Kristall Therme k. Berlina - cały dzień za DARMO (cena standardowa 34,5 euro)
991°

Kristall Therme k. Berlina - cały dzień za DARMO (cena standardowa 34,5 euro)

ZA DARMO150zł
46
991°
Kristall Therme k. Berlina - cały dzień za DARMO (cena standardowa 34,5 euro)
Obowiązuje do 31/12/2020sie 2. 2020
286476.jpg
W dniu urodzin każdy otrzymuje wejściówkę na darmowe wejście,

ponadto

Osoby urodzone w dniach 18.03 - 24.06 mogę skorzystać z darmowego wejścia do końca tego roku (w tym okresie termy były zamknięte).

Ludwigsfelde to miejscowość obok Berlina, można tam dojechać na bilecie ABC, dla osób zmotoryzowany dostępny darmowy parking.

Do końca wakacji otrzymuje się wejściówkę 8 godzinną, od września całodzienną.

  • UWAGA: całość jest strefą beztekstylną.

Więcej info na stronie: kristall-therme-ludwigsfelde.de/inf…aq/
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
golasy wszędzie golasy.
żeby człowiek z gołą baba w windzie nie mógł..
ssmon90002/08/2020 21:23

No jednak wole "z" a jak ktoś ma ochotę to możne sobie w samym ręczniku nik …No jednak wole "z" a jak ktoś ma ochotę to możne sobie w samym ręczniku nikt nikogo nie zmuszaJest możliwość wypożyczenia ręczników


Ale to nie jest kwestia czy wolisz czy nie wolisz. Do sauny nie powinno się wchodzić w strojach kąpielowych, bo w wysokiej temperaturze sztuczne włókna wchodzą w reakcję z ciałem i deskami sauny. Nie wspomnę o zaburzonym obiegu powietrza przez warstwy ubrania, możliwych odparzeniach itp. Skoro wstydzisz się swojej nagości to właśnie Ty skorzystaj z ręcznika, o którym piszesz, ale pod nim nie zakładaj gaci! Nie ma sensu (a wręcz może być szkodliwe) korzystanie z sauny w ubraniu! Narody, które z sauny korzystają od wielu lat takie jak Niemcy czy Skandynawowie wiedzą o tym od dawna. Polacy dopiero się muszą się tego nauczyć. Ale np. na Termach Maltańskich czy w/w Termach Rzymskich pilnują zasady by w saunie być tylko w ręczniku (a w saunach parowych bez ręcznika, bo tam jakakolwiek forma okrywania się ze względu na wilgotność nie ma żadnego sensu).
krzynu02/08/2020 21:27

ale to jest z podzialem na plec, czy raczej wszyscy razem? korzystales z …ale to jest z podzialem na plec, czy raczej wszyscy razem? korzystales z takiego czegos?Nie ma żadnego podziału na płeć. Tak byłem w wielu takich miejscach gdzie ze saun a w niektórych także z innych atrakcji (basenów, jacuzii, plaż itp.) korzysta się w ubraniu Adama i Ewy. Wczoraj byliśmy w Kristall stąd moja dzisiejsza okazja bo na miejscu się dowiedzieliśmy o tych dodatkowych wejściówkach i tak zamiast zapłacić za 3 z 5 osób zapłaciła tylko 1. Dlatego tutaj widzę okazję. Bo wystarczy znaleźć grupę osób urodzonych 18.03 - 24.06 i można spędzić fajnie cały dzień w cenie paliwa do auta.
zizoman02/08/2020 23:53

Okej, całe termy są strefą beztekstylną ale widzę że w cenniku są osobne ka …Okej, całe termy są strefą beztekstylną ale widzę że w cenniku są osobne kategorie względem wieku. Czy to oznacza że tam normalnie wchodzą dzieci w każdym wieku? Przecież to może być taka pożywka dla pedofilów...Tak, już o tym pisałem są tam ludzie w każdym wieku, 7,17 i 77. Taka sama jak w PL bo np. w Termach Rzymskich też nie ma ograniczeń wiekowych i też ze wszystkich atrakcji korzysta się nago. W Park of Poland z saun i basenów też korzysta się nago ale tam wstęp od 15 lat jest.

Mieszkałem parę lat w Danii (ale to samo jest choćby w Finlandii czy też na Islandii) - tam na basenie też każdy do naga się rozbiera i tak bierze prysznic PRZED skorzystaniem z basenu (u nas głównie ludzie biorą prysznic PO basenie) więc to takie szukanie problemu na siłę.
46 Komentarzy
Ronin6902/08/2020 20:26

Komentarz usuniętyByliśmy wczoraj na jakieś 800 osób może z 10 miało rysy nieuropejskie więc z tym spokojnie. Ci co ubogacają kulturowo raczej w takie miejsca się nie wybierają w porównaniu do zwykłych term więc i wysoka blondynka jak przyjedzie sama może czuć się bezpieczna.
Co to strefa beztekstylna?
Michalina1234502/08/2020 20:30

Co to strefa beztekstylna?Zarówno z saun jak i basenów korzysta się bez kostiumu kąpielowego... tak tak, innymi słowami nago.
kekeowe baseny, piaski z sahary i alladyn przy kazdej palmie
jackowy02/08/2020 20:32

Zarówno z saun jak i basenów korzysta się bez kostiumu kąpielowego... tak t …Zarówno z saun jak i basenów korzysta się bez kostiumu kąpielowego... tak tak, innymi słowami nago.


Dziękuję za odpowiedź
Przecie takie promo to w standardzie w każdym parku
Zdzisiu02/08/2020 20:36

Przecie takie promo to w standardzie w każdym parkuNie w każdym (w Polsce praktycznie żadne termy tego nie praktykują) poza tym tutaj mamy bonus w postaci takiej że z term (dla osób urodzonych w konkretnych przedziale czasowym) możemy wybrać sobie dowolny dzień a nie jechać specjalnie podczas urodzin.
jackowy02/08/2020 20:40

Nie w każdym (w Polsce praktycznie żadne termy tego nie praktykują) poza ty …Nie w każdym (w Polsce praktycznie żadne termy tego nie praktykują) poza tym tutaj mamy bonus w postaci takiej że z term (dla osób urodzonych w konkretnych przedziale czasowym) możemy wybrać sobie dowolny dzień a nie jechać specjalnie podczas urodzin.Jak nie? Zaczynając od energylandii i tak dalej
Zdzisiu02/08/2020 20:42

Jak nie? Zaczynając od energylandii i tak dalejEnergylandia to nie Termy (tak wiem, jest tam strefa wodna ale to co innego), drugi minus to darmowym bilet do 18 r. życia. W Kristal nie ważne czy masz 7,17 czy 77 lat wchodzisz za free :P
beztekstylnie tylko w saunach?
golasy wszędzie golasy.
żeby człowiek z gołą baba w windzie nie mógł..
leeloo02/08/2020 20:58

beztekstylnie tylko w saunach?także wszystkie baseny (oprócz basenu sportowego, który tak na prawdę jest osobno zlokalizowany)
Edytowane przez: "jackowy" sie 2.
jackowy02/08/2020 20:40

Nie w każdym (w Polsce praktycznie żadne termy tego nie praktykują) poza ty …Nie w każdym (w Polsce praktycznie żadne termy tego nie praktykują) poza tym tutaj mamy bonus w postaci takiej że z term (dla osób urodzonych w konkretnych przedziale czasowym) możemy wybrać sobie dowolny dzień a nie jechać specjalnie podczas urodzin.termy Uniejow darmowe wejscie urodzinowe oraz z karta 20% taniej przez caly rok. Karta bezpłatna bezterminowa.
ssmon90002/08/2020 21:08

termy Uniejow darmowe wejscie urodzinowe oraz z karta 20% taniej przez …termy Uniejow darmowe wejscie urodzinowe oraz z karta 20% taniej przez caly rok. Karta bezpłatna bezterminowa.Powiesz, że marudzę jak napiszę, że wejście tylko na 3 godziny?
Ciekawe, bo na ich stronie wszyscy są w strojach ....
jackowy02/08/2020 21:13

Powiesz, że marudzę jak napiszę, że wejście tylko na 3 godziny?3h15m z saunami ... no mysle ze wiekszosci czasu starczy na relax ale ....

a i sauny sa normalne a nie jakies ze sie chodzi z goła dupą ;/ wole swojej nie pokazywac ani innych nie ogladac
Edytowane przez: "ssmon900" sie 2.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst