Koszula męska z długim rekawem w przecenie z 130zł na 30zł + darmowa dostawa @ Carry
268°Zakończono

Koszula męska z długim rekawem w przecenie z 130zł na 30zł + darmowa dostawa @ Carry

29,99złCarry Okazje
Pepper 19
cze 2. 2016
W internetowym sklepie Carry, w dziale OUTLET znajdziecie mnóstwo produktów w mocno obniżonych cenach.
Między innymi męską koszulę w cenie obniżonej o 100zł!
Koszula dostępna już tylko w dwóch rozmiarach: M i L.

Kategorie
  1. Moda
Najlepsze komentarze

Leonidas9412 min

Lepiej wezmę, zanim stara cena wróci


Widzisz trzeba było wczoraj zamówić, miałbyś gałkę w Grycanie.

62935-ZgwOR.jpg

Lepiej wezmę, zanim stara cena wróci
19 Komentarzy

Zwroty można robić w sklepie stacjonarnym?
Z regulaminu nic nie wynika.

62935-ZgwOR.jpg

Lepiej wezmę, zanim stara cena wróci

Leonidas9412 min

Lepiej wezmę, zanim stara cena wróci


Widzisz trzeba było wczoraj zamówić, miałbyś gałkę w Grycanie.

Dostępny kolor: żółty. Na obrazku koszula czarno-biała z maleńkim żółtym paseczkiem.
Skład materiałowy jest wielką tajemnicą sklepu. Przypuszczalnie koszula z bawełny, ale jak się okaże, że to plastik-fantastik, to nikt nie ma prawa się burzyć.
Cena ok, tylko szkoda, że sklep ma tak bardzo klienta w zadzie.

tofik.tophorCze 2.

Dostępny kolor: żółty. Na obrazku koszula czarno-biała z maleńkim żółtym paseczkiem.Skład materiałowy jest wielką tajemnicą sklepu. Przypuszczalnie koszula z bawełny, ale jak się okaże, że to plastik-fantastik, to nikt nie ma prawa się burzyć.Cena ok, tylko szkoda, że sklep ma tak bardzo klienta w zadzie.

​W zakładce skład jest napisane 100% bawełna a z tym żółtym kolorem to faktycznie przesada

tofik.tophorCze 2.

Dostępny kolor: żółty. Na obrazku koszula czarno-biała z maleńkim żółtym paseczkiem.Skład materiałowy jest wielką tajemnicą sklepu. Przypuszczalnie koszula z bawełny, ale jak się okaże, że to plastik-fantastik, to nikt nie ma prawa się burzyć.Cena ok, tylko szkoda, że sklep ma tak bardzo klienta w zadzie.Jest skład podany przecież:
a kolor może podali żółty bo może mają w ofercie takie same koszule, które różnią się właśnie tym paskiem, albo po prostu to jest błąd, ale chyba masz duże zdjęcia i widzisz jak produkt wygląda, zamawiasz to co na obrazku a nie "żółty kwadracik".
63034-95xyp.jpg

SEOCze 2.

Jest skład podany przecież: a kolor może podali żółty bo może mają w ofercie takie same koszule, które różnią się właśnie tym paskiem, albo po prostu to jest błąd, ale chyba masz duże zdjęcia i widzisz jak produkt wygląda, zamawiasz to co na obrazku a nie "żółty kwadracik". [Obrazek]Dzięki! Rzeczywiście jest, ta linijka "Skład: kliknij" mi się nie wyświetlała w innej przeglądarce, a szukałem dokładnie jeszcze przy marynarce i też nie było (a teraz jest).
Też tak to odczytuję, że ten maleńki żółty pasek ma znaczenie, ale logiki w tym niewiele, skoro nie ma innych opcji do wyboru.
Jak przyślą całą żółtą koszulę (a w zamówieniu będziesz mieć źółty) to trochę trudno później się buntować, że to jest niezgodność z umową i nie o taki żółty Ci chodziło :-)

tofik.tophorCze 2.

Dzięki! Rzeczywiście jest, ta linijka "Skład: kliknij" mi się nie wyświetlała w innej przeglądarce, a szukałem dokładnie jeszcze przy marynarce i też nie było (a teraz jest).Też tak to odczytuję, że ten maleńki żółty pasek ma znaczenie, ale logiki w tym niewiele, skoro nie ma innych opcji do wyboru. Jak przyślą całą żółtą koszulę (a w zamówieniu będziesz mieć źółty) to trochę trudno później się buntować, że to jest niezgodność z umową i nie o taki żółty Ci chodziło :-)Napiszę za kilka dni jak przyślą żółtą :P

Link przekierowuje na idiotyczne strony, które niby skanują iPhone itp.

Autor Pepper

tofik.tophorCze 2.

Dzięki! Rzeczywiście jest, ta linijka "Skład: kliknij" mi się nie wyświetlała w innej przeglądarce, a szukałem dokładnie jeszcze przy marynarce i też nie było (a teraz jest).Też tak to odczytuję, że ten maleńki żółty pasek ma znaczenie, ale logiki w tym niewiele, skoro nie ma innych opcji do wyboru. Jak przyślą całą żółtą koszulę (a w zamówieniu będziesz mieć źółty) to trochę trudno później się buntować, że to jest niezgodność z umową i nie o taki żółty Ci chodziło :-)Wg ustawodawcy masz 14 dni na zwrot towaru przy zakupie online. Nie musisz się jakoś tłumaczyć oddajesz i mają przyjąć

szaqCze 2.

Wg ustawodawcy masz 14 dni na zwrot towaru przy zakupie online. Nie musisz się jakoś tłumaczyć oddajesz i mają przyjąćNo pewnie, że tak, tyle że jeśli nie przyjmą zwrotu w salonie (ktoś wyżej słusznie o to pytał), to wysyłasz na swój koszt, który wynosi pół wartości tej koszuli :-)))) W takim przypadku zwrot nie miałby sensu i pewnie przebolałbym już całą żółtą. Najwyżej miałbym strój wielkanocny.
@szaq: dzięki za info! Koszula jest bawełniana, więc też zaryzykowałem. Przyzwoity deal.

Dajcie znać jak komuś dojdzie czy to ta sama co na zdjęciu.

novyr9Cze 2.

Link przekierowuje na idiotyczne strony, które niby skanują iPhone itp.

​właśnie. badziew

tofik.tophorCze 2.

No pewnie, że tak, tyle że jeśli nie przyjmą zwrotu w salonie (ktoś wyżej słusznie o to pytał), to wysyłasz na swój koszt, który wynosi pół wartości tej koszuli :-)))) W takim przypadku zwrot nie miałby sensu i pewnie przebolałbym już całą żółtą. Najwyżej miałbym strój wielkanocny. @szaq: dzięki za info! Koszula jest bawełniana, więc też zaryzykowałem. Przyzwoity deal.

mi przyszła właśnie. ​Kolor ten co na zdjęciu, chociaż mi się ten pasek wydaje bardziej pomarańczowy, ale koszula spoko, 100% bawełna, jak chodzi o zwrot to trzeba odesłać, nie da sie w salonie, ale InPost odsyla takie male rzeczy jako polecony za niecałe 4 złote ;-)

maximusscze 4. 2016

Dajcie znać jak komuś dojdzie czy to ta sama co na zdjęciu.Mi też przyszła właśnie przed chwilą https://www.pepper.pl/profile/zulu305 ten pasek bardziej brązowy niż żółty. Moja przyszła chyba ze zwrotów, bo trochę wygnieciona i zapakowana w folię po jakimś t-shircie, więc Carry ich nawet nie przepakowywuje/nie prostuje/prasuje po zwrotach.

Autor Pepper

https://www.pepper.pl/profile/zulu305 i @SEO chociaz szybka przesylka pomijając drobne mankamenty

SEOCze 6.

Mi też przyszła właśnie przed chwilą @zulu305 ten pasek bardziej brązowy niż żółty. Moja przyszła chyba ze zwrotów, bo trochę wygnieciona i zapakowana w folię po jakimś t-shircie, więc Carry ich nawet nie przepakowywuje/nie prostuje/prasuje po zwrotach.

​ja miałem w oryginalnym opakowaniu po tej koszuli :P i zapakowane jak należy

Też dostałem dziś rano. Przez chwilę zgłupiałem, bo też ją zapakowali w jakiś worek, na którym było oznaczenie 3 razy za dużego numeru. Kolory trochę inne niż mi wyświetliła matryca w laptopie, ale całkiem spoko koszula za tę kasę.

Autor Pepper

zulu305Cze 6.

​ja miałem w oryginalnym opakowaniu po tej koszuli :P i zapakowane jak należyto mozesz czuć się jak wybrany
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst