Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
177°
Opublikowano 23 maja 2024

Wkrętak z grzechotką Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB

123,78zł153,14zł-19%
Darmowa z Polska ·
Opublikowane przez
Karol91
Dołączył w 2018
2
6

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo ciekawy wkrętak z grzechotką znanej i szanowanej firmy Wera.
Kraftform Kompakt 27 RAKraftform Kompakt 27 RA oferuje równoczesne korzystanie z obu rodzajów połączeń śrubowych (ręczne i maszynowe). Ergonomiczny uchwyt typu Kraftform został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do dłoni, twarde i miękkie strefy współpracują ze sobą, aby zapewnić fantastyczny chwyt i szybkie skręcanie, co sprawia, że wkręcanie jest łatwe. Drobno zębny mechanizm grzechotki zapewnia krótki kąt powrotu wynoszący zaledwie 8°, co zapewnia szybką i precyzyjną pracę. Zintegrowany magazyn bitów umożliwia bezpieczne przechowywanie bitów wkrętakowych 6 x 25 mm, które są łatwo dostępne za pomocą przycisku "Naciśnij" na podstawie uchwytu Kraftform.


Cechy
840278_1.jpg
Ergonomiczny uchwytWieloskładnikowy uchwyt typu Kraftform z twardymi strefami roboczymi i delikatniejszymi strefami chwytania dla szybkiej, wygodnej i niskiej zmęczenia.


840278_1.jpg
Przełączanie pierścieniaProsty przełącznik na pierścieniu umożliwia łatwą i wygodną zmianę kierunku obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

840278_1.jpg
Stała pozycjaZamykana neutralna pozycja doskonale nadaje się do precyzyjnej regulacji bez konieczności zmiany kierunku wkrętu.


840278_1.jpg
Drobno zębneDrobno zębny mechanizm grzechotki zapewnia krótki kąt powrotu tylko 8°, co zapewnia szybką i precyzyjną pracę.


840278_1.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika silver007
  Na Allegro za 117 z oficjalnego sklepu Wera… Żadna okazja.
  Awatar użytkownika cyper
  Link? Bo nie znalazłem w tej cenie
 2. Awatar użytkownika krzy.szym
  Wszyscy wiemy że Wera to jest górna półka narzędzi i jak w przypadku bitów ma to duże znaczenie. Ale w czym ten wkrętak z grzechotka będzie lepsza od takiej z makity, Ryobi, pro, itp?
  Jak trzeba użyć dużo siły aby poluzować wkręta, śrubę itp to i tak bierze się zwykły wkrętak lub typowa grzechotką ktora będzie się lepiej luzowali że względu na ułożenie jej jako dźwigni.
  Mam wkrętak grzechotkowy dobrej firmy i średnio wydaje mi się rozsądne płacenie 3 razy więcej niż kosztuje dobra, porządną firma (Edytowano)
  Awatar użytkownika w-w
  Nie mam porównania z Makitą. Za to wkrętaki z grzechotką Milwaukee wypadają porównywalnie z Wera przy wyraźnie niższej cenie. Tylko, że konstrukcja jest trochę inna.
 3. Awatar użytkownika Zjarany_Sanchez
  Takie pytanie, po co grzechotka w śrubokręcie?
  Awatar użytkownika czytomaznaczenie
  Serio? Żeby łatwiej wkręcać i wykręcać
 4. Awatar użytkownika DominikPL
  Ten wkrętak nie jest w wersji SB jak widnieje w opisie. Wersja SB jest za ponad 140zł.
  Awatar użytkownika czytomaznaczenie
  A co to jest SB?
Awatar użytkownika