Kupon 3$ na zakupy o wartości min. 15$ @ Aliexpress
282°Zakończono

Kupon 3$ na zakupy o wartości min. 15$ @ Aliexpress

admin 12
gru 28. 2015
Aliexpress w ramach promowania aplikacji mobilnej rozdaję kupony 3$ na zakupy o wartości min. 15$. Promocja dla użytkowników instalujących aplikację po raz pierwszy.

Każdego dnia do rozdania jest 2016 kuponów, a ich ważność to 15 dni.

Promocja potrwa do 17 stycznia 2016.

12 Komentarzy

Autor admin

Osobiście nie mogłem skorzystać z promo, bo z apki korzystałem od dawna. Miałem jednak zaplanowany reset telefonu i spróbowałem po wyczyszczeniu telefonu. Kupon dodał się bez problemu

u mnie pisze że brak sztuk , nwm o co chodzi

Pepper

krzysztof.jarzynaGru 28. 2015

u mnie pisze że brak sztuk , nwm o co chodzi


Codziennie jest 2016 kuponów do rozdania. Trzeba polować na pulę jutrzejszą - ale nie wiem o której zeruje się licznik czasu.

Autor admin

Dzisiaj zaraz po północy próbowałem i bez problemu się przypisał. W promocji jest mowa o czasie PST, ale licznik zeruję się co godzinę (84 kupony co godzinę).

Dzięki, przyda się.

wygrałem dzisiaj dokładnie o 11:00

Czy ktoś już kupował w tym Aliexpress?To nie jest fake sklep?Podejrzanie tani...

Pepper

@adamsky1979 To nie jest dokładnie sklep - bardziej platforma sprzedażowa dla chińskich sklepów/sprzedawców jak nasze Allegro. Zamawiałem wielokrotnie - jak patrzysz na feedback itp. to szansa, że się natniesz jest dużo mniejsza. Dodatkowo mają niezły program ochrony kupujących (na dobrą sprawę lepszy niż nasze Allegro).

@Kaban A czy po takim zakupie z Chin muszę opłacić cło?Kiedyś zamawiałem coś z USA Ebay i musiałem dopłacać niezłą sumkę.Od tamtej pory nigdy nie robiłem zakupów poza Europą.

Pepper

Wszystko zależy od kwoty. Do 22 euro wszystko jest zwolnione z opłat, 22-45 euro to już dobra wola celnika, a powyżej 45 euro teoretycznie każda paczka powinna mieć doliczony polski podatek VAT i w zależności co to jest - cło. Ta zasada działa w przypadku każdego zamówienia spoza UE/ W praktyce zamawiałem telefony za ~1000zł i jeszcze nigdy nie zapłaciłem nic dodatkowo. To jest trochę loteria, jednak trzeba się z tym liczyć.

czy ta znizka obowiazuje na zakupy u jedneo sprzedawcy?

na kupon trzeba polować o pełnej godzinie ja dostałam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy