Niestety, ta okazja już wygasła
Książka Java. Kompendium programisty. Wydanie X @ Ebookpoint.pl
415° Zakończono

Książka Java. Kompendium programisty. Wydanie X @ Ebookpoint.pl

53,90zł102zł-47% Darmowa dostawa DarmowaEbookpoint Okazje
22
415° Zakończono
Książka Java. Kompendium programisty. Wydanie X @ Ebookpoint.pl
wrz 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja grupy Helion na wydanie papierowe książki "Java. Kompendium programisty." w 10-tym wydaniu. Cena regularna Helionu (179 zł) jest mocno na wyrost, natomiast za mniej niż 102 złote nie znalazłem zatem oferta jest interesująca, szczególnie dla osób, które preferują papierowe wydanie.

Cytuję poniżej fragment opisu:

Ta książka jest X wydaniem znakomitego podręcznika, w pełni zaktualizowanym o informacje dotyczące Java SE 9. W przystępny sposób wyjaśniono tu, jak pisać, kompilować, debugować i uruchamiać kod Javy. Znalazły się tu także informacje o kluczowych elementach biblioteki Java API, takich jak obsługa wejścia-wyjścia, Collections Framework, biblioteka strumieni oraz narzędzia do programowania współbieżnego. W praktyczny sposób przedstawiono bibliotekę Swing, JavaFX, technologię JavaBeans oraz serwletów. Książka zawiera także szczegółowy opis modułów i praktyczne wprowadzenie do JShell, narzędzia do interaktywnego programowania w Javie.

Spis treści oraz fragment: link

Książka dostępna również na Allegro za 53.70 z darmową dostawą dla posiadaczy Smart!
Aktualizacje społecznościowe
22 Komentarze
Gdzie jest haczyk? Taka podejrzanie duża ta przecena.
Nie polecam gdyż już jest wydanie 11
PanPatelnia30/09/2020 15:58

Gdzie jest haczyk? Taka podejrzanie duża ta przecena.


Być może chodzi o to, że jest to na tę chwilę przedostatnie wydanie. Jest dostępne nowsze wydanie XI, które cenę ma odpowiednio wyższą i ono pokrywa to co się pojawiło w Java 11. Poza tym wydania będą do siebie bardzo zbliżone, wystarczy porównać sobie spis treści wydania X z wydaniem XI. Zatem dla kogoś kto potrzebuje dobrego kompendium bez konkretnego nastawienia na Java 11 to jest to dobra opcja.
Poczekajcie trochę, niedługo urodzinowa promocja w tej księgarni i takie cegły będą chodzić po 20-30 pln. I wtedy można się obkupić na kolejne miesiące.
Serio w sklepie z ebookami sprzedają nieaktualne wersje książek?
Branża księgarska to naprawdę jest wapień z XX w.
Pi6930/09/2020 16:53

Poczekajcie trochę, niedługo urodzinowa promocja w tej księgarni i takie ce …Poczekajcie trochę, niedługo urodzinowa promocja w tej księgarni i takie cegły będą chodzić po 20-30 pln. I wtedy można się obkupić na kolejne miesiące.o.O świetna wiadomość kiedy mniej więcej?
Niezbyt polecam tę książkę - potężna cegła, ciężko się z tego uczyć. Są dostępne zdecydowanie lepsze materiały.
Tarec30/09/2020 17:00

Serio w sklepie z ebookami sprzedają nieaktualne wersje książek?Branża ksi …Serio w sklepie z ebookami sprzedają nieaktualne wersje książek?Branża księgarska to naprawdę jest wapień z XX w.


Bez przesady, książka nie jest aż tak nieaktualna, została wydana w styczniu 2019 roku, informacje znajdujące się w niej nie są przedawnione. Ile to pozycji wiekowych się cały czas wałkuje jak np. Thinking in Java wydane w 2001 roku czy inne archaiczne książki dot. C/C++ i nie oznacza to że one są złe, po prostu mogą nie uwzględniać nowinek z najnowszych wydań języków.

Tutaj jak komuś nie zależy na Java 11 to cena interesująca, być może będzie lepsza w urodziny Helionu, ciężko powiedzieć. Natomiast promocji na wydanie XI zapewne można oczekiwać gdy wyjdzie wydanie XII i tak można w kółko czekać.
Edytowane przez: "mtq69" wrz 30.
A kiedy te urodziny?
Tarec30/09/2020 17:00

Serio w sklepie z ebookami sprzedają nieaktualne wersje książek?Branża ksi …Serio w sklepie z ebookami sprzedają nieaktualne wersje książek?Branża księgarska to naprawdę jest wapień z XX w.


Tu pewnie chodzi o wykorzystanie praw do X wydania, dlatego mogą tą wersję sprzedawać taniej, bo już zarobiło na siebie, normalna praktyka. Na Amazonie też możesz kupić i X i XI wydanie, więc wydaje mi się, że niewłaściwe na to patrzysz, może przez analogię do software, a to jednak hardware ;-)
Pi6930/09/2020 16:53

Poczekajcie trochę, niedługo urodzinowa promocja w tej księgarni i takie ce …Poczekajcie trochę, niedługo urodzinowa promocja w tej księgarni i takie cegły będą chodzić po 20-30 pln. I wtedy można się obkupić na kolejne miesiące.


A to przypadkiem już nie było? Patrzę w archiwalne newsy i były w okolicach połowy września
Jak ktoś ma thinking in Java to się opłaca?
Swing, AWT i aplety, faktycznie bardzo rozwojowe technologie.
PanPatelnia30/09/2020 15:58

Gdzie jest haczyk? Taka podejrzanie duża ta przecena.


jest już nowsze wydanie
XDDDDDDDee30/09/2020 22:21

A to przypadkiem już nie było? Patrzę w archiwalne newsy i były w oko …A to przypadkiem już nie było? Patrzę w archiwalne newsy i były w okolicach połowy wrześniaGoogle mówi, że początek listopada
Spalić to zło! Java to jest taki muł i dziurawiec, że już żadna przeglądarka jej nie wspiera od lat. A sorry, wspiera IE11, który trzeba zostosować, żeby połączyć się z ZUS PUE i wysłać podpisany elektronicznie dokument, bo oni są z ery kamienia łupanego.
Edytowane przez: "Dario666" paź 1.
Dario66601/10/2020 08:01

Spalić to zło! Java to jest taki muł i dziurawiec, że już żadna przeg …Spalić to zło! Java to jest taki muł i dziurawiec, że już żadna przeglądarka jej nie wspiera od lat. A sorry, wspiera IE11, który trzeba zostosować, żeby połączyć się z ZUS PUE i wysłać podpisany elektronicznie dokument, bo oni są z ery kamienia łupanego.Nie ma to jak wypowiedź eksperta, któremu Java kojarzy się głównie z apletami osadzanymi na stronach www i pewnie gierkami na stare telefony. Ta część platformy jest już od dawna martwa i nikt mądry nie pisze dziś aplikacji klienckich w Javie, a przeciętny użytkownik nie powinien nawet instalować u siebie JRE/JDK. Java króluje na serwerach i zapewniam, że ma się bardzo dobrze. Połowa internetu dzisiaj stoi na Javie i nawet o tym nie wiesz, bo wszystko się dzieje na serwerach backendowych.
Edytowane przez: "Grzegorz_Byczynski" paź 1.
Grzegorz_Byczynski01/10/2020 10:28

Nie ma to jak wypowiedź eksperta, któremu Java kojarzy się głównie z aple …Nie ma to jak wypowiedź eksperta, któremu Java kojarzy się głównie z apletami osadzanymi na stronach www i pewnie gierkach na stare telefony. Ta część platformy jest już od dawna martwa i nikt mądry nie pisze dziś aplikacji klienckich w Javie, a przeciętny użytkownik nie powinien nawet instalować u siebie JRE/JDK. Java króluje na serwerach i zapewniam, że ma się bardzo dobrze. Połowa internetu dzisiaj stoi na Javie i nawet o tym nie wiesz, bo wszystko się dzieje na serwerach backendowych.


To było trochę żartem
Jak widać ta książka jest sygnowana logo Oracle, a DBMS Oracle stojący oczywiście na Javie jest masakrycznie wolny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst