Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Kubek termiczny Camelbak KICKBAK 20oz od dystrybutora - różne kolory
388°

Kubek termiczny Camelbak KICKBAK 20oz od dystrybutora - różne kolory

67,67zł98,90zł-32% 15zł
18
388°
Kubek termiczny Camelbak KICKBAK 20oz od dystrybutora - różne kolory
gru 9. 2020
Wyglądają bardzo solidnie. Różne dostępne kolory i inne modele (też większe, 30 oz). Bezpośrednio w sklepie przedstawiciela na Polskę.

Najtańsza cena na ceneo - 98,90 zł. Katalogowo 119 zł. Wysyłka od 100 zł za friko (inpost, kurier), do 100 zł - koszt 15 zł.

Opis producenta:
Nowy kubek termiczny Kickbak 20oz został stworzony ze stali nierdzewnej typu 18/8, pozbawionej substancji BPA/BPS/BPF, co powoduje, iż nie pochłania on smaków ani zapachów napojów. Co więcej kubek ten nie przewodzi temperatury, dzięki czemu można go bezpiecznie chwycić. Zastosowano w nim także podwójne ścianki Vacuum Insulation, co pozwala na utrzymanie ciepła przez 4 godziny, a zimna aż przez 8 godzin. Kubek termiczny Kickbak 20oz posiada podwójny rodzaj zamknięcia, większy służy do szybkiego nalewania a mniejszy do bezpośredniego picia. Ponadto został on wyposażony w bryzgoszczelną pokrywę. Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne trzymanie produktu w dłoni. Kubek można bezpiecznie myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce bez obawy o jego uszkodzenie.
  • 600 ml pojemności;
  • Technologia Vacuum Insulation;
  • Bryzgoszczelna końcówka;
  • Podwójne otwarcie;
  • Nie przewodzi temperatury;
  • Ergonomiczny kształt;
  • Możliwość mycia w zmywarce;

Materiały użyte: 18/8 STAINLESS STEEL
VACUUM INSULATION Podwójna konstrukcja ścian stanowiąca izolację termiczną kubka. Technologia Vacuum Insulation pozwala na utrzymanie ciepła przez 4 godziny a zimna przez 8 godzin.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz