Niestety, ta okazja już wygasła

Krzesło obrotowe ENTELO Petit Czarny ST28, rozmiar 4

kwi 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tworzymy tylko zdrowe krzesła!
Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

Dobre Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętaj aby odpowiednio dopasować rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są Dobre Krzesła?
Dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

Dobre Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. Sprawia to, że w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce PetitPetit to kolekcja krzeseł dziecięcych o ergonomicznym kształcie siedziska dostosowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w czterech rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch rozmiarach i w trzech kolorach komponentów – czarnym, białym oraz szarym. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Specyfikacja tkaniny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro
 • Kolor lamówki: biały
 • Gramatura: 90 g/m2
 • Skład: 100% poliester
 • Ścieralność: 25 000 cykli
Jak dobrać odpowiedni rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?
Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości niż w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, aby krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

Rozmiary Dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

Certyfikaty i atesty
Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

Produkt posiada certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

Szczegóły
Siedzisko
 • Ergonomiczne siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego
Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą wykonana ze stali
Kolumna
 • Podnośnik gazowy wykonany ze stali i tworzywa sztucznego
 • Zgodność z normą DIN 4550
Osłonka
 • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wykonana z tworzywa sztucznego
Baza
 • Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego
Kółka
 • Kółka miękkie wykonane z tworzywa sztucznego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz