Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
49°
Opublikowano 6 dni temu

Kostka Rubika Rubiks 4x4

50zł85zł-41%
Stacjonarnie: Mazowieckie ·
Awatar użytkownika mistrzpromki
Opublikowane przez
mistrzpromki
Dołączył w 2021
4
465

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kostka Rubika 4x4, oryginalna w Carefour Reduta w Warszawie. Cena przekreślona 129, potem 85. Wiem, że ludzie narzekają na oryginał, ale dzieci o tym nie wiedzą. Zostało 4 sztuki. Za 5 dyszek polecam.
Carrefour Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mazinho
  Piszesz: "Wiem, że ludzie narzekają na oryginał, ale dzieci o tym nie wiedzą."
  Ale tu nie chodzi o to, że dziecko ma czegoś nie wiedzieć, tylko po prostu żeby miało lepszą kostke, która będzie sprawiała dziecku frajdę i nie będzie powodowała frustracji. A co ciekawe lepszą kostkę, można kupić za mniejsze pieniądze
  Awatar użytkownika mistrzpromki
  Autor
  Mój układał, co prawda się zepsuła przy szybkim układaniu, bo wypadły 2 klocki (też jakoś jej super nie reklamuję) ale syn za szybko układał. Także w sumie to nie wina kostki. Za 50 dych oryginał jest ok. I tego się będę trzymał. Frustracji na pewno nie powodowała u moich dzoeci.
 2. Awatar użytkownika AntyNeutrino
  Tej firmy, ta kostka w żadnej cenie nie będzie okazją.
  Awatar użytkownika mistrzpromki
  Autor
  Czyli wrzutka takiej wstawki to taki strzał w kolano wstawiającego. Cóż zrobić. Mam kilka kostek, większość Rubiks'a i nikt nie narzeka. Mam też magnetyczne, te szybkie i ja ogólnie aż tak dużej różnicy nie widzę. Dzieci trochę bardziej, ale one je układają. Za 45 zeta (bo tyle wyszła z 10% weekendowym rabatem) to naprawdę fajna okazja. Ale tak wiem, są szybsze, lepsze. Nie próbuje nawet podejmować dyskusji. Wiele tych kostek nie było, więc u tak wiele osób nie skorzysta.
 3. Awatar użytkownika CałkaRiemanna
  No nie, nikt nie każe kupować magnetycznych, ale pierwsze z brzegu YuXin / QiYi są na allegro poniżej 40pln. Tańsze bliżej 30
 4. Awatar użytkownika mistrzpromki
  Autor
  Ja kupiłem za 45 zeta, bo w weekend była jeszcze promocja -10%. Także ta sama. I to co wstawiłeś, to przecież nie ta kostka.
Awatar użytkownika