Niestety, ta okazja już wygasła

Kupon 15 Euro Amazon.de za pierwsze logowanie do aplikacji. MWZ 30 €

maj 25. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Należy zacząć od sprawdzenia pod linkiem z okazji, czy konto jest zakwalifikowane do promocji. Jeżeli kupon nam przysługuje, to na górze będzie napis po niemiecku: "Tolle Neuigkeiten, Sie können an dem unten genannten Angebot teilnehmen."

Jeżeli jesteśmy uprawnieni do promocji, to po wybraniu regionu (kraju) NIEMCY, wg komentarzy również po zmianie języka na niemiecki i zalogowaniu się należy przewijać stronę główną w dół i szukać banera promocyjnego, który należy kliknąć w celu aktywacji kuponu. Będzie to baner z ikoną Amazon lub informacją o promocji 15€. Gdyby po dłuższym poszukiwaniu nic takiego nie zostało znalezione, to można spróbować wejść do aplikacji ponownie lub ewentualnie ją przeinstalować.

Kupon będzie można wykorzystać tylko w aplikacji mobilnej, powinien się sam "podstawić" w podsumowaniu. Przedmiot musi być sprzedawany przez Amazon.

Tłumaczenie oferty promocyjnej:

Zarejestruj się po raz pierwszy w aplikacji Amazon * do 20 czerwca 2021 r. I zaoszczędź 15 EUR na kolejnym zakupie aplikacji o wartości zamówienia wynoszącej 30 EUR lub więcej Jeśli otrzymałeś tę wiadomość jako e-mail lub zobaczysz ją w witrynie Amazon.de po zalogowaniu się na swoje konto klienta, możesz otrzymać kupon promocyjny o wartości 15 € - do wykorzystania na kwalifikujący się zakup. Warunkiem wstępnym jest zalogowanie się do aplikacji Amazon Shopping po raz pierwszy do 20 czerwca 2021 r. Aby otrzymać kod promocyjny, kliknij link na stronie głównej aplikacji Amazon Shopping, gdy jesteś zalogowany - być może będziesz musiał przewinąć stronę w dół, aby zobaczyć link.

Po dotknięciu linku dotknij kodu promocyjnego, aby można go było dodać do konta. Kupon jest dostępny do natychmiastowego wykorzystania przy kolejnym zakupie zakwalifikowanej aplikacji o wartości zamówienia wynoszącej co najmniej 30 EUR. można przyznać do natychmiastowego wykorzystania przy kolejnym kwalifikowanym (kwalifikowanym) zakupie w aplikacji Amazon od wartości zamówienia wynoszącej 30 EUR.

„*” Oferty dotyczą tylko aplikacji Amazon na telefony iPhone i Android. Obowiązują poniższe warunki użytkowania.

Warunki uczestnictwa:
Kwalifikujący się klienci, którzy zalogują się do aplikacji Amazon Shopping App¹ po raz pierwszy między 18 maja 2021 r. A 20 czerwca 2021 r., Otrzymają kupon promocyjny o wartości 15 EUR na kolejny zakup na amazon.de, ważny do 30 czerwca 2021 r. Czerwiec 2021 („Oferta”). Voucher kampanii można aktywować tylko poprzez kliknięcie w link odnoszący się do kampanii na stronie startowej aplikacji Amazon Shopping App¹ bezpośrednio po zalogowaniu, który może zostać wyświetlony dopiero po przewinięciu w dół. Po kolejnym kliknięciu opuszkiem palca na kolejnym przycisku potwierdzenia, kupon kampanii zostaje automatycznie zaksięgowany na koncie klienta. Możesz zrealizować go bezpośrednio na zakup w aplikacji do 30 czerwca 2021 r. Przy minimalnej wartości zamówienia 30 EUR.

Konto klienta Amazon musi istnieć przed 30 kwietnia 2021 r.

Oferta wykorzystania kuponu kampanii jest ważna dla pierwszych 100 000 kwalifikujących się członków zgodnie z warunkami wykupu.

Kupon promocyjny można wykorzystać tylko przy zakupie produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon na amazon.de za pośrednictwem aplikacji Amazon Shopping, ale nie w przypadku książek (w tym eBooków), treści cyfrowych, ofert magazynowych, bonów upominkowych, ofert od osoby trzecie lub koszty wysyłki i mogą być wykupione tylko przez osoby pełnoletnie. Obowiązują warunki wykorzystania kuponów kampanii.

Oferta jest ważna tylko między 18 maja 2021 a 20 czerwca 2021. Jeśli wcześniej zalogowałeś się do aplikacji Amazon Shopping¹, nie możesz skorzystać z tej oferty. Oferta dotyczy wyłącznie klientów, którzy otrzymali wiadomość e-mail z zaproszeniem lub zostali poinformowani o tej kampanii za pośrednictwem reklamy na stronie amazon.de („Uprawnieni klienci”). Nie można go przenieść na inne konta klientów. Każdy kwalifikujący się klient może skorzystać z tej oferty tylko raz. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

¹ Ta promocja jest ważna tylko w przypadku korzystania z aplikacji Amazon Shopping na iPhone'a i telefony z systemem Android."
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
47 Komentarzy
Prześlij Komentarz