Niestety, ta okazja już wygasła
Krople na pchły i kleszcze dla psa Tesco
180° Zakończono

Krople na pchły i kleszcze dla psa Tesco

1,69zł20zł-92%Tesco Okazje
14
lut 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Krople kupione w Tesco za 1.69zł. Data ważności do sierpnia więc w sam raz na tegoroczną wiosnę i lato. Cenówki nie było żadnej, dopiero po sprawdzeniu na czytniku okazało się, że to taka okazja. Pewnie jest to związane z ogólnopolskimi wyprzedażami. Cenę regularną podałam 20zł, bo tyle zwykle płacę za takie kropelki, ale jest to cena orientacyjna, bo nie mogę znaleźć tego produktu w Polsce. Ustaliłam, że jest dostępny na Ebayu za 6.99£ co daje jakieś 35zł więc tym bardziej warto zobaczyć czy krople są dostępne w Waszych Tesco.
138821-6oeJf.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
To nie jest fipronil ani permetryna. Działają inaczej niż konwekcyjnonalne środki na klecze i plchly. Należy przeczytać instrukcje przed zastosowaniem.
PepperMajster09/02/2019 14:18

To nie jest fipronil ani permetryna. Działają inaczej niż konwekcyjnonalne …To nie jest fipronil ani permetryna. Działają inaczej niż konwekcyjnonalne środki na klecze i plchly. Należy przeczytać instrukcje przed zastosowaniem.


Nie wiem jak działają, bo jeszcze ich nie używałam. Według producenta są to krople przeciwko pchłom i kleszczom, nie wnikam w skład produktu
Jest to preparat spot on. Zasada działania jest taka sama. Substancja czynna inna. Czy tak samo skuteczna? Nie wiem.
Edytowane przez: "Marian_Pupendo" lut 12.
Kefircia09/02/2019 14:53

Nie wiem jak działają, bo jeszcze ich nie używałam. Według producenta są to …Nie wiem jak działają, bo jeszcze ich nie używałam. Według producenta są to krople przeciwko pchłom i kleszczom, nie wnikam w skład produktu


To jest klient, nie wie co kupuje. Takich lubię najbardziej. Kupią wszystko, wystarczy dobrze zareklamować.
PepperMajster15 min

To jest klient, nie wie co kupuje. Takich lubię najbardziej. Kupią w …To jest klient, nie wie co kupuje. Takich lubię najbardziej. Kupią wszystko, wystarczy dobrze zareklamować.


To w takim razie można prosić o wyjaśnienie, co jest odmiennego w zasadzie działania tego środka? Cóż takiego tajemniczego jest w instrukcji?
PepperMajster18 min

To jest klient, nie wie co kupuje. Takich lubię najbardziej. Kupią w …To jest klient, nie wie co kupuje. Takich lubię najbardziej. Kupią wszystko, wystarczy dobrze zareklamować.


Skoro zasada działania jest taka sama jak "zwykłych" kropli to czemu mam się na siłe doszukiwać z czego są wykonane itp. Jakbym miała studiować składy wszystkich produtów, które kupuje to nie miałabym czasu się wysikać. Poza tym, nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie 1.69zł to nie majątek...
Nada się dla dzieciaków? Czy tylko psy?
Fajna cena na te krople, ale i zacna cena za cukier
Comzo37 min

Nada się dla dzieciaków? Czy tylko psy?


Tak. Nada się ale musisz sam sprawdzić ile muszą tego wypić. ...
Na pchły mojego psa niestety nie zadziałały
Trzeba wiedzieć co się kupuje. Nie bez powodu krople na pchły i kleszcze oparte na środkach chemicznych (fipronil i permetryna - najpopularniejsze) są sprzedawane w lecznicach zwierząt oraz sklepach zoologicznych, które uzyskały pozwolenie na obrót niektórymi lekami weterynaryjnymi.
Jak np ktoś wpadnie na "świetny" pomysł podania kropli kotu - bo po tanioszce, to taki kot może się bardzo szybko przekręcić. Ale nieważne, ważne że tanie Po co wiedzieć co się podaje zwierzakowi, przecież się nie poskarży.
aleks21409/02/2019 21:25

Trzeba wiedzieć co się kupuje. Nie bez powodu krople na pchły i kleszcze op …Trzeba wiedzieć co się kupuje. Nie bez powodu krople na pchły i kleszcze oparte na środkach chemicznych (fipronil i permetryna - najpopularniejsze) są sprzedawane w lecznicach zwierząt oraz sklepach zoologicznych, które uzyskały pozwolenie na obrót niektórymi lekami weterynaryjnymi. Jak np ktoś wpadnie na "świetny" pomysł podania kropli kotu - bo po tanioszce, to taki kot może się bardzo szybko przekręcić. Ale nieważne, ważne że tanie Po co wiedzieć co się podaje zwierzakowi, przecież się nie poskarży.


Najgorsze, że nie wszyscy sprzedawcy z papierami na OTC nie wiedzą, że permetryna może zabić.
PepperMajsterlut 9.

Najgorsze, że nie wszyscy sprzedawcy z papierami na OTC nie wiedzą, że pe …Najgorsze, że nie wszyscy sprzedawcy z papierami na OTC nie wiedzą, że permetryna może zabić.


Smutna prawda.
😁
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst