66°
Zakończono
Kupon 30 zł do pizzeri Dominium @ njmobile
Kupon 30 zł do pizzeri Dominium @ njmobile

Kupon 30 zł do pizzeri Dominium @ njmobile

Pepper
Njumobile oferuje w swojej nowej promocji kupon do Pizzeri Dominim. Aby uzyskać kupon trzeba złożyć zamówienie na nju z rachunkiem.

Należy tylko zarejestrować numer zamówienia na stronie w linku. Jeśli zamawialiśmy nju z ravhunkiem poprzez stronę internetową to wpisujemy numer zamówienia. Jeśli zamawialiśmy poprzez konsultanta telefonicznie, to poda on nam kod, który też wpisujemy na stronie z linku.

Kupon otrzymamy mailem, na adres podany podczas zamwiania.

Dodatkowo można wziąść udział w konkursie i wygrać voucher o wartości 3000 zł na wycieczkę. Konkurs polega na tym aby odpowiedzieć na pytanie: "Jak wyobrażasz sobie wyprawę w stylu nju" i pozostawić swoje dane.

5 Komentarzy

Do dzisiaj pomimo maili i reklamacji nie dostałem po 2 miesiacach kodu na Orlen, takze nie polecam ich promocji (odpisali, ze musi minac caly pelny okres rozliczeniowy. Ch..., ze mineły juz dwa.

Akurat kończy mi się umowa przeniosłem nr do nju ciekawe czy dadza kupon na pizzę, ach te promocje co dawali gifty a nr mozna bylo przenies od razu

Pepper

Ale...w nju jest fajnie i stosunkowo tanie. Inne alternatywy to "samoodnawiające się" pakiety, np. w Virgin, ale jak byś chciał korzystać w nagłej potrzebie za granicą, a nie masz doładowanego konta, to jest lipa. Chociaż szkoda, że nie dają już np. gotówki, albo voucherów (mi zasponsorowali loty do Barcelony z Wizzairem).

@Kaban za co zasponsorowali Ci lot do Barcelony?

Pepper

@karolzo Jak przenosiłem się do NJU dawali akurat vouchery o wartości 80 czy 100zł na lot z Wizza. Numery przenosiłem dwa, to jakoś tak wyszło za friko
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst