Niestety, ta okazja już wygasła

Kule zmiękczające do suszarki Hillmann Dryerballs 2 sztuki, odb.os.0zł

mar 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kule Dryerballs przyspieszają proces suszenia prania w suszarce bębnowej. Skracają proces suszenia nawet o 25%, co prowadzi do mniejszego zużycia energii. Dzięki kulom Dryerballs nie ma potrzeby używania środków zmiękczających w czasie prania.

Zielone i niebieskie kule do suszarki Dryerballs posiadają różną wytrzymałość na rozciąganie (jedna jest twardsza od drugiej) oraz różne kształty kolców zmiękczających. Kule zmiękczające Dryerballs do suszarek unoszą i rozdzielają pranie, dzięki temu pomagają gorącemu powietrzu osuszyć tkaniny.
Takie rozwiązanie powoduje szybsze schnięcie tkanin, oraz zapobiega splątaniu ubrań.


Upewnij się, że w suszarce bębnowej znajdują się obie kule i jest ona ustawiona na odpowiedni program dla tkanin. Dryerballs używają specjalnie zaprojektowanych kolców do fizycznego przełamania sztywności powstałej w wyniku suszenia tkanin, zmiękczając w ten sposób pranie bez wprowadzania toksycznych substancji chemicznych, dzięki temu nie ma potrzeby używania detergentów.

Dryerballs® zostały naukowo przebadane zgodnie ze standardami ISO w niezależnym laboratorium, w którym dowiedziono, iż:

• zmiękczają tkaniny
• skracają czas schnięcia o 25%
• zmniejszają zagniecenia wynikające z procesu prania

Dryerballs są również certyfikowane jako nietoksyczne w zgodzie z normami UE dotyczącymi zabawek (EN71 pkt 3), w odróżnieniu od chemicznych środków zmiękczających tkaniny (chociaż należy pamiętać, że kule NIE są zabawkami i jak w przypadku wszystkich artykułów gospodarstwa domowego, należy zadbać o to, aby były one niedostępne dla dzieci).
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
25 Komentarzy
Prześlij Komentarz