Niestety, ta okazja już wygasła

Kupon 4 € na Amazon.it za zakup karty podarunkowej 50 €

wrz 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

"Kupon rabatowy można wykorzystać do 23:59 w dniu 14 listopada 2021 r."

Przed przystąpieniem do zakupu należy kliknąć żółty przycisk na środku grafiki, którą widać, jeżeli możemy wziąć udział w promocji: "Clicca qui per applicare la promozione" (Kliknij tutaj, aby zastosować promocję).

432892-5yLAx.jpg
Następnie wybrać dostępną opcję karty podarunkowej "Digitali" (cyfrową) wysyłaną na adres mailowy. Po czym w następnym oknie wybrać dowolną kartę podarunkową.

432892-k4f2x.jpg
I w kolejnym oknie wybieramy kwotę za jaką dokonujemy zakupu. W tym przypadku minimum 50€.

432892-4J8S6.jpg
Regulamin promocji
1. Promocja ważna od 10:00 w dniu 4 stycznia 2021 roku do 23:59 w dniu 30 września 2021 roku.
2. Aby skorzystać z promocji, przed przystąpieniem do zamawiania Bonów Podarunkowych należy kliknąć przycisk „Kliknij tutaj, aby zastosować promocję”.
3. Klienci, którzy złożyli zamówienia na jeden lub więcej bonów upominkowych w ciągu ostatnich 36 miesięcy, nie kwalifikują się do promocji.
4. Aby zakwalifikować się do promocji, musisz mieć konto Amazon.co.uk aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i złożyć co najmniej jedno zamówienie z tego konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
5. W przypadku zakupu kilku Bonów Podarunkowych, aby osiągnąć próg 50€, konieczne jest dokonanie zakupu Bonów przy jednym zamówieniu. Nie ma możliwości zakupu różnych rodzajów Bonów Podarunkowych w ramach tego samego zamówienia (np. Kupon Podarunkowy przez e-mail i Kupon Podarunkowy do wydrukowania).
6. Kupon rabatowy o wartości 4 € zostanie automatycznie zastosowany na Twoim koncie w ciągu 48 godzin od wysłania bonów upominkowych w bilecie lub pudełku upominkowym lub po wysłaniu e-maila z potwierdzeniem zamówienia w celu wydrukowania i wysłania bonów upominkowych pocztą elektroniczną.
7. Promocja ograniczona do jednego zamówienia i jednego konta. W przypadku zamówienia na Kupony Podarunkowe o wartości powyżej 50 € przyznany zostanie tylko jeden kupon rabatowy o wartości 4 €.
8. Aby skorzystać z kuponu rabatowego, należy wyłączyć tryb zakupów 1 kliknięciem, jeśli został aktywowany.
9. Kupon rabatowy można wykorzystać do 23:59 w dniu 14 listopada 2021 r. w przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Nie obejmuje treści cyfrowych, książek, czytników Kindle i tabletów Fire, żywności dla niemowląt, bonów upominkowych, ofert magazynowych Amazon oraz produktów sprzedawanych przez strony trzecie na platformie Marketplace.
10. W przypadku częściowego wykorzystania kredytu kuponu rabatowego, wszelkie pozostałe środki można wykorzystać na dalsze zakupy kwalifikujących się produktów na Amazon.it przed upływem wskazanej powyżej daty wygaśnięcia. W przypadku choćby częściowego anulowania zamówienia przez klienta lub zwrotu jednego z artykułów promocyjnych, Amazon zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu kwoty równej otrzymanemu rabatowi.
11. Kupon rabatowy nie łączy się z innymi promocjami na zakupione produkty, nie podlega przeniesieniu na osoby trzecie ani wymianie na gotówkę.
12. Kupon rabatowy nie podlega zwrotowi ani nie może być ponownie wykorzystany w przypadku zwrotu lub anulowania zamówienia złożonego z wykorzystaniem kuponu.
13. Amazon zastrzega sobie prawo do zawieszenia, zmodyfikowania lub zakończenia tej promocji w dowolnym momencie.
14. Obowiązują ogólne warunki korzystania i sprzedaży Amazon.it, warunki korzystania z Kuponów Podarunkowych Amazon.it oraz warunki korzystania z Kuponów Rabatowych Amazon.it

DODAM ŻE MOŻNA ŁĄCZYĆ PROMOCJE. TĄ MOŻNA POŁĄCZYĆ Z TĄ ABY OBNIŻYĆ KOSZTA ZAKUPU.

pepper.pl/pro…d=7
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Prześlij Komentarz