Niestety, ta okazja już wygasła
wrz 15. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W skrócie: po przełączeniu na język niemiecki sklepu sprawdzamy czy bonus nam przysługuje, jeżeli tak to instalujemy aplikację i logujemy się wybierając Niemcy i j. niemiecki (apka jest wspólna dla wszystkich krajów). Następnie szukamy banera informującego o kuponie i klikamy w celu aktywacji oraz przypisania do konta. Kupon powinien być wówczas aktywny aż do 15.10. Na stronie sklepu można się wspomagać tłumaczem.
Zakupu z kuponem trzeba dokonać w aplikacji.

436340_1.jpg
436340_1.jpg
Kup kupon promocyjny przed 30 września 2021 r. i zrealizuj go do 15 października 2021 r. Twój kupon jest ważny na zakupy o wartości powyżej 15 € w przypadku sprzedaży i wysyłki przez Amazon, z wyjątkiem książek, treści cyfrowych lub urządzeń Amazon (np. urządzeń Echo lub Kindle) i nie można go łączyć z innymi ofertami.
Zarejestruj się po raz pierwszy w aplikacji Amazon * do 30 września 2021 r. i zaoszczędź 15 EUR przy następnym zakupie aplikacji o wartości zamówienia co najmniej 30 EURJeśli otrzymałeś tę wiadomość jako e-mail lub zobaczysz ją na stronie Amazon.de po zalogowaniu się na swoje konto klienta, możesz otrzymać kupon promocyjny o wartości 15 € - do wykorzystania na kwalifikujący się zakup. Warunkiem wstępnym jest zalogowanie się do aplikacji Amazon Shopping po raz pierwszy do 30 września 2021 r. Aby otrzymać kod promocyjny, kliknij łącze na stronie głównej aplikacji Amazon Shopping po zalogowaniu – może być konieczne przewinięcie strony w dół, aby zobaczyć łącze.

Po dotknięciu linku dotknij kodu promocyjnego, aby można go było dodać do swojego konta. Kupon jest dostępny do natychmiastowego wykorzystania przy kolejnym zakupie kwalifikującej się aplikacji o wartości zamówienia co najmniej 30 EUR. można przyznać do natychmiastowego wykorzystania przy następnym kwalifikowanym (kwalifikowanym) zakupie w aplikacji Amazon od wartości zamówienia 30 €.

´ * ´ Oferty dotyczą tylko aplikacji Amazon na telefony iPhone i Android. Obowiązują poniższe warunki użytkowania.

Warunki uczestnictwa: Kwalifikujący się klienci, którzy zalogują się do aplikacji Amazon Shopping App¹ po raz pierwszy między 6 września 2021 a 30 września 2021, otrzymają kupon promocyjny o wartości 15 EUR na kolejny zakup na amazon.de, ważny do 15 września 2021 października 2021 („Oferta”). Kupon kampanii można aktywować wyłącznie poprzez kliknięcie linku prowadzącego do kampanii na stronie startowej aplikacji Amazon Shopping¹1 bezpośrednio po zalogowaniu, która może zostać wyświetlona dopiero po przewinięciu w dół. Po kolejnym kliknięciu opuszkiem palca w przycisk kolejnego potwierdzenia, kupon promocyjny zostanie automatycznie zaksięgowany na koncie klienta. Możesz go użyć od razu przy zakupie i do 15 roku życia.

Konto klienta Amazon musi istnieć przed 15 października.

Oferta wykorzystania kuponu promocyjnego jest ważna dla pierwszych 100 000 kwalifikujących się członków zgodnie z warunkami realizacji.

Kupon na kampanię można wykorzystać tylko przy zakupie produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon na amazon.de, za pośrednictwem aplikacji Amazon Shopping, ale nie na książki (w tym e-booki), treści cyfrowe, oferty magazynowe, bony upominkowe, oferty od osób trzecich lub kosztów wysyłki i mogą być wykupione tylko przez osoby pełnoletnie. Obowiązują warunki realizacji kuponów promocyjnych.

Oferta jest ważna tylko między 6 września 2021 a 30 września 2021. Jeśli wcześniej zalogowałeś się za pośrednictwem aplikacji Amazon Shopping¹, nie możesz skorzystać z tej oferty. Oferta dotyczy wyłącznie klientów, którzy otrzymali wiadomość e-mail z zaproszeniem lub zostali poinformowani o tej kampanii za pośrednictwem reklamy na stronie amazon.de („Kwalifikujący się klienci”). Nie można go przenieść na inne konta klientów. Każdy uprawniony klient może skorzystać z tej oferty tylko raz. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

¹ Ta promocja jest ważna tylko w przypadku korzystania z aplikacji Amazon Shopping na telefony iPhone i Android.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
139 Komentarzy
Prześlij Komentarz