Niestety, ta okazja już wygasła
Krewetki olbrzymie @ Lidl
356° Zakończono

Krewetki olbrzymie @ Lidl

26,99złLidl Okazje
20
cze 25. 2017
Od poniedziałku w Lidlu Krewetki olbrzymie. Opakowanie 500 g w cenie 26,99 zł.

Dla tych, co jeszcze nie próbowali, kilka sprawdzonych przepisów:
Prosty przepis na krewetki smażone z masłem czosnkowym, przepyszne krewetki w białym winie, jako fajna przekąska krewetki w cieście.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

20 Komentarzy
Sa tak olbrzymie, ze po odbior trzeba jechac z przeczepka.
Beznadzieja jak wszystkie owoce morza 😜
Jeżeli ktoś lubuje się w podobnych produktach to polecam raki z firmy my food w zalewie winnej. Kosztują ok 20 zł, w promocji 15 i wystarczy je podgrzać w mikrofali. Bardzo dobre, proste w przygotowaniu. Najczęściej dostępne są w Tesco albo Carrefour
Spartacus25/06/2017 13:22

Jeżeli ktoś lubuje się w podobnych produktach to polecam raki z firmy my fo …Jeżeli ktoś lubuje się w podobnych produktach to polecam raki z firmy my food w zalewie winnej. Kosztują ok 20 zł, w promocji 15 i wystarczy je podgrzać w mikrofali. Bardzo dobre, proste w przygotowaniu. Najczęściej dostępne są w Tesco albo Carrefour

Ale jedzenie rakow jest bardziej upierdliwe niz krewetek.
Dla olbrzymich ludzi
MariuSzzzzcze 25. 2017

Ale jedzenie rakow jest bardziej upierdliwe niz krewetek.


Zgadzam się
Trzeba uwazac na takie rzeczy, jakis czas temu sie ciezko zatrulem krewetkami z marketu.
Krewetka tak olbrzymia, że odbijam ją kolanem
One są w skorupie czy obrane?
Prosty przepis na krewetki mrożone.
Z mąki kukurydzianej, wody, szczypty soli i pieprzu robimy ciasto jak na naleśniki,
Rozmrożone krewetki (z ogonkami) maczamy w tym cieście i wrzucamy na rozgrzany głęboki olej.
Smażymy jak frytki - min. 4 a max. 5 minut.
Po tym czasie wyciągamy łapiemy za końcówkę ogonka i zajadamy (danie jest sycące).
Tym przepisem przekonałem swoje 9 letnie dzieci do jedzenia tych robali.
Serio was na to stac
Arczi25/06/2017 18:00

Serio was na to stac


Faktycznie, niektórzy wolą kupić flaszkę
serwa25/06/2017 18:05

Faktycznie, niektórzy wolą kupić flaszkę



flaszka kosztuje 6,99 za litr
Arczi25/06/2017 18:08

flaszka kosztuje 6,99 za litr


Ale ja nie pisałem o rozpuszczalniku ani o tym podobnej benzynie.
serwa25/06/2017 19:04

Ale ja nie pisałem o rozpuszczalniku ani o tym podobnej benzynie.


a czym to sie rozni
Arczicze 25. 2017

a czym to sie rozni


chyba smakiem, bo mniej ryja wykrzywia.
te krewetki są tylko z ogonkiem, bez głowy i częściowo w pancerzyku?
na zdjęciu te w misce już obrane a te w głębi z nóżkami...
jak z nóżkami to lipa:(

jak wstępnie obrabiane i tylko z ogonkiem i kawałkiem pancerza to fajna cena...
bez jakiegoś wielkiego ajwaj ale OK.
bo dla przykładu za 14zł jest 225g duże i fajne. co nie jest tak dużo odrożej
plus głównie za przepisy
Pete67cze 25. 2017

te krewetki są tylko z ogonkiem, bez głowy i częściowo w pancerzyku?na zdj …te krewetki są tylko z ogonkiem, bez głowy i częściowo w pancerzyku?na zdjęciu te w misce już obrane a te w głębi z nóżkami...jak z nóżkami to lipa:(jak wstępnie obrabiane i tylko z ogonkiem i kawałkiem pancerza to fajna cena...bez jakiegoś wielkiego ajwaj ale OK.bo dla przykładu za 14zł jest 225g duże i fajne. co nie jest tak dużo odrożej


Na zdjęciu, na opakowaniu jest napisane, że są surowe, w pancerzyku, bez głowy i w glazurze. Piszą, że "łatwo obieralne", ale jak ktoś kiedyś obierał kilkadziesiąt krewetek to wie ile czasu to zajmuje Wolę kupić mniej i trochę drożej, ale mieć obrane niż dłubać 20 minut nad talerzem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst