Niestety, ta okazja już wygasła

Krzesełko Safety 1st Timba White + wkładka Geometric

maj 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Rodzaj produktu:Krzesełko do karmienia
  • Regulacja wysokości:Tak
  • Maksymalne obciążenie:Do 30 kg
  • Gwarancja:24 miesiące

Krzesełko do karmienia Safety 1st TimbaSafety 1st Timba to w pełni komfortowe krzesełko do karmienia dzieci w wieku od 6 miesięcy do około 10 roku życia. Krzesełko posiada regulowaną wysokość siedziska oraz demontowaną tackę z dodatkową nakładką, która znacznie ułatwi podawanie przepysznych posiłków.

Oferta dotyczy krzesełka do karmienia Safety 1st Timba w kolorze White przedstawionego na poniższym zdjęciu. Realny kolor jest również opisany w tabeli ze specyfikacją urządzenia. Na pozostałych grafikach poglądowych mogą wystąpić różnice kolorystyczne, gdyż mają one jedynie ukazać poszczególne funkcjonalności produktu.

538512_1.jpg

Drewniana ramaSpecjalne, antypoślizgowe zabezpieczenie na nogach, zapobiegnie przesuwaniu się krzesełka. Drewniana rama gwarantuje udźwig do 30 kg. Dzięki temu, krzesełko sprawdzi się podczas posiłków i zabawy nawet do około 10 roku życia. Wkładkę, 3-punktowe pasy i blat można zdemontować, aby starsza pociecha mogła samodzielnie wchodzić bądź schodzić z krzesełka.

538512_1.jpg




Regulowany podnóżek i siedzisko w Safety 1st TimbaMożliwość zmiany wysokości siedziska i podnóżka pozwoli dopasować krzesełko do rosnącego dziecka. Kiedy maluch będzie starszy, po zdemontowaniu tacy, krzesełko łatwo dostawisz do stołu. Wspólne jedzenie posiłków to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do próbowania nowych smaków.

538512_1.jpg

Łatwa nauka karmieniaJeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, nie ma mowy o kompromisach. Dlatego krzesełko do karmienia Safety 1st Timba wyposażono w 3 punktowy pas bezpieczeństwa. Stabilność konstrukcji, bez względu na to jak aktywne jest Twoje dziecko podczas codziennych posiłków, zagwarantują antypoślizgowe nóżki.

538512_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy