Niestety, ta okazja już wygasła
Kup 3 takie same masła i zapłać za 2 @ Biedronka
489° Zakończono

Kup 3 takie same masła i zapłać za 2 @ Biedronka

13,98zł20,97zł-33%Biedronka Okazje
27
sty 5. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

7-12.01. kupując w Biedronce 3 sztuki tego samego masła zapłacimy za 2.
W ofercie róznego rodzaju masło Mlekovita (w tym osełka), Mleczna Dolina (w tym bez laktozy, osełkowe i klarowane) i Tolonis (typu greckiego). Wszystko na foto
Aktualizacje społecznościowe
07-13.01.2019

130374-pernM.jpg
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Kup 20 masel zaplac za 18
Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4,49zł bez wymogu kupna 3szt...
Jakby dali też w promo swoją mleczną dolinę która niby jest po 4,99zł to 3 kostki za 9,98 to by była super promka
Edytowane przez: "se_b_ek" sty 6. 2019
Za tyle Osełkowe 500g kupowałem 2 dni temu i wystarczyły 2 sztuki, teraz 3... a za tydzień pewnie 4... Na maśle jest równie dobry przekręt co na paliwie...
Edytowane przez: "TomdeX" sty 6. 2019
27 Komentarzy
Kup 20 masel zaplac za 18
Krzysiek841 min

Kup 20 masel zaplac za 18


Rozumiem, że wolisz margarynę
Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4,49zł bez wymogu kupna 3szt...
Jakby dali też w promo swoją mleczną dolinę która niby jest po 4,99zł to 3 kostki za 9,98 to by była super promka
Edytowane przez: "se_b_ek" sty 6. 2019
se_b_ek05/01/2019 23:59

Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4 …Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4,49zł bez wymogu kupna 3szt... Jakby dali też w promo swoją mleczną dolinę która niby jest po 4,99zł to 3 kostki za 9,98 to by była super promka


Ile wyszło za zł/100g?
Oferta wydaje się nie najgorsza.
Nie mówię, że od razu zaoszczędzić się na nowego Opla, ale dla ludzi lubiących cyferki to będzie dobra promocja
Edytowane przez: "jacko90" sty 6. 2019
se_b_ek3 min

Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4 …Szczerze cena bez szału Dzisiaj w Kauflandzie kupiłem Mlekovite za 4,49zł bez wymogu kupna 3szt... Jakby dali też w promo swoją mleczną dolinę która niby jest po 4,99zł to 3 kostki za 9,98 to by była super promka


Nie no spoko, ale tu chodzi też o dostępność sklepów
Za tyle Osełkowe 500g kupowałem 2 dni temu i wystarczyły 2 sztuki, teraz 3... a za tydzień pewnie 4... Na maśle jest równie dobry przekręt co na paliwie...
Edytowane przez: "TomdeX" sty 6. 2019
jacko907 min

Ile wyszło za zł/100g?Oferta wydaje się nie najgorsza.Nie mówię, że od razu …Ile wyszło za zł/100g?Oferta wydaje się nie najgorsza.Nie mówię, że od razu zaoszczędzić się na nowego Opla, ale dla ludzi lubiących cyferki to będzie dobra promocja


Jak coś to mam na sprzedaż Opla
Dobra cena wychodzi na klarowane, standardowo prawie 20zł. Ciekawe tylko jaki termin przydatności.
Jak jest popyt na masło to i durne promocje dla naiwnych robią. Dla paru groszy nie będę kupował tyle masła żeby zapychalo lodówkę xd Swoją drogą te Biedronkowego masła nie mają smaku i nie rozumiem jak ludzie mogą to kupować xd
Edytowane przez: "Bolpheus" sty 6. 2019
Najzabawniejsze w tej całej aferze cenowej masła jest to, że nie ma winnych, ceny od tak sobie poszybowały do góry i ci co to zrobili, teraz doją sobie konsumentów nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Tak samo jest z pamięciami RAM, gdzie ceny poszybowały o 100%, za ten cały przekręt jedynie Chińczycy prowadzą swoje postępowanie w sprawie łamania prawa antymonopolowego na rynku pamięci DRAM.
TomdeX06/01/2019 00:07

Za tyle Osełkowe 500g kupowałem 2 dni temu i wystarczyły 2 sztuki, teraz 3. …Za tyle Osełkowe 500g kupowałem 2 dni temu i wystarczyły 2 sztuki, teraz 3... a za tydzień pewnie 4... Na maśle jest równie dobry przekręt co na paliwie...


Dokladnie, tez kupilem wczoraj dwie oselki po 9,99zl ale to byly z mlecznej doliny nie z mlekowity 500g. i to jest bardzo dobra cena.. Nie lubie placic wiecej niz 20zl/kg za maslo ;P A nizszej ceny niz to juz od miesiecy nie bylo wiec tylko brac jesli ktos jeszcze nie ma zapasu... Ja poki co omasłowiony na najblizszy miesiac jestem. TAkze jesli beda jakies dluzsze daty niz miesiac to dobiore
Edytowane przez: "Frog" sty 6. 2019
Frog06/01/2019 01:56

Dokladnie, tez kupilem wczoraj dwie oselki po 9,99zl ale to byly z …Dokladnie, tez kupilem wczoraj dwie oselki po 9,99zl ale to byly z mlecznej doliny nie z mlekowity 500g. i to jest bardzo dobra cena.. Nie lubie placic wiecej niz 20zl/kg za maslo ;P A nizszej ceny niz to juz od miesiecy nie bylo wiec tylko brac jesli ktos jeszcze nie ma zapasu... Ja poki co omasłowiony na najblizszy miesiac jestem. TAkze jesli beda jakies dluzsze daty niz miesiac to dobiore


Nie wymieniaj, masło można mrozić, zrób zapas :-)
ra-vau6 min

Nie wymieniaj, masło można mrozić, zrób zapas :-)


Mroziło to sie masło jak jedzenie było na kartki.
ra-vau2 g, 54 min

Nie wymieniaj, masło można mrozić, zrób zapas :-)


moja ma wieczny zapas roznistego zarcia wrazie W w tej zamrazarce ze wiecznie jest full takze hmmm PARÓWKA to max co moglbym tam wcisnac wiec kupuje od daty waznosci do daty
Sztucznie zawyżone ceny żeby wychodziła standardowa w wielopaku
Krzysiek8405/01/2019 23:52

Kup 20 masel zaplac za 18


Za 14 dzbanie.
Edytowane przez: "Cebulion" sty 6. 2019
Dobre to masło z jogurtem ? Kiedyś się nad nim zastanawiałem, ale jakoś nie miałem odwagi..
słaba promka.
Mlekovita w Kauflandzie po 4,49 a niedawno w Biedrze była tez po 4,49 chyba przy zakupie 2 szt.
Cebulion1 g, 31 min

Za 14 dzbanie.


To byla przenosnia jezeli nie wiesz. Ze niedlugo trzeba bedzie kupowac 20 aby zaplacic za 18 leszczu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst