, to tak od razu nie szkodzi tylko po latach..

​Każde smażone, pieczone lub wędzone jedzenie ma działanie rakotwórcze. Kotlet babci też. Akurat jedzenie z maka jest zdrowsze od większości tanich wędlin, nie mówiąc o kebabach, bo jest konserwowane przez mrożenie. Tańsze niż chemia.
Nikt nie je w macu, każdy jest eko, fit. Tylko skąd zawsze tam tyle ludzi? hmm pewnie z innej planety
ciapatapaź 20. 2016

​Każde smażone, pieczone lub wędzone jedzenie ma działanie rakotwórcze. Kot …​Każde smażone, pieczone lub wędzone jedzenie ma działanie rakotwórcze. Kotlet babci też. Akurat jedzenie z maka jest zdrowsze od większości tanich wędlin, nie mówiąc o kebabach, bo jest konserwowane przez mrożenie. Tańsze niż chemia.

​Inżynieria smaku. Mówi to wam coś?
luque1paź 20. 2016

Tu nawet nie potrzeba zrodla.To na logike, to jest syf fastfood to nie …Tu nawet nie potrzeba zrodla.To na logike, to jest syf fastfood to nie jest zdrowe.Predzej czy pozniej ta chemia skumulowana w organizmie da o sobie znac


"udowodniono" -> "nie potrzeba zrodla, to na logike". Aha. #science
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy