Niestety, ta okazja już wygasła
Krzesełko do karmienia Chicco Polly Easy Country Farm
341° Zakończono

Krzesełko do karmienia Chicco Polly Easy Country Farm

244,99zł399,99zł-39% 15zł al.to Okazje
5
341° Zakończono
Krzesełko do karmienia Chicco Polly Easy Country Farm
gru 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W niższej cenie krzesełka do karmienia Chicco Polly Easy w al.to. Do wyboru dwa wzory.

Większość dzieci ma swoje ulubione rzeczy: zabawki, ubranka, czy nawet mebelki, z którymi nie lubią się rozstawać. Dlatego powstało Chicco Polly Easy — krzesełko, które dostosowuje się do potrzeb rosnącego dziecka. Na pierwszym etapie służy jako wygodne i bezpieczne krzesełko do karmienia. Później wystarczy zdemontować tackę, dopasować wysokość siedziska do stołu i brzdąc ma własne krzesło.

Krzesełko Chicco Polly Easy w wersji Birdland: al.to/p/3…tml
336917.jpg
Praktycznie każdy element krzesełka Chicco Polly Easy jest regulowany, aby dopasować je do wzrostu dziecka: 7-stopniowa regulacja wysokości siedziska, 3-stopniowa regulacja wysokości podnóżka, 3-stopniowa regulacja oparcia, 5-punktowe szelki zabezpieczające, 3 pozycje tacki. Przemieszczanie krzesełka ułatwiają wbudowane w nogi kółka.

Tacka krzesełka Chicco Polly Easy wyposażona jest w sztywną barierkę krokową zapobiegającą wyślizgnięciu się dziecka. Kiedy tacka nie jest potrzebna możesz ją zdemontować i zawiesić z tyłu stelażu krzesła. Siedzisko jest szerokie i wygodne z łatwą do utrzymania w czystości tapicerką z nietoksycznego i odpornego na rozdarcie PVC.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz