Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
554° Zakończono
144
Opublikowano 4 dni temu

Książki i zabawki zwrot na voucher 50% wartości Biedronka

Avatar
Opublikowane przez kotus_91
Dołączył w 2021
205
108

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Biedronce od czwartku przy zakupie trzech produktów z kategorii książki i zabawki zwrot w postaci vouchera 50% wartości od 1.12-3.12

Voucher do wykorzystania od 5 do11 grudnia na artykuły przemysłowe.

Regulamin na stronie Biedronki biedronka.pl/pl/regulaminy

Źródło: Instagram

***Od czwartku do soboty kup 3 zabawki lub książki z kartą Moja Biedronka lub aplikacją i otrzymaj 50% ich wartości w postaci vouchera na artykuły przemysłowe i tekstylne***

Limit dzienny - 3 produkty na kartę moja Biedronka. * Przy zakupie 3 zabawek lub książek z kartą Moja Biedronka (na jednym paragonie), Uczestnik może otrzymać voucher o wartości 50% ceny rzeczywiście za nie zapłaconej tj. po naliczeniu innych rabatów i obniżek). Produkty zakupione w ramach akcji nie podlegają zwrotowi. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. W promocji nie biorą udziału: Książki Gang Swojaków; Gang Bystrzaków; książki Czas na (…), książka Kuchnia ŚródziemnoPolska, książka kucharska Kuchnia polska pysznie, Zabawki Gang Bystrzaków. Przy zakupie większej ilości zabawek lub książek niż 3, Uczestnik otrzyma voucher o wartości 50% ceny rzeczywiście zapłaconej za 3 najtańsze kupowane zabawki lub książki. Voucher można wykorzystać w dniach 5.12-11.12.2022 r. na zakup art. przemysłowych i tekstyliów z wyłączeniem: ekspresów Delta, maseczek ochronnych, testów serologicznych na covid-19, książek Gang Swojaków; Gang Bystrzaków; książek Czas na (…), książek Kuchnia ŚródziemnoPolska, książek kucharska Kuchnia polska pysznie, zabawek Gang Bystrzaków i innych produktów wymienionych na liście. Voucher może być użyty wyłącznie z tą kartą Moja Biedronka dla której został wydrukowany. Voucherów nie można łączyć.

Oferta obowiązuje od 1.12 do 3.12.2022 r. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów. Szczegóły, lista produktów biorących udział w promocji oraz wyłączonych w regulaminie na: biedronka.pl
Biedronka Więcej szczegółów na Biedronka
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Skomentuj

Sprawdź również

144 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Z FB
  11752107-AJMpK.jpg
  Avatar
  Tekstylia
 2. Avatar
  Jest regulamin na stronie. Wygląda na to że akcja się odbędzie
 3. Avatar
  Biedronko, nie idź tą drogą.

  Niedługo voucher będzie do wydania tylko na pomidory rzymskie, tylko 27 grudnia w godzinach 6-6:30.
 4. Avatar
  Podobno do wykorzystania na NF i tekstylia od 5 do 11 grudnia. Dla mnie słabo
 5. Avatar
  Czy ktoś ma zestaw klocków magnetycznych geomag i mogłyby wrzucić kod do skanowania? Wychodzi na to że albo dziś albo po nowy roku zakup zabawek się "opłaci"
  Avatar
  11756127-3tSrC.jpg11756127-zFrh7.jpg11756127-rm74O.jpg11756127-tXrvi.jpg
 6. Avatar
  Może autor postu niech dopisze szczegóły promocji bo ludzie nie wiedzą, że jest haczyk.
 7. Avatar
  Przecież to kiepska promocja, jak trzeba potem wykorzystać na zabawki lub ciuchy, całe szczęście że doczytałam bo u nas pełno lego
  Avatar
  Nie mozna tego wykorzystac na zabawki 😁
 8. Avatar
  Ogólnie promocja zła i dobra jednocześnie. Małe zestawy marioinexa są w dość dobrej cenie a do tego wskakuje voucher. Klocki w buty i tak chciałem kupić więc finalnie mam do tego voucher na 80 zł. W sumie spooko jak ktoś coś i tak chciał wziąć, w innej sytuacji myślę, że lipa.

  A jak w terminie ważności vouchera skasuje go na spozywce licząc na jakiś błąd w systemie, hehe, ale się przeliczę a tekstyliów ani przemysłowych nie będzie to voucher zostanie niewykorzystany i ważny czy niewykorzystany i zmarnowany?

  Regulamin mówi o sytuacji, że jesli nie wykorzysta się pełnej kwoty to reszta przepada, ale w opisanej sytuacji można liczyć po prostu na odrzucenie vouchera i późniejsze jego wykorzystanie? (Edytowano)
  Avatar
  sorki, wprowadziłam w błąd a nastapiło doprecyzowanie-myślę, że nie wczyta vouchera, ale będzie go można przy innych zakupach zgodnych z regulaminem wykorzystać (Edytowano)
 9. Avatar
  Wolimy bez żadnych zwrotów -70%
  Avatar
  Jestem ciekawy czy w tym roku będzie -70% czy jednak -50%
 10. Avatar
  Fajnie ale wole voucher 100%
 11. Avatar
  A będzie nadal promka 2+1 jak teraz ktoś wie? Wtedy 4+2 gratis i jeszcze vuczer
  Avatar
  Do 30 jest 2+1
 12. Avatar
  Im mniej sprzedadzą teraz tym większa szansa, że coś zostanie na -70%. Oby jak najmniej osób się złapało na tą pseudo promocję. Zresztą w tym bałaganie w koszach z tygodnia na tydzień coraz mniej zabawek się nadaje by dać komuś na prezent. Pudełka LEGO tak poniszczone, że handlarze ich raczej nie ruszą co akurat może wyjść na dobre
  Avatar
  O ile w ogóle będzie -70%. Wyprzedaży szkolnych nie było w tym roku a promocje na przemysłowe są słabe.
 13. Avatar
  Szkoda, że lego to już nie zabawki...
  Avatar
  Jakto, przeciez zawsze Lego wchodzily na te promocje
 14. Avatar
  11764055-ycTNV.jpgAni chemia, ani kosmetyki, ani środki czystości. Filtry też nie. Rajstopy nie. To chyba jedynie kupić i wydać na kolejne zabawki obstawiam, że wiele osób nie doczyta info i kupi, a potem będzie szok przy wykorzystaniu vouchera.
  Avatar
  ale zabawki chyba pod przemysłówkę nie podchodzą? czy się mylę?
 15. Avatar
  Jakieś szczegóły??
 16. Avatar
  ide chować za napoję (Edytowano)
  Avatar
  Nie mam już miejsca, moje tam schowane
 17. Avatar
  I ciekawe czy outlety wyłącza z promocj
 18. Avatar
  Czyli ta sama promka co rok temu i wtedy łączyła się z delta, drukował się nowy voucher
 19. Avatar
  Porażka ta promocja, lego nie wchodzi i jeszcze trzeba kupić 3 rzeczy a do tego voucher do wydania na non food 👎
 20. Avatar
  Ma ktoś może dostęp do poniedziałkowej gazetki? Przede wszystkim nie wiemy co będzie w poniedziałkowej gazetce więc nie wiemy czy będzie warto w poniedziałek kupować artykuły przemysłowe i tekstylia. W praktyce gazetka wychodzi chyba w piątek ale jak ktoś ma wcześniej dostęp do poniedziałkowej gazetki to poproszę o podesłanie jej na priv albo o wstawienie tutaj. No i pytanie numer 2. Jak myślicie co się zaliczy do przemysłowych? Weszły by np jakieś akcesoria kuchenne czy nie za bardzo? (Edytowano)
Avatar