KrakVet.pl rozdaje GRATISY do wszystkich zamówień!
-16°Zakończono

KrakVet.pl rozdaje GRATISY do wszystkich zamówień!

6
lip 6. 2016
Kupując dowolny produkt z kategorii pies lub kot dostajemy gratis (dokładnie za 0,02 zł) wodę dla psa lub kota - AQUA Pro Animale - nowość na rynku.

Dla psa dostaniemy 1,5 l butelkę wody z dodatkiem aceroli, a dla kota możemy sobie wybrać 0,5 l butelkę wody z dodatkiem tauryny, kocimiętki lub tauryny i kocimiętki.

Woda poza promocją kosztuje 2,49 zł za mniejszą butelkę i 4,49 zł za dużą.

Najtańszym produktem dla psa jest kurza łapka za 0,29 zł, a dla kota saszetka Whiskasa za około 1 zł. Przy odbiorze osobistym nie zapłacimy za przesyłkę.

Nie wiadomo kiedy promocja się skończy.

Promocja działa tylko na stronie desktopowej.
Aktualizacje społecznościowe
Krakvet Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Kisne woda dla psa...
6 Komentarzy
Wyjaśni mi ktoś, jaki sens ma kupowanie dla psa/kota wody mineralnej po 5 złotych za litr... nie mówiąc o tym, że producent nie odważył się podać nawet składu
Edytowane przez: "t485" lip 6. 2016
Kisne woda dla psa...
Wtf?
KitusKotuslip 6. 2016

Kisne woda dla psa...


Kiedy już upewniłem się, że to nie jest kiepski żart primaaprilisowy KrakVetu w samym środku lata... zacząłem się nad tym zastanawiać, jaki sens ma woda butelkowana dla psa czy kota. Jedyną potencjalną koncepcją były problemy zdrowotne, a i to wydaje mi się naciągane - więc czekam aż ktoś się wypowie
Woda dla psa XDDDDDDD
Nie dla psa kiełbasa...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od terenaa. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst