Niestety, ta okazja już wygasła
   Kryptel Standard 8.2.1- Programik do szyfrowania danych za darmo
   Zakończono

   Kryptel Standard 8.2.1- Programik do szyfrowania danych za darmo

   4
   sie 2.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Zamrażam ofertę - Program on dłuższego czasu jest darmowy
   Aktualizacje społecznościowe
   Giveaway of the day Okazje

   Grupy

   4 Komentarze
   Programów do tego jest pełno.
   Osobiście sadzę, ze nie ma co sobie systemu zaśmiecać.

   Do szyfrowania plików jest 7zip. Darmowy na licencji GNU i obowiązkowy, gdy pobieramy coś z internetu, co często bez spakowania zajmuje dużo więcej.


   Do szyfrowania systemu Bitlocker. ( Windows )
   Za darmo to dobra cena, ale szczerze - chłam jakiego dużo w dzisiejszych czasach.
   Dla zjadacza chleba - zbędne jeśli przeczyta 10 minut jednego czy 2 artykułów.
   Dla korpo - są dużo lepsze rozwiązania.
   --------
   -Failure Resistant: Nawet jeśli komputer ulegnie awarii w trakcie kroku szyfrowania, żadne dane nie zostaną utracone. A jeśli zaszyfrowany kontener ulegnie uszkodzeniu z powodu awarii sprzętu, Kryptel Data Recovery daje dobrą szansę na odzyskanie danych.

   Przy szyfrowaniu systemu przez Bitlockera możesz normalnie restartować komputer, wyłączać, hibernować. System będzie kontynuował tam, gdzie skończył.
   Jak 'kontener' ulegnie awarii, to prędzej kłania się DR, podczas którego ostatnim krokiem będzie już deszyfrownie odzyskanych danych.
   hasteful02/08/2019 12:47

   Programów do tego jest pełno.Osobiście sadzę, ze nie ma co sobie systemu za …Programów do tego jest pełno.Osobiście sadzę, ze nie ma co sobie systemu zaśmiecać.Do szyfrowania plików jest 7zip. Darmowy na licencji GNU i obowiązkowy, gdy pobieramy coś z internetu, co często bez spakowania zajmuje dużo więcej.Do szyfrowania systemu Bitlocker. ( Windows )Za darmo to dobra cena, ale szczerze - chłam jakiego dużo w dzisiejszych czasach.Dla zjadacza chleba - zbędne jeśli przeczyta 10 minut jednego czy 2 artykułów.Dla korpo - są dużo lepsze rozwiązania.---------Failure Resistant: Nawet jeśli komputer ulegnie awarii w trakcie kroku szyfrowania, żadne dane nie zostaną utracone. A jeśli zaszyfrowany kontener ulegnie uszkodzeniu z powodu awarii sprzętu, Kryptel Data Recovery daje dobrą szansę na odzyskanie danych.Przy szyfrowaniu systemu przez Bitlockera możesz normalnie restartować komputer, wyłączać, hibernować. System będzie kontynuował tam, gdzie skończył.Jak 'kontener' ulegnie awarii, to prędzej kłania się DR, podczas którego ostatnim krokiem będzie już deszyfrownie odzyskanych danych.


   Bitlocker jest chyba tylko dostępny w win 10 pro i education
   Spyv202/08/2019 12:49

   Bitlocker jest chyba tylko dostępny w win 10 pro i education


   True. U mnie w firmie używają Veracrypt na lapkach z Home.
   Spyv202/08/2019 12:49

   Bitlocker jest chyba tylko dostępny w win 10 pro i education   To też zależy czy mają nowszy TPM, który wpiera pewne moduły. Na spokojnie można też szyfrować wersje Edu.
   support.microsoft.com/pl-…ion
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst