Kup jedną butelkę oleju ryżowego marki Suriny za 14,69zł, a za drugą zapłacisz 1zł @ Carrefour
Zakończono

Kup jedną butelkę oleju ryżowego marki Suriny za 14,69zł, a za drugą zapłacisz 1zł @ Carrefour

Pepper 2
lis 20. 2014
Fascynacja zdrową kuchnią, a co za tym idzie nabywanie zdrowych i jak najbardziej naturalnych produktów, nie mija.
I mimo tego, że takie produkty nie plasują się w czołówce najtańszych, warto jednak pomyśleć o wdrażaniu ich do naszej kuchni.

Produkt, który warto zareklamować i to nie tylko ze względu na jego aktualnie atrakcyjną cenę, lecz przede wszystkim przez wzgląd na jego walory smakowe i zdrowotne to olej ryżowy marki Suriny.
Jest to świetna alternatywa dla oleju roślinnego, który stosujecie na co dzień. Z tym że ten olej charakteryzuje się ograniczonym wchłanianiem do potraw przez co smak potrawy nie trąci niepotrzebnym tłuszczem. Oczywiście wpływa to także na wydajność oleju, bo nie musimy go ciągle uzupełniać smażąc potrawę. Olej ten zawiera naturalne przeciwutleniacze, w tym także wit. E oraz oryzanol, który z kolei ma korzystny wpływ na nasze niedoskonałości skórne.

Produkt atrakcyjny to teraz przejdźmy do kosztów. Oczywiście cena nie jest tak niska, jak w przypadku tradycyjnego oleju roślinnego, ale wygórowana też na pewno nie jest, zwłaszcza, że teraz drugą butelkę o poj.0,7l możecie otrzymać za 1zł.
Cena 1 butelki (0.7l) to 14,69zł, a za drugą płacicie symboliczną złotówkę.
A taka promocja to w sklepach sieci Carrefour.

Promocja ważna do 1 grudnia 2014.

2 Komentarze

Pepper

W Carrefourze aktualnie więcej promocji z serii "drugi art. za 1zł". Np: pepper.pl/pro…170

Pepper

No i świetnie nadaje się do robienia domowego majonezu, bo ma delikatny smak. Ostatnio przypadkowo zrobiłem właśnie majonez na oleju rzepakowym, to jeść się nie dało.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst