Kupon 6 Euro Amazon.de gdy kupimy bon podarunkowy 50€ niemieckiego sklepu Amazon (karta podarunkowa może być wykorzystana przez nas samych)
3847°

Kupon 6 Euro Amazon.de gdy kupimy bon podarunkowy 50€ niemieckiego sklepu Amazon (karta podarunkowa może być wykorzystana przez nas samych)

Amazon Okazje
167
3847°
Kupon 6 Euro Amazon.de gdy kupimy bon podarunkowy 50€ niemieckiego sklepu Amazon (karta podarunkowa może być wykorzystana przez nas samych)
Zaktualizowano sty 4. (Opublikowano gru 6. 2020)Obowiązuje do 31/01/2021
Edycja 04.01.2021: Kolejna edycja promocji ważna do 31.01.2021, a uzyskany kupon można wykorzystać do 31.03.2021 Pamiętajmy o kliknięciu pomarańczowego przycisku "Jetzt teilnehmen". Jeżeli kwalifikujemy się do promocji, to po zmianie języka na niemiecki zobaczmy następującą grafikę:

334576-MbppX.jpg
============================
Promocja ważna do 22.12.2020 Zaczynamy od ustawienia języka na niemiecki i koniecznie kliknięcia pomarańczowego przycisku "Jetzt teilnehmen". Kupon promocyjny można zrealizować do 28 lutego 2021 r. Bon możemy kupić elektronicznie i wysłać na swój inny adres e-mail, niż mamy w koncie Amazon - u mnie tak promocja zadziałała. Na ten sam e-mail może też by przeszło, ale nie próbowałem Prawdopodobnie działa też na wersję do wydrukowania, w końcu to też bon. Jeżeli ktoś przetestował, to może napisać w komentarzu

Jak wziąć udział w promocji?
KROK 1: Kliknij przycisk „Weź udział teraz” ("Jetzt teilnehmen") przed zakupem vouchera.
KROK 2: Kup kupon Amazon.de o wartości co najmniej 50 € i uszczęśliw kogoś. Poniżej znajdziesz nasz wybór voucherów do wydrukowania, cyfrowo lub pocztą.
KROK 3: W ciągu 24 godzin od zakupu otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że Twój kupon promocyjny został aktywowany.
KROK 4: Kupon promocyjny zostanie automatycznie potrącony przy kasie przy następnym zakupie produktu za pomocą opcji „Sprzedaż i dostawa przez Amazon”.

Pełne warunki:
W promocji mogą wziąć udział tylko klienci, którzy spełniają poniższe warunki:

W okresie trwania kampanii (od 16 października 2020 do 22 grudnia 2020) kupiłeś kupony Amazon.de z kartką z życzeniami lub opakowaniem prezentowym za co najmniej 50 EUR w jednym procesie zamówienia.

Zalogowałeś się na swoje konto Amazon i kliknąłeś powyższe ("Jetzt teilnehmen") przed zakupem vouchera. Przycisk kliknięty, aby aktywować konto klienta dla tej promocji.

Nie kupiłeś jeszcze kuponu Amazon online, a Twoje konto Amazon istnieje od co najmniej 24 miesięcy.

Nie brałeś jeszcze udziału w tej promocji (możliwy jest tylko jeden udział na klienta).

Każdy uczestnik musi złożyć zamówienie z konta klienta, z którym był w momencie aktywacji powyższego.

Uczestnicy otrzymają kupon promocyjny o wartości 6 EUR w ciągu 24 godzin od pomyślnego zakupu vouchera na swoim koncie Amazon.

Tylko jeden kupon promocyjny o wartości 6 EUR zostanie wydany na klienta, nawet jeśli klient kupi kupony o wartości powyżej 50 EUR.

Kupon promocyjny można zrealizować do 28 lutego 2021 r. Na stronie amazon.de na produkty sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

Nie można go wymienić na innych stronach internetowych Amazon i nie ma zastosowania do zakupów książek, e-booków, bonów upominkowych, oprogramowania cyfrowego i elementów gier wideo, Prime Instant Video ani zakupów przedmiotów osób trzecich.

Kuponu promocyjnego nie można odliczyć od kosztów wysyłki.

Kupon promocyjny jest automatycznie realizowany na kwalifikujące się zamówienie za pośrednictwem formularza zamówienia (koszyk).

Kuponów promocyjnych nie można łączyć z innymi kuponami promocyjnymi.

Płatność gotówkowa i / lub zwrotne uznanie zamówień, które zostały już złożone, nie jest możliwe.

Amazon zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania oferty w dowolnym momencie. Tylko do wyczerpania zapasów.

Obowiązują warunki realizacji kuponów promocyjnych.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
167 Komentarzy
Prześlij Komentarz