Niestety, ta okazja już wygasła
Kupon 5 EUR za zakup z dostawą Prime o wartości 25 EUR @Amazon.fr
888° Zakończono

Kupon 5 EUR za zakup z dostawą Prime o wartości 25 EUR @Amazon.fr

Amazon Okazje
10
888° Zakończono
Kupon 5 EUR za zakup z dostawą Prime o wartości 25 EUR @Amazon.fr
gru 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do wzięcia kupon za 5€ przy zakupie o MWZ 25€ na francuskim Amazonie, darmowy Prime jest dostępny na miesiąc.

Szczegóły na grafice poniżej.


337883-Y0K6T.jpg
Dokładne warunki przeklejam wg translatora

Warunki oferty • Klienci, którzy byli członkami programu Amazon Prime (z wyłączeniem gości) przez mniej niż 91 dni, którzy po raz pierwszy składają zamówienie na produkt kwalifikujący się do dostawy Prime i logują się na swoje konto klienta w ciągu 30 dni po wysłaniu tego samego zamówienia, klikając „Zdobądź kupon rabatowy o wartości 5 €”, możesz otrzymać kupon rabatowy o wartości 5 € do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu Kwalifikujących się produktów ( zgodnie z definicją poniżej) w wysokości co najmniej 25 EUR (łączna wartość Kwalifikujących się produktów z zamówienia) w ciągu 30 dni od wysłania zamówienia na produkt kwalifikujący się do dostawy Prime, która wygenerowała kupon rabatowy (l '"Oferta").
 • Ta oferta jest niezbywalna i nie może skutkować wypłatą gotówki.
 • Oferta jest otwarta dla klientów, którzy są członkami programu Amazon Prime.
 • Oferty nie można łączyć z innymi aktualnymi promocjami.
 • Jeśli kwalifikujesz się, zobaczysz przycisk „Zdobądź kupon rabatowy o wartości 5 €” po potwierdzeniu zamówienia, po zalogowaniu się lub w wiadomości e-mail, która zostanie wysłana do Ciebie z zaproszeniem do skorzystania z 'Oferować na banerze internetowym związanym z Ofertą, w który należy kliknąć, aby udostępnić Ci kupon rabatowy o wartości 5 €; będziesz mógł z niego skorzystać po otrzymaniu e-mailem potwierdzenia wysyłki zamówienia (jeśli twoje zamówienie obejmuje kilka produktów, będziesz mógł skorzystać z kuponu rabatowego, gdy tylko zostanie wysłany pierwszy produkt kwalifikujący się do dostawy Prime, jeśli produkty są dostarczane osobno). Twój kupon będzie można wykorzystać przy następnym zamówieniu Kwalifikujących się produktów za co najmniej 25 € (łączna wartość Kwalifikujących się produktów w zamówieniu).
 • Rabat przybierze formę kuponu rabatowego dodanego do konta klienta członka Amazon Prime i automatycznie pobranego z następnego kwalifikującego się zakupu.
 • Oferta wygasa 30 dni po wysłaniu zamówienia produktu kwalifikującego się do dostawy Prime, które wygenerowało kupon rabatowy (jeśli zamówienie obejmuje kilka produktów, okres rozpoczyna się od wysłania pierwszego produktu kwalifikującego się do dostawy Premium, jeśli produkty są wysyłane osobno).
 • Kupon rabatowy będzie ważny przy każdym zakupie kwalifikujących się produktów o wartości co najmniej 25 euro, z wyłączeniem kosztów pakowania prezentów i kosztów dostawy, które mogą mieć zastosowanie. „Produkt objęty promocją” to nowy produkt, który kwalifikuje się do dostawy Prime, sprzedawany i wysyłany przez Amazon (to znaczy z wyłączeniem produktów sprzedawanych przez sprzedawców zewnętrznych w witrynie amazon.fr, nawet jeśli są one zidentyfikowane z plakietką „Prime”), z wyjątkiem książek, produktów cyfrowych (MP3, e-booków, aplikacji, gier i oprogramowania do pobrania, subskrypcji Kindle itp.), preparatów dla niemowląt, papierosów elektronicznych (w tym e-płynów , wkłady i akcesoria) oraz bony upominkowe.
 • Kupon rabatowy można wykorzystać tylko raz na klienta i konto klienta.
 • Warunki dotyczące kuponu rabatowego są dostępne tutaj: amazon.fr/gp/…1-3
 • Aby złożyć zamówienie, musisz skorzystać z koszyka. Metoda zamawiania „1-Click” nie pozwala na korzystanie z kuponów rabatowych.
 • Aby skorzystać z kuponu rabatowego, zakupione produkty objęte promocją muszą zostać natychmiast wysłane na ten sam adres (nie można podzielić przesyłek).
 • W przypadku każdego zwrotu przedmiotu zakupionego w ramach tej Oferty zwrot kosztów będzie równy cenie zapłaconej za ten przedmiot zgodnie z naszymi obowiązującymi zasadami zwrotów.
 • Oferta jest ważna tylko na Amazon.fr, nie można jej używać w innych sklepach dostępnych z poziomu aplikacji Amazon ani na żadnej innej stronie dostępnej z naszej.
 • Oferta podlega Ogólnym warunkom sprzedaży strony amazon.fr oraz obowiązującym warunkom dostępnym tutaj: amazon.fr/gp/…-10 ? ie = UTF8 & nodeId = 201996910 & qid = 1535966529 & sr = 1-10

Jedyną wadą jest to że kupon dostajemy po zakupie i można go wykorzystać przy kolejnych zakupach, a nie zmniejsza on wartości zakupu pierwotnego, ale myślę, że tak czy siak warto.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz