Kupon Allegro -20zł za dokonanie zakupów na łączną kwotę 200zł
207°Zakończono

Kupon Allegro -20zł za dokonanie zakupów na łączną kwotę 200zł

12
lis 1. 2015lis 1. 2015
Najważniejsze fragmenty regulaminu:

4. Kupony przyznawane są użytkownikom serwisu Allegro.pl, którzy:
- od dnia 1 listopada 2015 r. do dnia 14 listopada 2015 r dokonali jednego bądź więcej zakupów poprzez aplikację mobilną allegro na łączną kwotę minimum 200 złotych i zakupy te opłacili za pomocą płatności on-line (przelew, karta, konto PayU)
- Wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od operatora serwisu allegro.pl.

6. Kupon promocyjny może być przyznany użytkownikowi raz w trakcie trwania akcji (oznacza to, że wielokrotność zakupów za 200zł nie upoważnia do otrzymania większej liczby kuponów niż jeden przez cały okres trwania akcji).

9. Kupon można wykorzystać jednorazowo w ramach kolejnych zakupów dokonywanych przez aplikację mobilną allegro na kwotę nie niższą niż 50zł, przy czym kwota ta liczona jest od ceny Towaru wskazanej przez sprzedającego w parametrach oferty i nie obejmuje kosztów dostawy.

10. Kupon można zrealizować tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU, wybierając opcję „zapłać mniej/kupony”.

11. Kupon obniża wartość do zapłaty przez użytkownika o 20 złotych.

13. O ile nie określono innego terminu ważności - Kupon jest ważny do 30 listopada 2015 roku.

EDIT: różnice pomiędzy nowym i starym regulaminem:
- do wymaganych 200 zł nie wliczają się koszty wysyłki
- podana została prawidłowa strona akcji (kupony.allegro.pl/mobile/)

Najlepsze komentarze

Jeżeli ktoś i tak panował jakieś większe zakupy, to może być jako dodatek, ale żeby wydać 200 zł a później kolejne 50 dla 8% zniżki to więcej na targowisku można wynegocjować.. Kiedy powstała aplikacja allegro kupony pojawiały się regularnie bez wydawania 200 zł aby je otrzymać.. Szczerze? Nic mnie nie kusi z tej oferty aby specjalnie zrobic zakupy w allegro. Jak wspomniałem jako dodatek do zaplanowanych zakupów.. Niemniej dzięki za info.
12 Komentarzy

Jeżeli ktoś i tak panował jakieś większe zakupy, to może być jako dodatek, ale żeby wydać 200 zł a później kolejne 50 dla 8% zniżki to więcej na targowisku można wynegocjować.. Kiedy powstała aplikacja allegro kupony pojawiały się regularnie bez wydawania 200 zł aby je otrzymać.. Szczerze? Nic mnie nie kusi z tej oferty aby specjalnie zrobic zakupy w allegro. Jak wspomniałem jako dodatek do zaplanowanych zakupów.. Niemniej dzięki za info.

Niestety ale poprzednik ma rację...
Traktować to można jako dodatek, ale nie zmobilizuje mnie do następnych zakupów.
Zwłaszcza że mobilna apka kompletnie mi nie leży

Autor

Z mojego punktu widzenia promocja pojawiła się w idealnym czasie - chciałem akurat dokonać kilku zakupów. Ponieważ i tak kupuję coś, co kupić muszę, to kupon na 20zł (nawet ~40% zniżki) dostaję praktycznie za darmo.

Natomiast jeśli ktoś planował w najbliższym czasie zakupy na Allegro, ale sporo brakuje mu do 200zł, jest kilka możliwości:
• karta internetowa BZ WBK - bardzo przydatna przy zakupach w zagranicznych serwisach, gdzie nie ma opcji płatności PayPalem. Dla nominału 150zł prowizja wynosi 99 groszy, co oznacza, że zostaje 19,01zł "na czysto";
• doładowanie do telefonu (jeśli brakująca kwota jest relatywnie niska) - należy uważać na aukcje, gdzie koszt zakupu jest znacząco niższy niż nominał (może to oznaczać oszustwo podatkowe), a sprzedawca posiada mało pozytywnych komentarzy;
• tzw. chemia gospodarcza - nawet doliczając cenę wysyłki, niektóre produkty są zdecydowanie tańsze niż w supermarkecie, a ze względu na długą datę ważności można kupić "na zapas" (jeśli posiadamy wystarczająco dużo miejsca na przechowanie dodatkowej ilości) i dodatkowo oszczędzić

Pomijam fakt, czy opłaci się to wszystko tylko po to, żeby dostać kupon na 20zł - każdy sam rozważy...

Zdecydowanie odradzam natomiast: doładowanie konta PayPal (ryzykowne i zabronione), Paysafecard (niezgodne z regulaminem), doładowanie portfela Steam (absurdalne prowizje - kartą BZWBK taniej i legalnie), gry od niepewnych sprzedawców (grozi nawet blokadą konta Steam/Origin/uPlay), kupony Tesco/BP/Zalando/SODEXO (nie ma jednoznacznego zakazu, ale sporo takich aukcji zostało usunięte), a kupowanie jakichkolwiek towarów tylko po to, żeby je od razu zwrócić koliduje z punktem 14. regulaminu promocji.

A gdzie ten kupon znalesc sie powinien bo patrzyłem w apce i na poczcie i nie ma

mmpp

Nie wiem czy TY do końca wiesz co piszesz ?
Te 40% chyba wziąłeś z księżyca ... 20zł za 200zł + 50zł = ?

odnośnie moralizatorstwa to strasznie nie lubię jak ktoś mi dyktuję co mam kupować... złote rady zatem pozostaw dla siebie

Autor

Prawdopodobnie nie należy się sugerować akapitami "jak to działa" oraz "poradniki" - nie zostały zaktualizowane po poprzedniej promocji z kodami Visa. Natomiast w regulaminie znajdują się dwa punkty, z których mało co wynika (ponieważ wymieniona strona internetowa jeszcze nie działa):

5. Kupon może zostać przekazany drogą poczty elektronicznej lub udostępniony po zalogowaniu się przez użytkownika na dedykowanej stronie akcji kupony.allegro.pl/zbi…aj/ i kliknięciu w przycisk „odbierz kupon” (o których mowa w pkt. 4 powyżej), nie później niż do dnia 22 listopada 2015 r. (do godz. 23:59).

8. Przyznany kupon promocyjny zostanie przypisany do konta danego użytkownika. Kupony przypisane do konta użytkownika będą widoczne po zalogowaniu na konto w zakładce „Moje Allegro” w aplikacji oraz dostępne podczas wypełniania formularza dostawy i zapłaty podczas dokonania zakupu.

Jeśli ktoś nie dostał żadnej informacji od Allegro - radziłbym sprawdzić, czy jest zaznaczona zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych. Dodatkowo przypominam, że podczas pierwszych promocji Allegro, gdzie również otrzymanie kuponu było zależne od dokonania zakupów, e-mail czasami przychodził ze sporym opóźnieniem.

Autor

desperados999Lis 1. 2015

mmppNie wiem czy TY do końca wiesz co piszesz ?Te 40% chyba wziąłeś z księżyca ... 20zł za 200zł + 50zł = ?odnośnie moralizatorstwa to strasznie nie lubię jak ktoś mi dyktuję co mam kupować... złote rady zatem pozostaw dla siebie


Radziłbym ponownie przeczytać początek mojej wypowiedzi. Wyraźnie zaznaczyłem "z mojego punktu widzenia". Musiałem dokonać zakupów na kwotę przekraczającą 200zł (niezależnie od tego, czy kupony pojawiłyby się, czy nie), więc dla mnie oznacza to że otrzymam zniżkę ~40% (w przypadku optymistycznym) na następny zakup o wartości 50zł. Natomiast ktoś, kto nie potrzebował bezwzględnie dzisiaj nic kupować na Allegro, potraktuje to jako kupon ~8% z 250zł. Jedno i drugie po przemnożeniu daje dokładnie 20zł. Nie rozumiem Twojego oburzenia, ponieważ moje słowa nie są sprzeczne z komentarzem stfpl (a wręcz podzielam to samo zdanie).

Co do drugiej części wypowiedzi, prosiłbym o odrobinę więcej kultury, bo absolutnie moim celem nie było "moralizatorstwo". Podałem jedynie PRZYKŁADOWE opcje, które każdy może wykorzystać lub całkowicie zignorować. Większość to po prostu zebrane informacje z Wykop.pl oraz Pepper.pl (głównie z czasów pierwszych promocji Allegro) na temat tego jak zdobyć kupon w sytuacji, gdy nie planowało się nic większego kupować, dodatkowo skonfrontowane z regulaminem. Prośbę o "pozostawienie dla siebie złotych rad" uważam za absurdalną, każdy sam podejmie decyzję, czy i jak z tej okazji skorzysta...

stfplLis 1. 2015

Jeżeli ktoś i tak panował jakieś większe zakupy, to może być jako dodatek, ale żeby wydać 200 zł a później kolejne 50 dla 8% zniżki to więcej na targowisku można wynegocjować.. Kiedy powstała aplikacja allegro kupony pojawiały się regularnie bez wydawania 200 zł aby je otrzymać.. Szczerze? Nic mnie nie kusi z tej oferty aby specjalnie zrobic zakupy w allegro. Jak wspomniałem jako dodatek do zaplanowanych zakupów.. Niemniej dzięki za info.


Kiedy allegro chcialo mocno wejsc na rynek zakupow mobilnych, musieli mocno promowac swoja apke. Dlatego wlasnie bylo tak wiele akcji kuponowych w zeszlym roku, gdzie kupony dostawalo sie za free.

Obecnie allegro chce zwiekszyc lojalnosc (czestosc zakupow mobilnych) u osob, ktore juz korzystaja z apki. I juz takie "darmowe" kupony beda pojawiac sie coraz rzadziej, lub beda skierowane do konkretnych grup osob.

A najlepsza oferta ktora byla, to darmowa dostawa z VISA. I nie chodzi mi o oszukiwaniu na tej promocji, jak niektorzy sobie to zrobili, ale po prostu o skorzystaniu na darmowej dostawie stosunkowo tanich przedmiotow, gdzie koszty dostawy calkowicie zabijaly normalnie oferty

mmpp

Każdy oceni Twój pierwszy post samemu, mi on przypomina to co przypomina...
Odnośnie braku kultury to jak tam chcesz ... ja w swojej wypowiedzi nie widzę nic obraźliwego w stosunku do Twojej osoby, a na wymyślone urazy nie odpowiadam

g6839775

tak dokładnie jak piszesz, byłem przekonany że promocja z visą w tym roku będzie ostatnią tego typu, chociaż ostatnio na wykopie pojawiły się posty że promocja z darmową dostawą powróci, minął tydzień i cisza... pewnie fałszywy alarm

Autor

g6839775Lis 1. 2015

Kiedy allegro chcialo mocno wejsc na rynek zakupow mobilnych, musieli mocno promowac swoja apke. Dlatego wlasnie bylo tak wiele akcji kuponowych w zeszlym roku, gdzie kupony dostawalo sie za free.Obecnie allegro chce zwiekszyc lojalnosc (czestosc zakupow mobilnych) u osob, ktore juz korzystaja z apki. I juz takie "darmowe" kupony beda pojawiac sie coraz rzadziej, lub beda skierowane do konkretnych grup osob.A najlepsza oferta ktora byla, to darmowa dostawa z VISA. I nie chodzi mi o oszukiwaniu na tej promocji, jak niektorzy sobie to zrobili, ale po prostu o skorzystaniu na darmowej dostawie stosunkowo tanich przedmiotow, gdzie koszty dostawy calkowicie zabijaly normalnie ofertyPromocja z VISA była bezkonkurencyjna - maksymalna kwota zwrotu wynosiła 500zł (20x25zł), co teoretycznie dawało maksymalną zniżkę 96%. W praktyce taki rabat występował chyba tylko przy kupowaniu na aukcjach naruszających regulamin (słynne pamięci RAM - 1zł za towar, 25zł za wysyłkę listem ekonomicznym), ale już na poziomie 50-70% był czymś zupełnie normalnym... Żadna inna promocja z kuponami nawet nie zbliżyła się do tego poziomu. Biorąc pod uwagę, ile problemów miało potem Allegro z tą promocją (luka w regulaminie, nadużycia na kilkadziesiąt tysięcy) raczej niewielkie są szansę na to, że powtórzą...

mmppLis 1. 2015

Promocja z VISA była bezkonkurencyjna - maksymalna kwota zwrotu wynosiła 500zł (20x25zł), co teoretycznie dawało maksymalną zniżkę 96%. W praktyce taki rabat występował chyba tylko przy kupowaniu na aukcjach naruszających regulamin (słynne pamięci RAM - 1zł za towar, 25zł za wysyłkę listem ekonomicznym), ale już na poziomie 50-70% był czymś zupełnie normalnym... Żadna inna promocja z kuponami nawet nie zbliżyła się do tego poziomu. Biorąc pod uwagę, ile problemów miało potem Allegro z tą promocją (luka w regulaminie, nadużycia na kilkadziesiąt tysięcy) raczej niewielkie są szansę na to, że powtórzą...


Miejmy nadzieję, że to powtórzą - a aby zlikwidować wałki owa promocja mogłaby dotyczyć tylko wysyłki przez Allegro inpost i Allegro paczkomaty, gdzie cena jest z góry ustalona przez system.

to by bylo niesprawiedliwe, bo nie kazdy chce z inpostu korzystać. ale pomysl jest jak najardziej właściwy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst