Niestety, ta okazja już wygasła
THE NORTH FACE KOSZULKA SUMMIT SERIES L1
-275° Zakończono

THE NORTH FACE KOSZULKA SUMMIT SERIES L1

199,96zł499zł-60%Skalnik Okazje
10
sie 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zaufaj specjalistom projektującym kolekcją Summit Series™ marki The North Face. Koszulka L1 przynależy do serii technicznej odzieży, która ułatwia realizację alpejski zadań. Uzyskasz z nią nieskrępowaną motorykę i zapewnisz sobie ciepło. Doskonałą termoregulację i zarządzanie wilgocią umożliwia materiał Thermolite®, którego włókna są nie tylko techniczne, lecz także przyjemne dla skóry. Minimalna ilość szwów o płaskiej konstrukcji nie przeszkodzi Ci w outdoorowych i sportowych wyzwaniach. Krój koszulki doskonale dopasowuje się do męskiej sylwetki. Kompotową stójkę można zaciągnąć wysoko dla ochrony, albo rozsunąć zamek i zwiększyć wentylowanie podczas najbardziej wzmożonych działań. Zwróć uwagę na lokalizację szwów, które zostały tak zaprogramowane, by wspierać podczas działań w górach. Z tą koszulką termoaktywną The North Face zapewniasz sobie strefową ochronę, która dba o potrzeby konkretnych stref korpusu. Zapewnia ciepło tam, gdzie go potrzebujesz i odprowadza wilgoć tam, gdzie wyzwala się jej najwięcej.
Aktualizacje społecznościowe
Skalnik OkazjeSkalnik promocje

Grupy

10 Komentarzy
"U was" czyli u kogo?
Avatar
Usunięty176470
Łooo Panie ja nigdy w żywocie swym żem nie był i nic nie kupił w Decathlon.
:/
Edytowane przez: "pepp3r" sie 4.
Mam wrażenie, że to arogancja i czuję się urażony.
za 200zł to już można kupić doskonałe icebreaker z merino a nie najtańsze poliestry...
fotoart04/08/2019 12:05

za 200zł to już można kupić doskonałe icebreaker z merino a nie najtańsze p …za 200zł to już można kupić doskonałe icebreaker z merino a nie najtańsze poliestry...


no Summit Series to najtańsze poliestry.. brak słów
a no tak, summit series to musi być wypas poliester. jakiś pewnie wysokogatunkowy... racja...
...
pepp3r04/08/2019 12:02

1. wiekszości pepperowiczów dla których wyjazd na krupówki w zakopanem to g …1. wiekszości pepperowiczów dla których wyjazd na krupówki w zakopanem to góry2. wiekszości pepperowiczów, ktorzy 'widzę minus daję minus, widzę plus daje plus'


2655390-yS6aG.jpgOho... mamy tu do czynienia z jednostką WYBITNĄ!
Pytanie tylko - jaka była jej motywacja, aby uczynić nam ten ZASZCZYT i wymieszać się z motłochem?
Czyżby pieniążki?
Trolluj_T04/08/2019 12:10

[Obrazek] Oho... mamy tu do czynienia z jednostką WYBITNĄ!Pytanie tylko - j …[Obrazek] Oho... mamy tu do czynienia z jednostką WYBITNĄ!Pytanie tylko - jaka była jej motywacja, aby uczynić nam ten ZASZCZYT i wymieszać się z motłochem?Czyżby pieniążki?


Nie, pieniądze. A co Ty dalej od mamy dostajesz pieniążki na kieszonkowe?
towar nie jest zly, tnf ss robi dobre rzeczy, ale cena jednak dalej przesadzona i za duzo tu arogancji. poza tym w decu tez mozna kupic dobre rzeczy. dalem + mimo wszystko.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst