Niestety, ta okazja już wygasła
Kuchenka Fire-Maple FMS-X1 (tania wersja Jetboil)
404° Zakończono

Kuchenka Fire-Maple FMS-X1 (tania wersja Jetboil)

149,99zł249zł-40% 5zł Skalnik Okazje
404° Zakończono
Kuchenka Fire-Maple FMS-X1 (tania wersja Jetboil)
lut 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dziś na Skalniku jako produkt dnia.

Rewelacyjna kuchenka typu "jetboil". Zestaw, z którym szybko ugotujesz wodę na herbatę lub ljofilizat. Możesz upichcić na niej prostąp otrawę i oszczędzić czas i gaz.

FMS – X1 to niezwykle funkcjonalny zestaw do gotowania w warunkach wyprawowych, zaprezentowany przez markę Fire Maple. Dzięki integracji palnika z garnkiem za pomocą radiatora wydajność kuchenki zostaje zwiększona o 30% w stosunku do modeli tradycyjnych. Garnek posiada specjalną, izolacyjną osłonkę, która zarówno chroni przed poparzeniem, zmniejsza czas gotowania i pomaga ogrzać zziębnięte dłonie. Palnik wyposażony jest w znakomicie sprawdzający się w niesprzyjających warunkach zapalnik piezoelektryczny. Ponadto osłonka przeciwwietrzna uniezależni użycie kuchenki od silnego wiatru. Całość można szybko złożyć w jeden zwarty blok, ułatwiając sobie tym samym transport i oszczędzając miejsce w plecaku.

W najnowszej wersji kuchenki Fire-Maple, poprawiono kilka detali. Unowocześniona została konstrukcję palnika przez co zwiększyła się jego wydajność. Podstawa palnika ma też nowy materiał. Dodano w nim włókno szklane, co uodporniło całość na temperaturę. Przeprojektowany został zawór kuchenki, a dla awiększego bezpieczeństwa przeprojektowano trzpień blokujący zawór i dodano jeszcze jedną uszczelkę przy łączeniu z kartuszem. Ta świetna kuchenka jest po prostu teraz sprawniejsza i skuteczniejsza w użyciu.


Recenzja: szukajacprzygody.pl/fir…il/

Videorecenzja:


Darmowy odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka 5,00 zł do paczkomatu.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz