Książka "Thinking in Java" za 50% ceny @ Helion
116°Zakończono

Książka "Thinking in Java" za 50% ceny @ Helion

74,50zł149zł-50% Darmowa dostawa DarmowaHelion Okazje
10
mar 14. 2018
W tym tygodniu w księgarni Helion codziennie inna książka na temat programowania. Codziennie przez 7 dni inna umiejętność programistyczna do opanowania. Dzisiaj jest to "Thinking in Java. Edycja polska" w cenie 149 74,50 zł.

Książka "Thinking in Java" jest uznawana za najlepszy podręcznik Javy dostępny na rynku. Zawiera szczegółowe omówienie zasad programowania w Javie. Przeznaczona jest dla początkujących programistów i dla ekspertów. Przystępnie prezentuje zarówno zagadnienia podstawowe, jak i zaawansowane. Dziesiątki przykładów ułatwiają zrozumienie każdego tematu. Wszystko to sprawia, że poznajemy prawdziwą Javę -- uniwersalną, czytelną, niezależną od platformy systemowej. Czytając tę książkę, dowiesz się, co jest niezbędne do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji w Javie.
 • Projektowanie obiektowe
 • Zasady dokumentowania kodu źródłowego
 • Operatory i sterowanie przebiegiem wykonywania programu
 • Inicjalizacja i usuwanie obiektów
 • Kolekcje obiektów
 • Obsługa błędów
 • Operacje wejścia i wyjścia
 • Programowanie współbieżne
 • Projektowanie interfejsów użytkownika
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

10 Komentarzy
Kategoria: pozycja kolekcjonerska. Uczylem sie z niej Javy w okolicach 2002 roku (miala wiele wydan ale kolejne byly tylko odswiezeniem - nie wiem czy nawet ostatnia pozycja obejmuje Jave 1.5).
Jeny jakie to drogie
yalemar 14. 2018

Kategoria: pozycja kolekcjonerska. Uczylem sie z niej Javy w okolicach …Kategoria: pozycja kolekcjonerska. Uczylem sie z niej Javy w okolicach 2002 roku (miala wiele wydan ale kolejne byly tylko odswiezeniem - nie wiem czy nawet ostatnia pozycja obejmuje Jave 1.5).


Ta edycja obejmuje wersję 6, i można znaleźć wersję elektroniczną pod adresem:
sophia.javeriana.edu.co/~cb….pd


Polskich książek IT raczej bym nie kupował, łatwiej się czyta, ale potem problemy bo ktoś poprzekładał terminologię i kicha.
smacznyPierozekmar 14. 2018

Ta edycja obejmuje wersję 6, i można znaleźć wersję elektroniczną pod adres …Ta edycja obejmuje wersję 6, i można znaleźć wersję elektroniczną pod adresem:https://sophia.javeriana.edu.co/~cbustaca/docencia/POO-2016-01/documentos/Thinking_in_Java_4th_edition.pdPolskich książek IT raczej bym nie kupował, łatwiej się czyta, ale potem problemy bo ktoś poprzekładał terminologię i kicha.


A tak masz racje wydanie wrzesien 2006 czyli tuz przed releasem JDK 1.6.
Tak czy siak nie polecam nowym zglebianie temu Javy ponizej JDK 1.8 to nie ma sensu. Ta ksiazka jest dobra jako pozostalosc po strarszym bracie itp gdy na weekend prad wylacza.
Sprawa tlumaczenia to jeszcze inna historia.
Dokładnie, kto jeszcze chciałby na serio uczyć się obecnie Javy z tej książki? Absurd
yalemar 14. 2018

A tak masz racje wydanie wrzesien 2006 czyli tuz przed releasem JDK 1.6. …A tak masz racje wydanie wrzesien 2006 czyli tuz przed releasem JDK 1.6. Tak czy siak nie polecam nowym zglebianie temu Javy ponizej JDK 1.8 to nie ma sensu. Ta ksiazka jest dobra jako pozostalosc po strarszym bracie itp gdy na weekend prad wylacza. Sprawa tlumaczenia to jeszcze inna historia.Hej, mógłbyś polecić coś co przyda się pod kątem Javy i może aplikacji na urządzenia mobilne? Praca dyplomowa zbliża się wielkimi krokami więc muszę trochę zaopatrzyć biblioteczke...
Java to ZUO!
WrednyBucmar 14. 2018

Hej, mógłbyś polecić coś co przyda się pod kątem Javy i może aplikacji na u …Hej, mógłbyś polecić coś co przyda się pod kątem Javy i może aplikacji na urządzenia mobilne? Praca dyplomowa zbliża się wielkimi krokami więc muszę trochę zaopatrzyć biblioteczke...


Polecam Java - rusz głową
Konrad_mar 14. 2018

Polecam Java - rusz głowąZnalazłem dwie książki o podobnym tytule. Jaki jest autor tej, którą polecasz?
Sylwester.Mechmar 14. 2018

Znalazłem dwie książki o podobnym tytule. Jaki jest autor tej, którą pole …Znalazłem dwie książki o podobnym tytule. Jaki jest autor tej, którą polecasz?


Katty sierra, Bert Bates
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst