Krajowe bilety lotnicze na trasie Warszawa-Gdańsk oraz Wrocław-Warszawa za 9zł @ Ryanair
114°Zakończono

Krajowe bilety lotnicze na trasie Warszawa-Gdańsk oraz Wrocław-Warszawa za 9zł @ Ryanair

Pepper 4
mar 26. 2015mar 26. 2015
Tanie linie lotnicze Ryanair udostępniły w systemie rezerwacyjnym loty krajowe na trasach Warszawa Modlin - Gdańsk - Warszawa oraz Wrocław - Warszawa - Wrocław za 9zł za każdy odcinek (lot powrotny w takiej samej cenie)!

Wybór terminów jest naprawdę duży - od początku kwietnia aż do końca maja! Dostępne są także loty powrotne w takiej samej cenie.


18zł ze wszystkimi opłatami w tą i z powrotem to taniej niż podróż pociągiem na tych trasach! Dostępność w tytułowej cenie jest bardzo duża, jednak warto się spieszyć z zakupem, biletów będzie sukcesywnie ubywać.

4 Komentarze

Pepper

jeszcze taniej?! ze tez im się to opłaca..

nie opłaca, chodzi o wykończenie LOTu

Autor Pepper

To chyba nie do końca tak. Lot lata z głównego lotniska, o lepszych godzinach, więc cięż,o to porównywać. Lot jednak na tych trasach raczej nie padnie (chyba, że przez Pendolino) bo jeśli ktoś będzie chciał lecieć na spotkanie biznesowe lub konferencję wybierze Lot, żeby nie musieć nigdzie dojeżdżać itp. Tak mi się przynajmniej wydaje. A to - bilety za 9zł, bardziej bym rozważał jako przyzwyczajenie polaków do tanich biletów i pokazanie im, że latanie nie jest złe + może coś na kształt HUB'a w modlinie chcą zrobić.

admin

Byłem ostatnio w Gdańsku (lot z Waw-y) i za 4 osoby zapłaciłem 72 zł. Wypad na plażę, obiad i na wieczór powrót
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst