Niestety, ta okazja już wygasła
Kup trzy, a czwartą dostaniesz gratis Biedronka
143° Zakończono

Kup trzy, a czwartą dostaniesz gratis Biedronka

2,99zł3,99zł-25%Biedronka Okazje
23
sie 18. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest też możliwość kupienia dwóch czekolad milka mmmax i trzecią dostaniesz gratis
7,99/opak
Limit mmmax 6 opak na paragon
Limit zwykłej 8 opak na paragon
Od19.08 do 25.08
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie wiem, czy 3 zeta za tą czekoladę to taka fajna cena ? Z tego co pamiętam zawsze były taniej i to nie 3 lata temu, a tu jeszcze trzeba 4 kupić i uważać, żeby czasem nie wziąć jednej, która nie łapie się do promki i zapłacimy za wszystkie normalną cenę.
Dla mnie to pseudopromocja.
23 Komentarze
A to se dzisiaj nakupie!
@Nik0dem
popraw opis.
To nie jest promocja "Kup trzy czekolady, a cztery dostaniesz za grosz" tak jak napisałeś w tytule.

To jest promocja kup trzy, a czwartą dostaniesz gratis. Jak zapisać liczebnik w języku polskim to myślę z łatwością sobie wygooglasz.
Przydałyby się też daty obowiązywania.
Edytowane przez: "majk3l" sie 18. 2019
Kup trzy czekolady milka a cztery dostaniesz za jeden grosz? Super promocja
Edytowane przez: "YaPa" sie 18. 2019
YaPa18/08/2019 09:16

Kup trzy czekolady milka a cztery dostaniesz za jeden grosz? Super promocja


Też tak zrozumiałem, bo pierwsza liczba "3" narzuciła już jak mamy interpretować.
Edytowane przez: "Fanat1c" sie 18. 2019
majk3l18/08/2019 09:13

@Nik0dem popraw opis. To nie jest promocja "Kup trzy czekolady, a cztery …@Nik0dem popraw opis. To nie jest promocja "Kup trzy czekolady, a cztery dostaniesz za grosz" tak jak napisałeś w tytule. To jest promocja kup trzy, a czwartą dostaniesz gratis. Jak zapisać liczebnik w języku polskim to myślę z łatwością sobie wygooglasz.Przydałyby się też daty obowiązywania.


Poprawione
Robią te promocje a przy kasie i tak trzeba być czujnym jak ważka xD Ile razy przy takich promocjach zlicza normalnie cenę to wolę nawet nie myśleć.
Nie wiem, czy 3 zeta za tą czekoladę to taka fajna cena ? Z tego co pamiętam zawsze były taniej i to nie 3 lata temu, a tu jeszcze trzeba 4 kupić i uważać, żeby czasem nie wziąć jednej, która nie łapie się do promki i zapłacimy za wszystkie normalną cenę.
Dla mnie to pseudopromocja.
Nik0dem18/08/2019 09:26

Chyba już wszystko ok


"Milkę" Ci wcięło z tytułu.
BTW, wystarczyło postawić kropkę po liczebniku porządkowym.
Nie kłam, czwarta nie jest gratis, ale za grosza.
Przecież to nie powinno się nazywać czekoladą! Tam masy czekoladowej jest może 20%, reszta to cukier i pół tablicy Mendelejewa. Wyrób czekolado podobny za taką cenę
Nie zbyt dobra okazja. Drogo wychodzi.
buamazur18/08/2019 10:47

Przecież to nie powinno się nazywać czekoladą! Tam masy czekoladowej jest m …Przecież to nie powinno się nazywać czekoladą! Tam masy czekoladowej jest może 20%, reszta to cukier i pół tablicy Mendelejewa. Wyrób czekolado podobny za taką cenę


Dlaczego pod kazdą wstawką z jakims jedzeniem musi sie trafic ktoś taki? Ja pierdziele człwieku nikt ci nie każe tego jeść. Smak Milki każdy zna, mozna ja lubic badz nie. Jakby patrzec w dzisiejszych czasach na skład produktow to bym musial umrzrc z glodu. Ludzie zyjcie i dajcie żyć innym.
chyba tylko Francuski sklep Auchan ma normalne ceny i duży wybór produktów a Biedronka jako jedyna bombarduje z taką intensywnością akcjami typu "KUP CZY a ZAPŁACISZ za PIŃĆ" no dobrze, na odwrót ale mnie takie akcje tylko zniechęcają bo wiemy jak wyglądają zakupy w Bidzie:

- tasowanie cenówkami
- poszukiwanie produktów / łowienie okazji
- ceny inne w kasie
- wąsko i ładne Panny z Ukrainy co NiePaniMaju choć to domena ich krajanów Paniczów bo one widać że chcą się uczyć języka/kultury/pracy
Mleka szukam w promocji. Gdzie znajdę ?
Patrząc na pierwszą stronę gazetki, zrozumiałem że czekolada jest za 1 grosz, bez żadnych warunków. Do wyboru z tych na obrazku. Szkoda że ubezpieczają się zawsze pisząc że to co w gazetce może być błędem w druku i nie jest ofertą handlową bo żądałbym właśnie sprzedaży po takiej cenie.

2714887-IbYzH.jpg
Gówno nie promocja. Za 4 zapłaciłem 12 złoty bo odjęciu rabatów
Zazwyczaj dawali w promocji "kup 3" gdzie wychodziło 2,49 zł za sztukę. Tutaj jest 2,99 zł za sztukę (w tym czekolada za 1 grosz) i wychodzi drożej o całe 50gr na sztuce w porównaniu do poprzednich promocji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst