Niestety, ta okazja już wygasła
Krzesło biurowe z podłokietnikam skórzane 10 lat gwarancji
550° Zakończono

Krzesło biurowe z podłokietnikam skórzane 10 lat gwarancji

499zł799zł-38%IKEA Okazje
74
550° Zakończono
Krzesło biurowe z podłokietnikam skórzane 10 lat gwarancji
maj 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od dziś promka w ikea na fajny fotel, kółka nie rozwalą podłogi, 10 lat gwarancji to raczej mało kto daje.
Aktualizacje społecznościowe
IKEA OkazjeIKEA ikea katalog
Najlepsze komentarze
Co na to Markus?
W pracy mam takie, tylko materiałowe - jest bardzo wygodne, brakuje mi jedynie regulacji podłokietników(co za 800zł powinno się w tym fotelu znaleźć, za 500 jest do wybaczenia). Nie wiem, jak z wytrzymałością - mamy je od 2 miesięcy i sprawdzają się bardzo dobrze.
74 Komentarze
Co na to Markus?
niestety na 5 foteli 3 pojechaly na reklamacje sa gorzej wqykonane niz te stare z ikei i sie wyginaja krzywia tylko czemu drozsze ??
testowałem je niedawno u znajomego
regulacja odcinka lędźwiowego to największy plus tego krzesła, bo w Markusie jest dla mnie za nisko nieco
W pracy mam takie, tylko materiałowe - jest bardzo wygodne, brakuje mi jedynie regulacji podłokietników(co za 800zł powinno się w tym fotelu znaleźć, za 500 jest do wybaczenia). Nie wiem, jak z wytrzymałością - mamy je od 2 miesięcy i sprawdzają się bardzo dobrze.
Super cena.
Według mnie podłokietniki są bardzo złe. Dużo lepsze występują w markusie.
W markusie lepsze są te podłokietniki, tutaj te plastiki są badziewne.
Fachman08/05/2019 12:28

W pracy mam takie, tylko materiałowe - jest bardzo wygodne, brakuje mi …W pracy mam takie, tylko materiałowe - jest bardzo wygodne, brakuje mi jedynie regulacji podłokietników(co za 800zł powinno się w tym fotelu znaleźć, za 500 jest do wybaczenia). Nie wiem, jak z wytrzymałością - mamy je od 2 miesięcy i sprawdzają się bardzo dobrze.


To samo mialem napisac, ze za 800zl brak regulacji podłokietników to lipa.
Jest wersja za 400zl bez podłokietnikow. Moze sa gdzies do kupienia regulowane? ikea.com/pl/…53/
Chwytliwa nazwa.
Mam wersję z materiału, brakuje mi typowego mechanizmu tilt na sprężynie do bujania (jest tylko regulacja pochylenia oparcia). Poza tym brak regulacji podłokietników, które kolidowały z półką na klawiaturę. Obniżyłem podłokietniki za pomocą wydrukowanych klocków / podkładek w miejscu ich mocowania + dłuższe śruby. Ogólnie jak za 700 zł to fotel trochę słaby ze względu na powyższe. Siedzi się ok, znaczy zdrowo. Jak komuś nie przeszkadzają wymienione, w mojej ocenie, wady to bez kozery powiem: brać za pięćset. P.S. waga użyszkodnika 100 kg.
Edytowane przez: "aviator" maj 8. 2019
Brak "bujania" to dla mnie negatyw. Czasami obracam się od kompa, kłade fotel i spoglądam na mecz.. Jendym okiem.. To samo, jak człowiek wpada w tryb "rozmyślania nad problemem" - odchylam się i gapię w ekran. A ten mnie będzie cały czas na baczność trzymał... Bleee
Piotrek44408/05/2019 12:38

To samo mialem napisac, ze za 800zl brak regulacji podłokietników to l …To samo mialem napisac, ze za 800zl brak regulacji podłokietników to lipa.Jest wersja za 400zl bez podłokietnikow. Moze sa gdzies do kupienia regulowane? https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90363553/


Watpie, ikea ma wszedzie nietypowe wymiary i zazwyczaj nic do niej nie pasuje od innych producentow.
aviator08/05/2019 12:41

Mam wersję z materiału, brakuje mi typowego mechanizmu tilt na sprężynie do …Mam wersję z materiału, brakuje mi typowego mechanizmu tilt na sprężynie do bujania (jest tylko regulacja pochylenia oparcia). Poza tym brak regulacji podłokietników, które kolidowały z półką na klawiaturę. Obniżyłem podłokietniki za pomocą wydrukowanych klocków / podkładek w miejscu ich mocowania + dłuższe śruby. Ogólnie jak za 700 zł to fotel trochę słaby ze względu na powyższe. Siedzi się ok, znaczy zdrowo. Jak komuś nie przeszkadzają wymienione, w mojej ocenie, wady to bez kozery powiem: brać za pięćset. P.S. waga użyszkodnika 100 kg.


Nie wiem co masz za sztukę, ale to chyba wada. U mnie tilt, czyli spręzyna do bujania działa zdecydowanie prawidłowo!
Inna sprawa, że podnieśli cenę tych krzeseł (materiałowych i skórzanego) w ostatnich 2 miesiącach o 100zł.
szastprast4 min

Watpie, ikea ma wszedzie nietypowe wymiary i zazwyczaj nic do niej nie …Watpie, ikea ma wszedzie nietypowe wymiary i zazwyczaj nic do niej nie pasuje od innych producentow.


w sumie to ciezko w ogole znalezc jakies podłokietniki poza ikea. Przy takim progu cenowym to takie kombinowanie tez mija sie z celem.
Furio08/05/2019 12:47

Brak "bujania" to dla mnie negatyw. Czasami obracam się od kompa, kłade f …Brak "bujania" to dla mnie negatyw. Czasami obracam się od kompa, kłade fotel i spoglądam na mecz.. Jendym okiem.. To samo, jak człowiek wpada w tryb "rozmyślania nad problemem" - odchylam się i gapię w ekran. A ten mnie będzie cały czas na baczność trzymał... Bleee


Jest bujanie w tym krześle. Alternatywnie blokujesz odchylone oparcie w jednej z 4 pozycji - wtedy bujania nie ma of koz.
PanTuNieStal7 min

Nie wiem co masz za sztukę, ale to chyba wada. U mnie tilt, czyli spręzyna …Nie wiem co masz za sztukę, ale to chyba wada. U mnie tilt, czyli spręzyna do bujania działa zdecydowanie prawidłowo!Inna sprawa, że podnieśli cenę tych krzeseł (materiałowych i skórzanego) w ostatnich 2 miesiącach o 100zł.


Z tilt chodzi mi o to, że oparcie nie porusza się razem z siedziskiem (nie jest połączone na sztywno).
PanTuNieStal4 min

Jest bujanie w tym krześle. Alternatywnie blokujesz odchylone oparcie w …Jest bujanie w tym krześle. Alternatywnie blokujesz odchylone oparcie w jednej z 4 pozycji - wtedy bujania nie ma of koz.


Jest tylko odchylenie oparcia lub blokada oparcia w danej pozycji
Nie ma bujania siedziska z oparciem bo nie są że sobą na stałe połączone.
kukinh08/05/2019 12:25

Co na to Markus?


Jak skórzane i 10 lat gwarancji, to brać i nie gadać;).
kukinh1 g, 21 min

Co na to Markus?


Wg mnie Markus ma wygodniejsze siedzisko i podłokietniki, natomiast ten cały Jarcośtam ma wygodniejsze oparcie, chyba z wygodnieszym wyprofilowaniem odcinka lędźwiowego. Trzeba chyba samemu usiąść i wyczuć które plusy przeważają
Edytowane przez: "R_ade_K" maj 8. 2019
Dla dziecka 7 letniego nada się ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst