Niestety, ta okazja już wygasła
[Kraków Auchan M1] Jajka z wolnego wybiegu farmio 10 szt
-13° Zakończono

[Kraków Auchan M1] Jajka z wolnego wybiegu farmio 10 szt

4,99zł9,49zł-47%Auchan Okazje
14
sie 21.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jajka farmio 10 szt L z wolnego wybiegu na promocji w M1 Kraków (Auchan)


Nie wiem czy lokalnie
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

14 Komentarzy
A są jajka z szybkiego wybiegu ?
Czemu tyle minusów? Owszem zdarza się 4.99 w biedronce ale za rozmiar M.
Lantar821/08/2019 20:07

Czemu tyle minusów? Owszem zdarza się 4.99 w biedronce ale za rozmiar M.


Może dlatego, że Farmio to tylko marka i nie mają nic wspólnego w produkcją jaj? Kupują i odsprzedają, że niby takie zdrowe.
kryzys_finansowy21/08/2019 20:19

Może dlatego, że Farmio to tylko marka i nie mają nic wspólnego w pro …Może dlatego, że Farmio to tylko marka i nie mają nic wspólnego w produkcją jaj? Kupują i odsprzedają, że niby takie zdrowe.


I co w tym złego? Znasz tańsze jajka z wolnego wybiegu w markecie?
W ogóle nie znam jajek z wolnego wybiegu. Że niby jak one tam biegają?
kryzys_finansowy21/08/2019 20:24

W ogóle nie znam jajek z wolnego wybiegu. Że niby jak one tam biegają?


Ze niby nie żyją w ścisku jak w Holocauście, widzą w swoim życiu niebo i nie mają poucinanych dziobów żywcem jak kury klatkowe żeby się nawzajem nie pozabijały ze stresu.
Skąd tyle minusów ? To po ile wy kupujecie jajka skoro 4,99zl za 10szt wielkosci L to drogo.
Ja pie....ole po 3zl?
Lantar821/08/2019 20:29

Ze niby nie żyją w ścisku jak w Holocauście, widzą w swoim życiu niebo i ni …Ze niby nie żyją w ścisku jak w Holocauście, widzą w swoim życiu niebo i nie mają poucinanych dziobów żywcem jak kury klatkowe żeby się nawzajem nie pozabijały ze stresu.


Różnica polega tylko na tym, że spacerniak mają przez godzinę.
Niesamowite...Gdyby byli na miejscu braliby jak ... Jest oznaczenie zgodnie z normą. Ci co minusuja niech wrzucą w niższej cenie... Nastała cisza. Tu są okazje a nie Wasze konkluzje na temat jajek....
Mega cena za farmio a wchodzę i - 15... A jak wstawiłem najgorsze jaja z biedry za 3zl to plusy. Dla mnie super cena.
lapka21/08/2019 22:07

Mega cena za farmio a wchodzę i - 15... A jak wstawiłem najgorsze jaja z b …Mega cena za farmio a wchodzę i - 15... A jak wstawiłem najgorsze jaja z biedry za 3zl to plusy. Dla mnie super cena.


Czemu piszesz, że najgorsze jaja z biedry? Jakie to są najgorsze?
Farmio to największe gówno. A "wolny wybieg" to jest tylko imitacja, kury nie mają ochoty ani siły (tak są spasione) żeby się podnieść jak się wywrócą (zdechną i zgniją jeżeli nikt ich nie podniesie). Co ma wolny wybieg do jakość jaj? Nic. Pasza którą są karmione te kury jest jeszcze gorszej jakości niż chowu klatkowego z tego względu że w chowie klatkowym, żeby zaoszczędzić na miejscu wymiary klatek są małe i nie podaje się pasz z hormonem wzrostu, żeby kury się zmieściły w klatkach. Jakość jaj z chowu klatkowego jest dużo lepsza niż z "wolnego wybiegu" - jeżeli bierzemy pod uwagę tylko producentów masowych. Jakość jaj determinuje tylko i wyłącznie sposób odżywiania, który w przypadku chowu klatkowego jest lepszy.
kryzys_finansowy21/08/2019 22:32

Czemu piszesz, że najgorsze jaja z biedry? Jakie to są najgorsze?


Chodzi mi że klasy 3 czyli kury hodowane jedna na drugiej i z obciętymi dziobami żeby się nie pozabijały na wzajem. Tu są z jego wybiegu.
Edytowane przez: "lapka" sie 23.
krzysrgr_.22/08/2019 09:09

Farmio to największe gówno. A "wolny wybieg" to jest tylko imitacja, kury n …Farmio to największe gówno. A "wolny wybieg" to jest tylko imitacja, kury nie mają ochoty ani siły (tak są spasione) żeby się podnieść jak się wywrócą (zdechną i zgniją jeżeli nikt ich nie podniesie). Co ma wolny wybieg do jakość jaj? Nic. Pasza którą są karmione te kury jest jeszcze gorszej jakości niż chowu klatkowego z tego względu że w chowie klatkowym, żeby zaoszczędzić na miejscu wymiary klatek są małe i nie podaje się pasz z hormonem wzrostu, żeby kury się zmieściły w klatkach. Jakość jaj z chowu klatkowego jest dużo lepsza niż z "wolnego wybiegu" - jeżeli bierzemy pod uwagę tylko producentów masowych. Jakość jaj determinuje tylko i wyłącznie sposób odżywiania, który w przypadku chowu klatkowego jest lepszy.


Mam jakieś potwierdzone info? Ciekawe jest to co napisałeś.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst