Niestety, ta okazja już wygasła

Kupon £5 Amazon.co.uk MWZ 15 GBP Amazon brytyjski - 5 /15 Funtów

cze 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kupon aktywujemy żółtym przyciskiem u dołu (Apply promotion), zostanie wówczas przypisany do konta i odliczony w podsumowaniu zamówienia. Pod linkiem z okazji można sprawdzić, czy konto może wziąć udział w promocji.

541328_1.jpg
Zasady i warunki
Ta oferta jest dostępna wyłącznie na zaproszenie. Klienci mogą zostać zaproszeni do skorzystania z tej Oferty przez Amazon przez e-mail, powiadomienie push lub baner na Amazon.co.uk. Klienci mogą potwierdzić, czy kwalifikują się do tej Oferty, odwiedzając stronę docelową amazon.co.uk/b?n…31, na której wyjaśniono Ofertę i sprawdzając, czy widzą Warunki Oferty . Klienci, którzy zostali zaproszeni przez Amazon i odwiedzili stronę docelową („Kwalifikujący się klienci”), otrzymają kod promocyjny o wartości 5 GBP do wykorzystania na kwalifikujące się produkty o wartości co najmniej 15 GBP w dniu 14 czerwca 2022 r. lub wcześniej w dniu 14 czerwca 2022 r. Amazon.co.uk („Oferta”).

 • Oferta jest ważna wyłącznie w godzinach od 01:00 2 czerwca 2022 r. do 23:59 14 czerwca 2022 r. („Okres Oferty”).
 • Ta Oferta jest otwarta dla pierwszych 5000 Uprawnionych Klientów, którzy spełniają niniejsze warunki.
 • Każdy Uprawniony Klient może skorzystać z maksymalnie jednej Oferty w Okresie Oferty. Maksymalna korzyść, jaką Kwalifikujący się klienci mogą otrzymać z tej Oferty, to pojedynczy kod promocyjny o wartości 5 GBP („Kod promocyjny”) do wykorzystania na kwalifikujące się przedmioty o wartości co najmniej 15 GBP („Minimalny wymóg zakupu”).
 • Kwalifikujące się przedmioty: Kod promocyjny można wykorzystać tylko na przedmioty sprzedawane przez Amazon na stronie amazon.co.uk, z wyłączeniem kart podarunkowych, przedmiotów sprzedawanych przez sprzedawców zewnętrznych (nawet jeśli „spełnione przez Amazon” lub „Prime Eligible”) , oferty magazynowe, produkty cyfrowe, e-booki, alkohol, mleko modyfikowane dla niemowląt i niemowląt, e-papierosy (w tym e-liquidy, wkłady i akcesoria), urządzenia i akcesoria Amazon, koszty dostawy lub koszty pakowania prezentów.
 • Nagrody promocyjnej nie można wykorzystać na przedmioty sprzedawane przez sprzedawców Amazon innych niż „Amazon UK” (np. oferta nie obowiązuje, gdy sprzedawcą jest „Amazon IT”, „Amazon FR” itp.).
 • Po dodaniu Oferty do swojego konta, klikając przycisk „Zastosuj promocję”, Twoja zniżka zostanie automatycznie zastosowana na Twoim koncie. Pojawi się na stronie podsumowania Twojego zamówienia dla kwalifikujących się produktów (z wyłączeniem wszelkich obowiązujących kosztów dostawy i pakowania prezentów) i minimalnej łącznej kwoty 15 GBP, do 14 czerwca 2022 r., 23:59. Opłata pocztowa i opakowanie będą miały zastosowanie do każdego przedmiot zgodnie ze standardowymi stawkami dostawy i zasadami Amazon.
 • Kod promocyjny można wykorzystać tylko w przypadku wybrania tej samej szybkości dostawy dla wszystkich kwalifikujących się przedmiotów. Sprawdź sekcję „Szczegóły dostawy” podczas realizacji transakcji, aby potwierdzić, że wszystkie kwalifikujące się przedmioty mają tę samą szybkość dostawy.
 • O ile nie określono inaczej na stronie docelowej odpowiedniej promocji lub przez Amazon, Kodu Promocyjnego nie można używać w przypadku wcześniejszych zamówień ani w połączeniu z żadną inną ofertą lub kodem promocyjnym.
 • Minimalny wymóg zakupu: Oferta podlega minimalnemu wymogowi zakupu dla kwalifikujących się przedmiotów, więc: jeśli usuniesz kwalifikujące się przedmioty z koszyka, tak że łączna wartość zakupu pozostałych kwalifikujących się przedmiotów przy kasie spadnie poniżej minimalnego wymogu zakupu, Oferta przestanie obowiązywać; jeśli anulujesz zamówienie na kwalifikujący się przedmiot (tak, że łączna wartość zakupu pozostałych kwalifikujących się przedmiotów spadnie poniżej minimalnego wymogu zakupu), Oferta przestanie obowiązywać; a jeśli zwrócisz kwalifikujący się przedmiot (tak, że łączna wartość zakupów kwalifikujących się przedmiotów, które zachowasz, spadnie poniżej minimalnego wymogu zakupu), Amazon odliczy wartość kodu promocyjnego od zwrotu.
 • Jeśli korzystasz z naszej metody zamawiania jednym kliknięciem, Kod Promocyjny nie będzie miał zastosowania do Twojego zamówienia.
  Musisz zapłacić pozostałą część wartości kwalifikujących się produktów, po zastosowaniu kodu promocyjnego, za pomocą karty kredytowej lub debetowej, albo za pomocą kart podarunkowych Amazon.co.uk. W przeciwieństwie do kart podarunkowych Amazon.co.uk, nie będziesz mieć możliwości przeglądania niewykorzystanych kodów promocyjnych w sekcji Twoje konto na stronie amazon.co.uk.
 • Kod Promocyjny nie ma wartości pieniężnej i nie podlega przeniesieniu ani cesji.
  Jeśli złożysz zamówienie na kwalifikujące się produkty przy użyciu kodu promocyjnego, a następnie zwrócisz lub anulujesz to zamówienie, kod promocyjny nie może zostać zwrócony ani ponownie wykorzystany.
 • Oferta zależy od dostępności i może zostać wycofana, zmodyfikowana, rozszerzona lub zmieniona bez powiadomienia. Oferta nie ma alternatywy pieniężnej.
  Oferta jest niezbywalna i nie może być odsprzedana.
 • Obowiązują Warunki użytkowania Amazon.
Aktualizacje społecznościowe
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz