Kupon na 50 zł do Agito przy zakupie abonemtu @ njumobile
Zakończono

Kupon na 50 zł do Agito przy zakupie abonemtu @ njumobile

0
lis 12. 2014
Dla tych, którzy zamierzają zmienić operatora telekomunikacyjnego i planują na przykład abonament w njumobile, mogą otrzymać 50 zł bon na zakup w Agito.

Można też zamówić abonament , którego nie będziemy używać i zapłacimy 9 zł a następnie zrezygnujemy, wtedy też otrzymamy bon i będziemy 41 zł do przodu Dobra sprawa jeśli planujemy zakupy w Agito.

W każdym bądź razie njumobile ma ciekawą ofertę i myślę, że wielu użytkowników tego portalu, którzy jakby nie było szukają oszczędności posiada ofertę od nich. Ja na przykład mam u nich abonament w celu utrzymania numeru i płacę 9 zł miesięcznie

Aby skorzystać z tej oferty zamawiamy abonament lub przenosimy nr do njumobile. Na stronie agito.pl/kar…tml wpisujemy nr zamówienia usługi njumobile w formularzu. A gdy już przyjdzie kurier z abonamentem i umową odbieramy i podpisujemy papiery. Do 14 dni otrzymamy kartę podarunkową od agito

Zamówienia abonamentu w njumobile dokonujemy do końca miesiąca czyli 30 listopada. Do tego też czasu musimy wpisać nr zamówienia w formiularzu. Otrzymaną E-kartę na kwotę 50 zł możemy wykorzystać do 31 grudnia tego roku, czyli w sam raz w okresie kupowania prezentów. Dzięki temu możemy sobie obniżyć zakupione prezenty dla bliskich na Gwiazdkę czy Mikołaja.

Regulamin promocji znajdziemy oferty.nju.pl/nju…pdf
Aktualizacje społecznościowe
Emag OkazjeEmag kod promocyjny

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst