Niestety, ta okazja już wygasła
Kupon 6 Euro Amazon.it za doładowanie konta włoskiego sklepu Amazon w wysokości 80 €
935° Zakończono

Kupon 6 Euro Amazon.it za doładowanie konta włoskiego sklepu Amazon w wysokości 80 €

Amazon Okazje
17
935° Zakończono
Kupon 6 Euro Amazon.it za doładowanie konta włoskiego sklepu Amazon w wysokości 80 €
Zaktualizowano gru 30. 2020 (Opublikowano gru 13. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z Amazon.it zdarzają się fajne promocje, więc kupon może się przydać

Doładuj swoje konto Amazon.it kwotą 80 € i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 6 €
Termin: od 15 października 2020 do 31 grudnia 2020. Promocja ograniczona do jednego zamówienia i jednego konta.
Jak zdobyć kupon rabatowy: Klienci, którzy doładują konto Amazon.it o wartości co najmniej 80 EUR i więcej, otrzymają kupon rabatowy o wartości 6 EUR. Wartość kuponu rabatowego zostanie automatycznie odjęta od salda kolejnego użytecznego zamówienia i będzie widoczna w podsumowaniu zamówienia.
Aby skorzystać z promocji, musisz kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby zastosować promocję” (Clicca qui per applicare la promozione) przed kontynuowaniem doładowania.
Jak korzystać z kuponu rabatowego: Kupon można wykorzystać do godziny 23:59 31 marca 2021 w przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Nie obejmuje treści cyfrowych, książek, czytników Kindle i tabletów Fire, bonów upominkowych, ofert magazynowych Amazon i produktów sprzedawanych przez osoby trzecie w Marketplace.
Kwalifikowalność: Aby zakwalifikować się do promocji, musisz mieć konto Amazon.it, które było aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i nie dokonało doładowania w ciągu ostatnich 36 miesięcy.

Warunki promocji
1. Promocja obowiązuje od godz.10.00 15 października 2020 r. Do 23.59 dnia 31 grudnia 2020 r.
2. Aby skorzystać z promocji, musisz kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby zastosować promocję” przed kontynuowaniem doładowania.
3. Promocja nie dotyczy klientów, którzy doładowali konto w ciągu ostatnich 36 miesięcy.
4. Aby zakwalifikować się do promocji, musisz mieć konto Amazon.it aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i złożyć co najmniej jedno zamówienie z tego konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
5. Musisz doładować swoje konto na stronie „Doładuj konto”, dokonując jednorazowego doładowania w wysokości co najmniej 80 €. W przypadku zakupu większej liczby doładowań w celu osiągnięcia progu 80 € promocja nie zostanie zastosowana.
6. Kupon rabatowy o wartości 6 € zostanie automatycznie zastosowany na koncie po pomyślnym zakończeniu zamówienia. Następnie zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
7. Promocja ograniczona do jednego zamówienia na konto. W przypadku doładowania o wartości większej niż 80 EUR przyznany zostanie tylko jeden kupon rabatowy o wartości 6 EUR.
8. Kupon rabatowy można wykorzystać do godziny 23:59 w dniu 31 marca 2021 roku wyłącznie w przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Nie obejmuje treści cyfrowych, książek, czytników Kindle i tabletów Fire, kart podarunkowych, ofert magazynowych Amazon i produktów sprzedawanych przez strony trzecie na Amazon.it Marketplace.
W przypadku częściowego wykorzystania kredytu, pozostały kredyt można wykorzystać na dalsze zakupy kwalifikujących się produktów na Amazon.it przed upływem daty wygaśnięcia wskazanej powyżej.
9. W przypadku nawet częściowego anulowania zamówienia przez klienta lub zwrotu jednego z artykułów promocyjnych Amazon zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu kwoty równej otrzymanej zniżce.
10. Kuponu rabatowego nie można łączyć z innymi promocjami na te same produkty, nie można go przekazać innej osobie ani wymienić na gotówkę.
11. Kwota związana z kuponem rabatowym zostanie odjęta od całkowitej kwoty zamówienia i zostanie wyświetlona na stronie podsumowania zamówienia.
12. Aby skorzystać z kuponu rabatowego, należy wyłączyć tryb zakupu 1-Click, jeśli jest aktywny.
13. Obowiązują ogólne warunki użytkowania i sprzedaży Amazon.it, warunki korzystania z kuponów rabatowych Amazon.it oraz warunki korzystania z kuponów upominkowych.
14. Amazon zastrzega sobie prawo do zmiany, zawieszenia lub zakończenia tej promocji w dowolnym momencie bez powiadomienia

Zakwalifikowane konto powinno mieć widoczny przycisk "Clicca qui per applicare la promozione".
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz