Koszule męskie Pako Lorente od 29,99 zł
188°Zakończono

Koszule męskie Pako Lorente od 29,99 zł

22
wrz 12. 2018
Bardzo dobrej jakości koszule , bardzo duży wybór modeli.
Dostawa 13,50 do paczkomatu, kurier 15 zł. Towar szykowany do wysyłki w 24h.
Zwrot albo wymiana na inny rozmiar - bez problemu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

22 Komentarze
Te koszule Pako mają strasznie folwarczny styl.
Porównywalne do Lamberta? Jak z fasonem, są ładnie taliowane? Kołnierzyki się nie wycierają? Skład czyta bawełna?
mcmaklerwrz 12. 2018

Te koszule Pako mają strasznie folwarczny styl.Ja akurat kupuje gładkie. Nie wiem co w tym folwarcznego
zdzichu1976wrz 12. 2018

Ja akurat kupuje gładkie. Nie wiem co w tym folwarcznego


Np. kontrastowe guziki. Plus rozmiary SML XL jak w markecie ja dziekuje
Sprawdziłem kilka tańszych egzemplarzy - 65% bawełny. Co jest w tych pozostałych 35% - wolą się nie chwalić, więc zapewne nie jedwab
tak duzy wybór że w rozmiarze 43 aż zero
Ha, część ma 100% bawełny, każdy trzeba sprawdzać osobno. Niestety, prawie wszystkie w małych rozmiarach. Ktoś wie jak z jakością?
Sama nazwa firmy jest dojechana
MadryJan22 min

Porównywalne do Lamberta? Jak z fasonem, są ładnie taliowane? Kołnierzyki s …Porównywalne do Lamberta? Jak z fasonem, są ładnie taliowane? Kołnierzyki się nie wycierają? Skład czyta bawełna?Nawet bym ich nie porównywał. Pako po kilku praniach nadaje się na szmatę do podłogi. Mam sporo Lambertów (lepsza marka Wólczanki) i Lantiera (lepsza marka Vistuli) jako codzienne i po 3 latach dalej trzymają fason. Te pako to takie nie wiadomo jak skrojone, za krótkie do włożenia w spodnie, za długie na wierzch i nie tak wykończone, jestem dość regularnej budowy ale rekawy w mierzonych koszulach zawsze były za krótkie.
MadryJan18 min

jak w markecie


Lub na bazarze Dodatkowo te folwarczne grupowanie guzików na plisie
Ma ktos od nich koszule, jak z jakoscia ?
Promka niby jest ale tak:
- wszystkie koszule za 29,90 to krótki rękaw
- praktycznie wszystkie koszule za 49,90 są w rozmiarach S/XL/3XL
- te które nie są w tych rozmiarach za 49,90 to praktycznie wszędzie 20% poliester, nawet zdarzają się po 79,90 a dalej nie patrzyłem bo za stówkę można już mieć lepszą jakościowo koszulę

Także patrzcie na opis i może coś traficie dla siebie. Dla mnie negatywnie, ale ogólnie promocję oceniam na neutralną, po prostu nie dla mnie
A przesyłka darmowa - kod rabatowy jest
Edytowane przez: "rocendroll" wrz 12. 2018
mcmakler9 min

Nawet bym ich nie porównywał. Pako po kilku praniach nadaje się na szmatę d …Nawet bym ich nie porównywał. Pako po kilku praniach nadaje się na szmatę do podłogi. Mam sporo Lambertów (lepsza marka Wólczanki) i Lantiera (lepsza marka Vistuli) jako codzienne i po 3 latach dalej trzymają fason. Te pako to takie nie wiadomo jak skrojone, za krótkie do włożenia w spodnie, za długie na wierzch i nie tak wykończone, jestem dość regularnej budowy ale rekawy w mierzonych koszulach zawsze były za krótkie.


Tak jak myślałem. Zresztą za 150 to Charles Tyrwhitt ich zabija jakością i fasonami i możliwościami doboru.
mcmakler11 min

Nawet bym ich nie porównywał. Pako po kilku praniach nadaje się na szmatę d …Nawet bym ich nie porównywał. Pako po kilku praniach nadaje się na szmatę do podłogi. Mam sporo Lambertów (lepsza marka Wólczanki) i Lantiera (lepsza marka Vistuli) jako codzienne i po 3 latach dalej trzymają fason. Te pako to takie nie wiadomo jak skrojone, za krótkie do włożenia w spodnie, za długie na wierzch i nie tak wykończone, jestem dość regularnej budowy ale rekawy w mierzonych koszulach zawsze były za krótkie.


Co ile pierzesz koszule Lamberta i Lantiera? U mnie, niesamowicie boję się prać ubrań, bo zaraz się niszczą W dodatku tracą swój zapach, z którymi się je kupuje, masz może na to jakieś tipy?
WTF ?
rocendroll2 min

Co ile pierzesz koszule Lamberta i Lantiera? U mnie, niesamowicie boję się …Co ile pierzesz koszule Lamberta i Lantiera? U mnie, niesamowicie boję się prać ubrań, bo zaraz się niszczą W dodatku tracą swój zapach, z którymi się je kupuje, masz może na to jakieś tipy?

Szamil_Basajev2 min

WTF ?


co wtf? Mówię że płaczę przy praniu bo to jest jakaś masakra, ubrania nie wracają do wcześniejszego stanu, stają się coraz barziej znoszone z upływem miesięcy
Wszystko za znakiem zapytania jest jak najbardziej dla mnie zrozumiałe i nawet się pod tym podpiszę. Niemniej - przynajmniej dla mnie- oczywistym jest, że koszulę piorę po... jednym dniu noszenia. No chyba, że jest to jakieś okazyjne założenie na "niedługo". Ale być może to ze mnie jest taki dzik, że po jednym dniu koszula jest po prostu nieświeża (dla mnie).
rocendroll43 min

Co ile pierzesz koszule Lamberta i Lantiera? U mnie, niesamowicie boję się …Co ile pierzesz koszule Lamberta i Lantiera? U mnie, niesamowicie boję się prać ubrań, bo zaraz się niszczą W dodatku tracą swój zapach, z którymi się je kupuje, masz może na to jakieś tipy?Ja koszule codzienne nakładam więcej niż raz. Ciężko mi powiedzieć jak często piorę bo koszul mam pełno i zdarza się tak że konkretnego egzemplarza nie nałoże przez kilka miesięcy. Początkowo się pieściłem z nowymi koszulami i prałem ręcznie albo na programie ręcznym/delikatnym pralki. Teraz już rzucam z odpowiednim kolorem do wsadu prania, pilnuje mniej więcej temperatur i dramatu nie ma. Czasami zbieram cały wsad koszulowy i piorę na niskiej temperaturze razem w pralce nie wirując w ogóle i rozwieszam aby sciekły - wtedy łatwiej rozprasować. Dodam, że mam dobra pralkę, której bęben nie niszczy tak ubrań (jakieś tam specjalnie otwory bębna).
Nie dotyczy to supereleganckich koszul wyjściowo/wieczorowych. Z nimi pieszczę się zawsze lub piorę w pralni. Przed ważniejszymi wydarzeniami stosuję też silny antyperspirant, który zachowuje suchą paszkę na wiele dni aby pod pachami koszula się nie niszczyła. Dotyczy to tylko koszul superpro z mojego zestawu
Edytowane przez: "mcmakler" wrz 12. 2018
Szamil_Basajev31 min

może to ze mnie jest taki dzik


Jesteś dzikiem :P
MadryJan47 min

Charles Tyrwhitt


Musze je sprawdzić.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od zdzichu1976. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst