Niestety, ta okazja już wygasła
Kupony Max Premium Burgers Gdańsk
434° Zakończono

Kupony Max Premium Burgers Gdańsk

25
434° Zakończono
Kupony Max Premium Burgers Gdańsk
sie 27. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kupony ważne do 30 września.
Niby oferta jednorazowa ale myśle że pokazując z telefonu zdjęcie powinni nabić kupon nie ma żadnego kodu kreskowego na odwrocie.
Kupony były z ulotkami więc kto z południa Gdańska i nie tylko powinien dostać.
Aktualizacje społecznościowe
25 Komentarzy
Poprzednie kupony odbierali, na gębę nie chcieli uznać.
Grafetsie 27. 2018

Poprzednie kupony odbierali, na gębę nie chcieli uznać.


Czyli minus
Nie wiem, to nowy lokal, może już teraz mają luźniej w spodniach
Nie znam tej sieci ale plusa dam
Edytowane przez: "mloody" sie 27. 2018
Skąd masz kupony?
Poprzednio dostałem na miejscu.
Byłem tam raz i nie za bardzo mi to smakowało. Ciekawostka taka, że od kiedy otworzyli tego Maxa, w sąsiadującym Macu, zestawy z big makiem, wiesmakiem, royalem i chickenem są po 12zl. Tylko w tym Macu.
Ja polecam, dla mnie smakowo poziom wyżej niż reszta podobnych lokali.
Sebek_sie 27. 2018

Byłem tam raz i nie za bardzo mi to smakowało. Ciekawostka taka, że od ki …Byłem tam raz i nie za bardzo mi to smakowało. Ciekawostka taka, że od kiedy otworzyli tego Maxa, w sąsiadującym Macu, zestawy z big makiem, wiesmakiem, royalem i chickenem są po 12zl. Tylko w tym Macu.


Cenne info
Od wrzesnia kupony w kazdym Mc znizaja cene zestawu BicMac do 12zl
Edytowane przez: "tomasiu" sie 27. 2018
Raz byłem i porównując do McDonald's albo burger King miażdży, polecam.
Chuja warte burgery za zyliard monet
Sooya27/08/2018 20:48

Raz byłem i porównując do McDonald's albo burger King miażdży, polecam.wolę iść do foodtrucka,z takimi cenami jeść te wióry trzeba byyć naprawdę desperatem
mloody27/08/2018 19:08

Nie znam tej sieci ale plusa damTo rdzenna szwedzka sieć fast-food, co ciekawe właśnie dlatego w Szwecji McDonald's prawie zupełnie się nie przyjął ponieważ większość kupuje tam właśnie Maxa (wspierają swoich czy właśnie Maxx jest zwyczajnie lepszy?). Max od bardzo niedawna prowadzi w Polsce działalność, teraz planują kilka nowych punktów w Warszawie i chyba Krakowie i Wrocławiu.
Czasem bywam w Szwecji to Maki są zazwyczaj pustawe (jak już to turyści) za to w Max zawsze tłumy, a ceny Max vs McD tam są bardzo zbliżone.
Edytowane przez: "pimpek" sie 27. 2018
Może coś z tym Maxem w Gdańsku jest nie tak? Wejdźcie sobie na Fb Maxa z Gdańska i zobaczcie komentarze pod postami. Nie są zbyt pochlebne. Dla mnie to było wręcz okropne. Słodka bułka, podobna do maslanej (nawet kruszonka była), mięso galaretkowate, miałem wrażenie, że było surowe, sos bezplciowy. Frytkami mozna było pokaleczyc sobie podniebienie. Wszystko podano zimne. Byłem na otwarciu, może to dlatego,ale zupełnie straciłem ochotę próbować drugi raz. Zresztą jak przejeżdżam tamtędy, to zazwyczaj trochę pustawo tam jest.
Byłem kilka razy we Wrocławskim, sieciówka niczym McD i inne.

We wrocławskim za każdym razem napój totalnie rozwodniony, jak wiadomo mieszają syrop ale maszyna była usawioma chyba na tryb ekonomiczny, smak gorszy od innych fastfoodów.

Frytki to takie trochę byle co, nie zachwycały ani smakiem ani samą strukturą i fakturą ziemniaczka, jakieś takie kiepskie.

Same burgery są inne niż te w McD chociażby, właściwie nie mam do nich zastrzeżeń, ot burger trochę lepszy od maca niebędący jednocześnie czymś czym się zachwycę, są ok ale lepsze tylko o jeden lub półtora punkta w skali.

Jadłem tam tylko na akcjach promocyjnych bo inaczej nie warto byłoby wydawać pełnej kwoty

Podsumowując, to jest sieciówka, z żarciem jak z sieciówki, jednemu zasmakuje, drugi niepolubi a trzeci będzie miał intensywną sesję konsultacyjną z toaletą.
władputin27/08/2018 21:56

wolę iść do foodtrucka,z takimi cenami jeść te wióry trzeba byyć napraw …wolę iść do foodtrucka,z takimi cenami jeść te wióry trzeba byyć naprawdę desperatem


No wiadomo jak się ma 5zl i chęć na zmielonego psa z buda z foodtrucka to nawet desperatem nie trzeba być
Ich Cheeseburger za 4.5zl jest najmniejszym burgerem jaki widziałem w restauracjach/barach. Burger z kurczakiem z kolei mial jakies niezmielone czesci chrzastki czy cos shake zwyczajny. Ogólnie dosyc drogo.
1158221.jpg
Edytowane przez: "Ciaptak" sie 28. 2018
Sooyasie 28. 2018

No wiadomo jak się ma 5zl i chęć na zmielonego psa z buda z foodtrucka to n …No wiadomo jak się ma 5zl i chęć na zmielonego psa z buda z foodtrucka to nawet desperatem nie trzeba byćgdzie Ty jadłeś coś za 5zł w foodtrucku?jak nie wiem co Ty za wynalazki jesz, ale najlepiej zachowaj to dla siebie
Edytowane przez: "władputin" sie 28. 2018
pimpek27/08/2018 22:36

To rdzenna szwedzka sieć fast-food, co ciekawe właśnie dlatego w Szwecji Mc …To rdzenna szwedzka sieć fast-food, co ciekawe właśnie dlatego w Szwecji McDonald's prawie zupełnie się nie przyjął ponieważ większość kupuje tam właśnie Maxa (wspierają swoich czy właśnie Maxx jest zwyczajnie lepszy?). Max od bardzo niedawna prowadzi w Polsce działalność, teraz planują kilka nowych punktów w Warszawie i chyba Krakowie i Wrocławiu. Czasem bywam w Szwecji to Maki są zazwyczaj pustawe (jak już to turyści) za to w Max zawsze tłumy, a ceny Max vs McD tam są bardzo zbliżone.


Nie no aż tak źle dla maka nie jest. Jak widzę to bardzo mało maxów a w cholerę Maków i burger Kingow
Filip_ysiak28/08/2018 10:22

Nie no aż tak źle dla maka nie jest. Jak widzę to bardzo mało maxów a w cho …Nie no aż tak źle dla maka nie jest. Jak widzę to bardzo mało maxów a w cholerę Maków i burger Kingow


Będąc w niewielkim mieście w Szwecji najbliższego Maxa znalazłem w Kopenhadze
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst